Кухните - 42 тема

  • 87 413
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Бисерина, кухнята ти е прекрасна. Да й се радваш дълго, и много вкусни ястия да приготвяш в нея. Не знам какъв цвят се опитваш да постигнеш, но този ми харесва много - поне на снимките изглежда много интелигентно сиво-бежово с лек лилав нюанс (пепел от рози). Може ли малко подробности за плота - от коя фирма е и колко излиза на м2 с отворите и монтажа.

# 31
  • Мнения: 335
http://www.mebelilazur.bg/index.asp?p=products&i=10409
да попитам някои има ли нещо подобно?

# 32
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Един малко спешен въпрос. Като свърши пиролизата, още докато е топла ли фурната почиствате или изчаквате да изстине и с какво, само забърсвате с гъба или...? Че сега всичко е едно такова като побеляло.

# 33
  • София
  • Мнения: 714
Един малко спешен въпрос. Като свърши пиролизата, още докато е топла ли фурната почиствате или изчаквате да изстине и с какво, само забърсвате с гъба или...? Че сега всичко е едно такова като побеляло.

Аз обикновенно пускам пиролизата нощем и като стана и си изпия кафето я забърсвам с попивната гъба и вода. Изчиства се идеално.  Hug
Бялото е изгорялата мърсотия.

# 34
  • Мнения: 73
ние имахме преди същото,не мога да кажа че не е удобно но го заменихем за шкаф с плъзгащи врати.мисля че в метро по едно време беше -60лв

# 35
  • Русе
  • Мнения: 3 711
geryger, мерси много. Ще я изчакам тогава да изстине още малко и да я забърша.

# 36
  • Мнения: 296
Аз го изсмуквам направо с прахосмукачката. И после забърсвам. Като си изстине. Скоро коментирахте за стъклата - аз го почиствам след пиролизата - не се запича, много по-лесно се почиства, отколкото преди нея.

# 37
  • София
  • Мнения: 714
Е това с прахосмукачката ме разби.  Laughing Не съм се сетила. smile3555
Това за стъклата съм го изпуснала.
На моята фурна и стъклото се самопочиства. Последния път така я бях омазала с едно пиле на шише. Та се чудех дали ще се почисти. Пуснах пиролиза на втора степен замърсеност и обърнах внимание на стъклото на вратата. Беше станало всичко бяло по вратата.

Последна редакция: нд, 19 фев 2012, 16:37 от geryger

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Благодаря ви много за милите думи! Светът е шарен, вкусове разни, на някой ще му хареса,на друг не, важното е, че на мен си ми харесва, направо не мога да ѝ се нарадвам.

Геригер, под мивката поставката е подвижна, изтегля се напълно навън, води се механизъм за препарати, около 70лв е цената.

Барбарон, относно фурната, разположена до хладилник мога да кажа, че понеже мястото за хладилника засега е празно,постоянно пробвам отгоре, отстрани,отдолу плоскостите около фурната и установих, че само след продължително (2часа) печене на 250 градуса те се позатоплят, в останалите случаи не съм забелязала, явно фурната е с добра изолация. Иначе по фън шуй е нежелателно да се поставят елементи вода (хладилник) и огън (печка) един до друг, но  все с нещо трябва да се направи компромис.

Калитко, плотът е от Стоун център.

# 39
# 40
  • Мнения: 296
Е това с прахосмукачката ме разби.  Laughing Не съм се сетила. smile3555
Това за стъклата съм го изпуснала.
На моята фурна и стъклото се самопочиства. Последния път така я бях омазала с едно пиле на шише. Та се чудех дали ще се почисти. Пуснах пиролиза на втора степен замърсеност и обърнах внимание на стъклото на вратата. Беше станало всичко бяло по вратата.
Mr. Green  За стъклата - да, също се почистват от пиролизата, но понякога остават тук-таме миниатюрни черни точици. За тях става въпрос.
bisserina, на мен също много ми харесва кухнята ти- изчистена, подредена, без излишни /за мен/ лавички и прахосъбирачки. Дано не ти се надраска бързо плота, само...

# 41
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
А, какво е мнението ви за МИВКА В ЪГЪЛА- удобно ли е , удачно ли е ...

# 42
  • Sofiq
  • Мнения: 267
А, какво е мнението ви за МИВКА В ЪГЪЛА- удобно ли е , удачно ли е ...

Ужасно неудобно е, в повечето случаи много тясно и освен това се изгърбваш и почва да те боли кръста до като миеш нещо. Имам близки с такава, веднъж ми се наложи да измия чинии и беше ужас просто.

# 43
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
1-ви вариант

2-ри вариант неможах да открия снимка с такава мивка, но там си е нормално при плотовете.

# 44
  • Мнения: 69
bisserina кухнята ти е страхотна! Може ли да ми кажеш колко ти струва плота и дали има някакви специфични изисквания за употреба (реагира ли на горещи съдове, трябва ли да се обработва по специален начин, надрасква ли се, реагира ли на агресивни препарати и т.н)?

Общи условия

Активация на акаунт