Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа - колеги, филми, изяви # 52

  • 18 686
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Белчеееее...за новата тема !!! Hug Heart Eyes Hug
Благодаря ти миличка Све

# 16
  • Мнения: 800
Öyle Bir Geçer Zaman ki 62. Bölüm Fragmanı (Internet Ozel)

# 17
  • Мнения: 800
Öyle Bir Geçer Zaman Ki 62.Bölüm Fragmanı


# 18
  • Мнения: 10 808
На преводачките ни скъпи... Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 10 808
За всички дружки - веселушки Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 10 808
Олеееее ooooh!...Белчее,страхотен епизод ни чака... #Crazy #Crazy #Crazy
Погледа на Мете и Джемиле #Crazy...пред полицията.....толкова измъчени и същевременно молещи...поне този на Мете...молещ за прошка... Praynig

# 21
  • Мнения: 10 808
Добре дошли прекрасни Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много ми е интересно тук какво става newsm78...Сонер май разбира от пресата за задържането на Мете...В старата тема имаше май друго резюме...или нещо друго съм чела и гугъл го преведе ,че Сонер и Сюлейман се намесват...май помагат на Мете... newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 10 808
Няма ли глътка свеж въздух за тия хора ,бе newsm78 ooooh!....Джошкунннн е за убиване... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Това ако наистина е по действителен случай newsm78...ега си живота... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 23
  • Мнения: 417
Като си представя,че сериала е сниман по действителен случай(надявам се,че не всички събития са били реални) направо настръхвам.То бива,бива нещастия,но това е прекалено.Трагедия Cry
Как оцелява човек след толкова беди?! Weary

Още не мога да свикна на тези кръгчета в новата визия на сайта.Все си мисля,че има косми и аха да ги махна Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 10 808
Емииии... Hug  Heart Eyes...заедно сме писали ...едно и също.... bowuu bowuu bowuu

# 25
  • Мнения: 417
Емииии... Hug  Heart Eyes...заедно сме писали ...едно и също.... bowuu bowuu bowuu
ДА Wink bowuu

# 26
  • Мнения: 10 808
Като си представя,че сериала е сниман по действителен случай(надявам се,че не всички събития са били реални) направо настръхвам.То бива,бива нещастия,но това е прекалено.Трагедия Cry
Как оцелява човек след толкова беди?! Weary

Още не мога да свикна на тези кръгчета в новата визия на сайта.Все си мисля,че има косми и аха да ги махна Joy Joy Joy

И аз......... Joy Joy Joy
Има една снимка на първа страница...Джемиле и Али...какво пише отгоре...Али какво иска пак от нея... newsm78

# 27
  • Мнения: 10 808
Тая чума Карото ще е във вихъра си afwitch Joy...веднага е изпяла всичко на Кенан Laughing....видяхте ли Нерито как физиономия извади.... hahaha hahaha hahaha...май двете със щерка си си намериха майстора... hahaha hahaha hahaha

# 28
  • Мнения: 417
Свет,заради Иексплоръра не виждам всички снимки Confused

# 29

Общи условия

Активация на акаунт