Остров Тасос - 4

  • 149 716
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 741
Смърфиетка, прекрасно изглежда плажа! А като цени имаш ли впечатления от тези апартаменти с две спални къде е най- изгодно за септемврийска почивка?

# 16
  • Мнения: 3 841
Септември винаги е доста по-изгодно откъм цени. Ако не представлява проблем, най-добре е да се пуснат запитвания и към трите места и така ще може да се сравнят и цените. Ако са високи, може да потърся из линковете си и за други места. На последните /като къщи, които са/ през август цената беше 160 евро, което е висок сезон. По това време студиа за двама със същото ниво на обзавеждане е към 80 евро, така че от тази гледна точка цената не е висока.
Ето сега намерих цените на Нтинас, има ги на сайта:
Period Door                             Price Internet Price Early Booking
15/04 - 31/05 & 1/10 - 15/10 114€      91€             82€*
1/06 - 30/06 & 11/09 - 30/09 136€      109€           98€*
1/07 - 20/07 & 21/08 - 10/09 181€      145€           130€*
21/07 - 20/08                          204€     163€           147€*

* Reservation must be made by 30/03 to receive the Early Booking price.

Ние сме двама и досега все в студиа спим и затова не съм много наясно с цените на апартаментите.

# 17
  • Мнения: 107
Мога да препоръчам тези апартаменти с две спални:

http://www.ntinasapartments.gr/ - в Скала Потамия
http://www.lina-apartments.gr/ - в Скала Панагия, на 2 минути от плажа
http://www.goldensunrise.gr/ - любимите ми, точно до плажа

 Hug
Много ти благодаря Смърфиетка.
Ще разгледам внимателно.
Тази година пак сме там
  bouquet

# 18
  • Мнения: 805
Огромни благодарности на Смърфиетка за подробната информация!!! Благодарение на нея, вече имаме резервация в началото на Септември за: http://www.niki-thassos.gr/.

# 19
  • Мнения: 565
Аз  мога да Ви предложа ето тези студия . http://www.studios-katerina.gr/
За пета поредна година ще почиваме там .Ако някой има въпроси съм насреща.

# 20
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
И аз мечтая пак за Тасос  Sunglasses
Ние бяхме Септември и наистина единствения проблем бяха пчелите. Ужилиха малкия, а и доста хора около мен. Но си мисля, че с леки обувчици тип против морски таралежи няма да има проблем, защото всички ужилвания бяха по стъпалата.
Това вместо запис  Wink

# 21
  • Мнения: 646
Тази година сме запланували 1вата седмица на септември да изкараме на Тасос.
Записвам се да следя възможностите и отзивите  Peace.

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
А плажа на Скала Панагия хубав ли е- пясък, без камъни, без морски таралежи? Подходящ ли е за малки деца?

Има камъни, не е като да няма. Но има и пясък. Те си го наричат Голдън бийч. За мен чак голдън не е, щото съм виждала мн. по-добри плажни ивици. Но и този не е лош, Широк е плажът.
Това може би е най-големият му плюс.
Морски таралежи не видяхме. Пчели имаше, но никого от нашата компания не са ужилили. Бяхме мин. септември, средата.
Иначе препоръчвам тези студиа. На ок. 2 мин. от плажа са. Чисто, спретнато. Цената тогава беше 35 евро на ден за 4-ма.

http://www.amaryllis-studios.gr/

# 23
  • Мнения: 3 841
Не знам точно в коя част на Голдън бийч сте почивали, но ние за 5 години, камъни на този плаж не видяхме. Преди съм поствала и снимки оттам за доказателство. Но наистина има една част, по в средата на залива, там наистина има камъни. Ние все ходим пред хотел Александра бутик и пред къмпинга.  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 162
ivanova 1234 прекрасни са тези студиа и аз съм си ги набелязала.
Дай идея за цени за септември /планираме Тасос за първа година/
щом сте толкова лоялни към това място трябва да сте много доволни
плажа там хубав ли е? има ли камъчета /така ми се струва от снимките/

# 25
  • София
  • Мнения: 162
ivanova 1234 благодаря за светкавичната реакция и за препоръчаната кръчма   Simple Smile
а време ли е вече да се прави резервация за септември, бързо ли се запълват местата?
Разбрах че има съседни студия Филио които също изглеждат прекрасно, предполагам са на подобни цени.
А цената за апартамент да знаете?
Надявам се плажа е по-спокоен и не се пълни много? плажове тип Golden Beach не са ни по вкуса, предпочитаме нещо по-скпокойно, романтично и зелено, а това ми изглежда точно такова.

# 26
  • Мнения: 107
Не знам точно в коя част на Голдън бийч сте почивали, но ние за 5 години, камъни на този плаж не видяхме. Преди съм поствала и снимки оттам за доказателство. Но наистина има една част, по в средата на залива, там наистина има камъни. Ние все ходим пред хотел Александра бутик и пред къмпинга.  Peace
Няма камъни. Има малки камъчета по брега, но в морето си е хубав пясък.
Пред хотела плажа е супер.

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

а време ли е вече да се прави резервация за септември, бързо ли се запълват местата?


Мин. година точно септември бяхме, без резервация. Само бяхме набелязали няколко хотелчета. И втрите, в които проверихме имаше места бол. Даже ми се струва, че ако се бяхме попазарили, щяха да смъкнат и цените.

За камъните - не споря. Но при нас имаше. И във водата имаше първите няколко метра, като се влиза. Бяхме в Скала Панагия, близо до този къмпинг, който се разискваше. Не казвам, че не ми хареса плаж. ивица, а просто, че не е нищо собено. В Римини, напр. е мн. по-добра.

# 28
  • Мнения: 107

а време ли е вече да се прави резервация за септември, бързо ли се запълват местата?


Мин. година точно септември бяхме, без резервация. Само бяхме набелязали няколко хотелчета. И втрите, в които проверихме имаше места бол. Даже ми се струва, че ако се бяхме попазарили, щяха да смъкнат и цените.

За камъните - не споря. Но при нас имаше. И във водата имаше първите няколко метра, като се влиза. Бяхме в Скала Панагия, близо до този къмпинг, който се разискваше. Не казвам, че не ми хареса плаж. ивица, а просто, че не е нищо собено. В Римини, напр. е мн. по-добра.

fam
Ако сте били пред къмпинга там наистина има, но малки и дребни. Не знам дали във водата има.
Иначе пред хотела за който говори Смърфиетка е чисто и много приятно. Камъни има на купчинки, на брега, но не и във водата.
Тази година пак сме там.

# 29
  • Мнения: 3 841
Е, за Римини изобщо не спорим!  Peace Ама там не съм намирала нощувка за 40 евро за двама. Май сравняваме ябълки и круши.  Wink

Който се интересува, нека да погледне снимките ми малко по-горе. Може да добие ясна представа за плажа и сам да прецени дали му харесва или не. Вие сте били септември и може през това време да излизат течения, които да довличат камъни, защото за 5 години през август камъни точно в тази част на плажа не сме виждали.

Това, което на нас ни харесва там /Голдън бийч/ е спокойствието. В частта, която ходим, няма барчета по плажа, няма силна музика /то май на много малко места в Гърция има/, пред Александра бутик чадърите са на един ред, нямаш усещането, че някой ти ходи по главата. Вечер е тихо, наспиваш се, храната е вкусна, хората са гостоприемни, водата кристално чиста и доста навътре е плитка, пясъкът е фин, неща което трудно ще намериш в по-южните части на Гърция. Плажът има син флаг - в Гърция са общо 10 такива.

Общи условия

Активация на акаунт