Re: SportsDirect-39

  • 48 502
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 659
Аз пък да ви се оплача, термо блузката на Кампри не ми става на малкия, по точно главата не му влиза и не знам по тялото как ще е. Вие имате ли такъв проблем? По-голям размер ли трябва да взема или от белите, които били по-разтегателни?

Моят син е на 3,5 г,имаме и 3-4,взех за догодина 5-6 и от двата цвята,но няма съществена разлика в големината май.

# 631
# 632
  • Мнения: 63
Здравейте момичета,
Честита баба Марта:)
Да ви запитам някой връщал ли е артикули. Имам едно дефектно яке, за което ми писаха да го върна, за да ми върнат парите или да ми го заменят. колко ще ми излезе пращането на якето до адресът им? Те ли ще ми поемат пощенските или ще са за моя сметка.  

# 633
  • Мнения: 7 947

Второто определено  Peace
Имаме го, приятна материя, леко лъщи като футболните.
От първото един приятел си взе три четвърти, ужасен шушляк е.

# 634
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75

Второто определено  Peace
Имаме го, приятна материя, леко лъщи като футболните.
От първото един приятел си взе три четвърти, ужасен шушляк е.

Обичам те!   bouquet

# 635
  • Мнения: 7 947
Няма нищо  Hug
Аз нямам особен опит, малко неща съм поръчвала. Но си е напълно вярно, дето ме предупредиха - поръчаш ли веднъж - край, вече няма оттърване  Mr. Green

# 636
  • Мнения: 12
http://www.sportsdirect.com/la-gear-pique-dress-ladies-651039?colcode=65103903
Здравейте мами! Отдавна ви четарно днес и аз реших да се впиша понеже получих нова доставка.
Това е едно от нещата които бях поръчала и мога да кажа, че е пълен боклук. Нито като кройка е добро нито като качество.

# 637
  • София
  • Мнения: 1 210
кода не работи чудно
 може би към 11     Ако някой разбере   дакаже   Hugче сме се засилили над 30  покупки

Ако пробваш кода от първа страница - не е верен
Кодът е MAR12, аз го пробвах преди малко и работи

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!!

  bouquet  bouquet  bouquet

Ще оправя кодовете в първи пост в новата тема.Някой да ми каже и кода за м.април ,че малкият ми е скъсал последната страница от каталога.  bouquet

# 638
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Някой да ми каже и кода за м.април ,че малкият ми е скъсал последната страница от каталога.  bouquet
APR12   Peace

# 639
  • Мнения: X
Моите апрески Кампри 6-ца са ми точен номер, но ми се "разхожда" кракът- да. Широчки са и не само на мен са ми така. Явно са си такъв модел, със ски чорапите са перфектни  Peace

# 640
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Аз пък да ви се оплача, термо блузката на Кампри не ми става на малкия, по точно главата не му влиза и не знам по тялото как ще е. Вие имате ли такъв проблем? По-голям размер ли трябва да взема или от белите, които били по-разтегателни?

Моят син е на 3,5 г,имаме и 3-4,взех за догодина 5-6 и от двата цвята,но няма съществена разлика в големината май.

На 6-годишният ми син главата минава спокойно през отвора на черна блузка, р-р 5-6г.   Thinking

Моля, някой ако има такова яке на No Fear да сподели става ли за пролетта?


# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Тръгнах да пускам поръчка и видях в сайта рекламата за Международна доставка - 7.99 Л, но пък като прочетох пак таблицата - до Бг е 29,99 Л (по спомени, през януари май беше 19.11). Пропуснала ли съм нещо  newsm78 Вие до английски адрес ли пускате?

# 642
  • Мнения: 1 531
аз ги пуснах в продавалник и якето и ботушите, ама за ботушите още се чудя... щото пък са готини Wink

снощи забравих: шапко-шалът с бялата мечка е за дете, въпреки че е ladies, според мен... взех го за мен, но е адски изрязан отзад... сега ще го носи мира  Mr. Green Heart Eyes

# 643
  • Мнения: 7 947
Якето защо?

# 644
  • Мнения: 64
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-court-lace-junior-092424
някой да е поръчвал от тези отговарят ли на номерата, т.е. номер 39 равно ли е на 6 от анг.номерация

Общи условия

Активация на акаунт