Звездни компромати-131

  • 52 441
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
пожелавам по-малко български 'звезди' в тази тема Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 1 167
Анджелина Джоли ще изиграе вещицата във филма Спящата красавица  Rolling Eyes Нещо не мога да си я представя в тази роля. Джой помогни ми.

# 17
  • Мнения: 1 455
Роднините на Уитни все пак допуснаха Боби Браун на погребението...
http://www.celebrity-gossip.net/bobby-brown/bobby-brown-leaves-w … eral-early-586834

# 18
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Защо да не пишем за българските ''звезди''? Целулита и разводите  на чуждите имат повече изтънченост ли, що ли?

# 19
  • Мнения: 2
Анджелина Джоли ще изиграе вещицата във филма Спящата красавица  Rolling Eyes Нещо не мога да си я представя в тази роля. Джой помогни ми.

Оооо аз мога, аз мога да си я представя и още как Laughing Даже в моята фантазия много й отива ролята на вещицата Laughing

# 20
  • Мнения: 540
Сега гледахме "Бодигард" и  пак си поревах... въпреки че го гледам за сигурно 5ти път... толкова красива и талантлива жена!!!  Sad

# 21
  • Мнения: 2
Сега гледахме "Бодигард" и  пак си поревах... въпреки че го гледам за сигурно 5ти път... толкова красива и талантлива жена!!!  Sad

Преди малко слушах Сиси Джоунс (да ме извините, ако не беше точно това името) и песента Don't cry for me. О, така си поплаках и аз. Изключително подходяща песен, после си я пуснах и в изпълнение на Уитни и пак си поплаках. А уж съм от тези, които не го правят и не им се случва за известни личности. Единственото такова погребение, на което съм плакала беше на принцеса Даяна.

Гледам сега Венета и аз. Така ме дразни като я чуя да ми говори за "Стари кучета","Стара школа" и "Друга генерация". Направо ми бърка на едно тайно място...

# 22
  • Мнения: 5 710
Защо да не пишем за българските ''звезди''? Целулита и разводите  на чуждите имат повече изтънченост ли, що ли?

Повече няма да се обаждам, без това всеки път съм криворазбрана.

Ох в тая тема явно трябва да се обяснява човек в поне 20 реда, за да бъде разбран
а/ нямаше ирония
б/ нямаше и забрани

# 23
  • София
  • Мнения: 2 488
Рики Мартин
Фърги и съпруг

Ох, ако този Иван работеше на щанда за месо във Фантастико никой нямаше да бие за него. Не мога да разбера тези хора защо считат за необходимо да ни уведомяват кой с кого се е плющял и колко ще плати за което.

п.п. Не съм гледала творчеството нито на Иван и Андрей, нито на Вихра, нито на другата госпожа.

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 22:42 от Little Evil

# 24
  • София
  • Мнения: 2 813
Не си е тръгнала доброволно от предаването.  newsm78

# 25
  • Мнения: 2 592
Анджелина Джоли ще изиграе вещицата във филма Спящата красавица  Rolling Eyes Нещо не мога да си я представя в тази роля. Джой помогни ми.

Оооо аз мога, аз мога да си я представя и още как Laughing Даже в моята фантазия много й отива ролята на вещицата Laughing

Според мен е идеална за ролята  Grinning

Камелия много ми харесва как изглежда днес (да не повярвам чак  Rolling Eyes)
И много ми харесва как отговаря на въпросите и колко е откровена

# 26
  • Мнения: 6 496
Запис с   AnnaLynne McCord and Dominic Purcell - незнаех ,че са гаджета  Wink

# 27
# 28
  • Мнения: 6 311
Камелия май е от единиците фолк певици, които имат гадже, което не е финансов красавец. Затова я харесвам.

# 29
  • Мнения: 2 592
Венета ми прилича на чалга певица от 90-те  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт