Трудно забременяване за второ детенце

  • 4 675
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Прегледа при Стаменов не е изобщо скъп/според мен/.Първичния беше 30лв.после по 20.Той си пише не бележката и след прегледа се плаща на регистратурата.Единия път ни написа 0.Изобщо не е печалбар.В очите му се вижда че мисли по твоя въпрос.Само при един професор в онкологията съм виждала така да ме гледа в очите и да мисли за мен и за моя проблем ,и да си личи как търси решение.Стаменов е вторият такъв лекар,а аз съм на 39г.Преглеждана съм много.
Но за чакането-чака се!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Д-р Стаменов е невероятен човек и лекар, една консултация с него може да ти бъде само от полза.
Имам познати, които без да имат здравословен проблем чакаха повече от 2 години докато успеят... така че - случват се и такива неща, но все пак не е зле да посетиш добър гинеколог.

# 17
  • Мнения: 472
Благодаря за окуражителните отговори, дано да стане вече през следващите месеци, а и не пречи да си запазя един час за преглед.

# 18
  • Мнения: 4
Запази си го и си чакай.Нали знаеш "не иска ни хляб ни вода".Ако стане през това време -добре дошло.Може и психически да се успокоиш и така да помогне.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 698
Запази си го и си чакай.Нали знаеш "не иска ни хляб ни вода".Ако стане през това време -добре дошло.Може и психически да се успокоиш и така да помогне.
О да и аз съм на това мнение,на мен например докато ми дойде часа за Стаменов бях вече в 5-ти месец бременна Laughing
...така че тя да си запише час и да действа и с другите клиники Peace

# 20
  • Мнения: 129
Здравейте, и аз имам подобен проблем, въпреки че отскоро работим за братче/сестриче. Имам проблеми с щитовидната жлеза и още за първото дете бях се настроила, че може да чакаме много време, а то стана не от първия месец, а буквално от първия опит! Пожелавам на всички така Simple Smile Обаче сега, с второто, не става засега, но действаме само от два месеца, надявам се да не стават много повече. Сега, по съвет на ендокринолога ми, ще пропуснем един месец, за да коригираме хормоните с лекарства и от април продължаваме. Не знам, може би имаме определени нагласи или като вече имаме опит, искаме бързо да се получи... но трябва да се радваме на децата и мъжете си и мисля, че рано или късно всички ще получим и втора рожба. Успех на всички!

# 21
  • Мнения: 52
Първият път успяхме веднага. Втората бременност ми отне около 1 година. Не съм ходила на лекар. Когато спрях да чакам желаната бременност, а чаках цикъла си с нетърпение, за да ми свърши преди морето, той не се появи. За съжаление, загубих бебчето заради гаден грип. Сега опитвам трети път и съм се въоръжила с търпение.

# 22
  • Мнения: 770
И  при нас е проблем братчето/сестричката. Първия път и ние успяхме почти веднага. Сега от юни се борим и нищо. Гледам да не се психясвам особено, но предвид напредването на годинките ми ще се наложи да посетя и специалист.
Стискам палци на всички вас!!!

# 23
  • Мнения: 52
И  при нас е проблем братчето/сестричката. Първия път и ние успяхме почти веднага. Сега от юни се борим и нищо. Гледам да не се психясвам особено, но предвид напредването на годинките ми ще се наложи да посетя и специалист.
Стискам палци на всички вас!!!

Че какво ни е на годинките? Аз след 2 месеца ставам на 40 Laughing

# 24
  • Мнения: 129
И аз си мисля, че всички ще се справим Simple Smile Четох няколо стари теми за забременяване и някои се оплакваха, но винаги линийките на момичетата показваха, че след 1-2 месеца чудото се е случило. Сега, като ми казаха лекарите да пропуснем един месец дори малко се успокоих, защото бях започнала само да следя овулации, да смятам дати, да търся симптоми... а това в крайна сметка е доста натоварващо и не трябва нещата да се случват така, трябва спокойствие и любов. Самата аз имам здравословни проблеми, пречещи на зачеването... но се надявам нещата да се случат, а и имам вече едно здраво детенце. Успех на всички!

# 25
  • София
  • Мнения: 166
Аз съм май от тези където просто по-трудно прихващат. Sad за момиченцето ми се трудихме 8 месеца, сега се пробваме за второ вече 9ти месец. Според мен просто не уцелваме момента, последните месеци си правя тестове за овулация, но така се случва че правим секс в деня на положителния тест, а овулацията настъпва след 24-48 часа. Не че съм се отчаяла, ама искам вече да става, много исках децата ми да са с не повече от 2 год. разлика, ама може би 3 е по-добра Simple Smile. Успех на всички с братчетата и сестричетата.   bouquet

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Няма такова значение разликата между децата... от всяка разлика могат да се извлекат предимства Wink

Общи условия

Активация на акаунт