Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 34

  • 31 527
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 381
Нещо, много са се активирали..у дизито, непрекъснато ..пишат, правят колажи....и на "Ойлето" и на "Сезоните".....бравос!
Незнам, причините...но е прекрасно, особено...че пишат за Букет и Орхан!
Мамче, твоят "лош" хабер, дето си го сложила....ги е активирало, май?  hahaha Joy Joy Joy hahaha

# 46
# 47
# 48
# 49
# 50
# 51
# 52
# 53
  • Мнения: 36 765
Здравейте  Hug Докато беше студено, не се разболях, сега изглежда ще се разболявам  ooooh! ooooh! Днес трудно се публикуваше, а сега се мъча от половин час да вляза...Само да не съм предала вирусите на форума  Naughty hahaha hahaha hahaha

Нещо, много са се активирали..у дизито, непрекъснато ..пишат, правят колажи....и на "Ойлето" и на "Сезоните".....бравос!
Незнам, причините...но е прекрасно, особено...че пишат за Букет и Орхан!
Мамче, твоят "лош" хабер, дето си го сложила....ги е активирало, май?  hahaha Joy Joy Joy hahaha

Сега не съм влизала в дизито и не знаех, че вече има активност при сезоните. Но не само във форума трябва и да гледат. Ние гледаме, но едва ли им помагаме на рейтинга  Thinking Ама и те малко да се активизират - телевизията де. Как могат да пускат на всеки час в медийте нещо за ВВ, за Ифет, а за Сезоните цяла седмица нищо....Ако знаех турски, щях да им напиша едно прочувствено послание, не че ще хване декиш, но е така, да не ни правят на канарчета....

# 54
  • Мнения: 36 765
Кралице, наистина има тревога в темата на сезоните след хабера. Дори са се появили и нови хора да споделят, че гледат филма. Но с деня на излъчване - четвъртък направо са сгафили много. Че кой ще остави да гледа сериал, който го следи още от първи сезон и ще започне в същият час да гледа Сезоните. Още повече, че Фатмагюл е доста нашумял в Турция, не само заради сюжета, а и за участието на Берен Саат и Енгин. Ами младите момичета си харесват Енгин и разбира се, че ще си гледат този сериал....
Колджак и останалите, които пишат в темата са като нас - харесват Айча и Еркан и затова гледат филмите им....
Дано само да не го спират. Фатмагюл ще свърши с втори сезон и да се надяваме, че някои от зрителите ще гледат Сезоните..... Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте Ойлетки и Букетки ! Кралице,  поздравления за Новата тема  bouquet Мнооооооого бих искала да напиша прочувствени слова, които да се предават като пословична мъдрост на бъдещите поколения, но ....уви  ooooh! Успявам само да ви изчета и да си представям какво се случва в гледаните филми. Аз не успявам в нищо, в нищичко, времето ме притиска и все по-вече ...се чувствам като попаднала в крайпътна преспа без изгледи да се измъкна от там.... Както и да е Rolling Eyes Ако имам нет утре, ще бъда на линия, да подкрепя малко Али Naughty Както разбирам от вашите коментари, сте го оставили на Джемилейка да го тормози Naughty Е стига толкова, няма ли да свършва този Сезон, та да не се мъчи Маминия хубавец с народната героиня  newsm78 Сега на хоризонта излиза някакъв адвокат newsm78 Божке, и той ли ще се влюбва в нея newsm78 Или има нещо "сбъркано" в мъжете у съседката , или .... ние сме нещо сбъркани ....защото не разбираме Джим-джем-джемилейките  Thinking Или поне за себе си го твърдя с положителност Naughty Толкова фалшивее този кичозен ореол около образа на Светата Народна героиня Джемиле, че ми става мъчно и за децата, и за цялото семейство. За Али- най-вече... И за Гошкунчо ми е мъчно, че не може да измисли нещо интересно, а е забоксувал в сюжетната линия .... Боже, нещо не ми е ден , ще трябва да сменям музата с по- оптимистично звучене newsm78 ще отскоча до Сон бахарчо да пооправя настроението Joy Приятна вечер и целувки  newsm51

# 56
# 57
  • Мнения: 4 381



Bahçede kahve keyfi
Ceren : Gerçekten değişebilir misin?
Ömer : Bir kadının sevgisi bir erkeği değiştirebilirse evet
Ceren : Ne kadar değişebilirsin?
Ömer : Sen söyle
Ceren : İki ay önce hangi noktadaydık,beni kaçırdın
Ömer : Çaresizdim
Ceren : bana tokat attın
Ömer : Önce sen attın
Ceren : Beni yatağa attın ve ertesi günü bunun bir plan olduğunu söyledin.
Başından sonuna büyük bir hata değilmi, adam kaçırma,zorbalık
baştan çıkarma...
Ömer : Beni istediğini ispat etmek zorundaydım,büyük bir hata yaptım
olabilir.Aşk ne kadar büyükse uğruna yapılabilen şeyler okadar büyük oluyor
galiba hele Tutku bu başından sonuna kadar büyük bir Aşk Ceren.
Dilenebilecek en büyük özür nasıl olur bilemiyorum galiba en basiti en büyük
olanı.Özür dilerim Ceren


# 58
  • Мнения: 36 765
Мераба Теменужена. Утре непременно на линия - много отсъствия ти се пишат вече. Ще видим как ще ги извиняваш....Наказанието - сама да изпишеш една тема   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Цитат
Толкова фалшивее този кичозен ореол около образа на Светата Народна героиня Джемиле, че ми става мъчно и за децата, и за цялото семейство. За Али- най-вече... И за Гошкунчо ми е мъчно, че не може да измисли нещо интересно, а е забоксувал в сюжетната линия

Гошкунчо е забуксувал като теб в пряспата....А може и розата да го гони, че непрекъснато повтаря старите работи....ту с един герой ту с друг...но едно и също....А пък Селмата как го трае в реалния живот, нямам идея....Ама може и да си трае, нали печели човека пари....
Хубава вечер и на теб  Hug Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 4 381
Слагам го, това..от "Бели макове" е, много хубава сцена...забравила съм, за какво идеше реч....но, по гифчетата на фенката, ще да е...интересно! newsm78
Да ми е под ръка, както  се казва...когато, реша...да видя! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт