Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 34

  • 31 524
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Темата е страхотна  Peace Peace Peace, колажите също  Hug Hug Hug Само хабера, който е сложила МамаН за Сезоните не ми харесва. Сигурно е права за деня на излъчването, но сериала е страхотен - направо те хваща за гърлото и те души.
Айча играе прекрасно. Улавяме всяка тревога по лицето и, особено там в болницата, когато излезе след манипулацията и видя Орхан безгрижно да разговаря с мед.сестрата - Букет веднага помръкна  ooooh!
Изглежда резултата от биопсията е добър, защото лелята беше много щастлива от обаждането на доктора. Букет не можа да се зарадва. Тя сега си има друга тревога - това, което и причини Селчук. А той вместо да си признае, че е сгрешил - отмъщава. Много неприятен ми е този мъж.

# 31
  • Мнения: 0
Другата сцена, която много ме впечатли - когато отиде в къщата на баща си. Спомените от детството, радост и тъга имаше в душата на Букет в този момент. Домът я привлича като с магнит. След толкова години и въпреки преживяното, тя има нужда да отиде в тази къща, да си спомни игрите в градината, как баща им е играл с тях. Струва ми се, че Букет по-рядко си спомня за майка си - както всички хора спомените за майката се връщата, когато е в грудно положение. Но няколко пъти сме виждали за спомените на Букат именно от играта в градината и Джезми как играе с момичетата.

# 32
  • Мнения: 0
И Джезми ме разплака. Когато се връщаше от Шукран и се поспря да погледа щастливото семейство през прозореца. Може би и по негова вина те не са били такова семейство.
Разбрах от преводите и преразказите за ретро сцената с пръстена. Може би Джезми и Саадет са се разминали. Желанието му да направи кръчмата, да осигури финансово семейството, като, че това е изместило любовта. Отчуждили са се. Тогава майката на момичетата може би е "кривнала", а Джезни не е можал да прости. След като се обърне назад и види какво е последвало от тази невъзможност да прости, сигурно съжалява. Загубил е голямата си дъщеря, загубил е щастливото семейство.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Веднага правя връзка с Ойлето и Джемиле. Тя сега не е сама. Децата са с нея, но дали в един момент и тя няма да съжалява, за това, че не е простила и не се е опитала да запази семейството си цяло  Thinking

# 33
  • Мнения: 0
Сани, Кралева, МамаН поздравявам ви за всички постове, които сте написали в предишната тема за Ойлето, Джемиле и Али. Присъединявам се към вашите мнения. Особено за късата памет - на сценариста, на някой от героите и на зрителите.
Този Недим е голям смешник. Проучил бил той досието на Али, а нима не знае, че и Джемиле има досие. Много е елементарен Джошкун в тези сцени. Можеше да измисли нещо по-умно. Можеше да сложи в устата на Недим поне едно изречение с което той да реабилитира дамата, както тя направи с рибаря.
А сега се получава, че започвам да си мисля, аз би нещо не съм добре или Джошкун иска на всяка цена да издигне в ношите очи прототипа на Джемиле - неговата майка.
Аз мисля, че ние нямаме проблеми  Peace

# 34
  • Мнения: 0
И какво се случва сега  newsm78 Джемиле е болна - ще видим от какво утре, Мете май ще бъде арестуван, доктор Тарък казва за опасността за живота на Айлин - програмата е пълна - само не видяхме Берин с какво ще изненада Джемиле.
И сигурно отново Али ще бъде виновен за всичко  Thinking

# 35
  • Мнения: 0


Прекрасна  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 36
  • Мнения: 0
Днес ви няма или и вие като мен не можете да си влезете в профила  newsm78
Мамчета да знаете, че на мен много повече ми харесва филма с Айча - Сезоните. Това, което се случнва там също е драма, но поднесена много по-добре. Имаме възможност да видим от ретро кадрите защо така се е случило, а не ни карат да си мислим и да измисляме. Спомням си, че по същият начин беше поднесено още в началото на бахара миналото на героите и се съсредоточавахме само върху това, което се случва в сериала. В Ойлето Джошкун пази големи тайни. Нищо не знаем за бащата на Али - може би Хасефе оприличава Али с неговият баща. Не знаем нищо за миналото на Джемиле. Дали някога Джемиле е обичала Али или омъжването е като бягство от това минало.

Не успях да си довърша поста, но трябва да тръгвам. До утре, ако успея да вляза  Praynig

# 37
  • Мнения: 4 381

    Добър ден, добра среща!    

Мамче...
          Сани..
                 Ренка...
                               
        Теменужена...

                                Благодаря ви....че  ви има!

# 38
  • Мнения: 4 381
 
Преди да започна да се оплаквам и аз...от изминалата нощ и кошмарото пускане на новата тема....ще взема да получа някаква фобия, вече...като наближаваме...50- та страница!  hahaha hahaha newsm78
Мамче, хиляди благодарности ...разбирам, че си положила огромни усилия...за снимките на "Сезоните", защото..нали, знаеме, няма никакви качени...от филма на Айча! Съжелявам за рейтинга му...дано, наистина да не ни лишат от удоволствието..да му се насладим, ще бъде...голямо недоразумение...надявам се, сценарият....да накара, продуцентите му...да се смилят над нас, зрителите...поне, един път...това, гледаемостта...да не е причина, да го свалят от екран! Аз, предполагам като нас отчитат, факта...че в неподходящо време и час...са решили да го гледаме...наясно са били, навярно..и преди това, за този факт....надявам се е нискобюджетен и няма да се стигне до ...разочарованието ни! Ренка, както често повтарям, рядкото ти появяване и така...дълбоко и искренно усещане на нещата от сериалите, обсъжданите..тук, заедно..за пореден път и днес.. ..удоволствие..бе за мен,  от прочетеното...което си, написала...хубава вечер, пожелавам....до утре, надявам се... Hug

# 39
# 40
# 41
# 42
  • Мнения: 4 381
"f.koldaguc"....неповторима, поздравления..знам, че влизаш да ни четеш...и имаме, позволението ти...да слагаме, твоите ..направо, произведения на изкуството, бих ги определила!   bouquet bowuu  bouquet bowuu  bouquet bowuu  bouquet

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт