Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 34

• 31 511
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17

AVUKAT:ali beyin buraya gelmesindenmi çekiniyorsunuz bana saldırmsındanmı yoksa birşye yapmasındanmı

CEMİL:siz alinin böyle birşeyler yapabileceğini nerden biliyorsunuz

# 18
cemilenin balıkçının evlenme teklifini kbul ettiği replikleri

CEMİLE:lüzümü yok teklifini kabul ediyorum
ALİ:cemile sen nedenin farkındamısın sen bu adamın ne mal olduğunu anlmadınmı cemile ne diyorsun
CEMİLE:duydun beni evlenme tekfilini kabul ediyorum
ALİ:cemileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ALİ:gerçekten bu kadar sevmişmiydin beni aşıkmıydın bana
CEMİLE:asıl bu soruyu benim sana sormam lazım sana ali sen beni gerçekten sevmişmiydin
ALI:sevmiştim sevmiştim

# 19

ALİ:Bu Gece Seni Daha Çok özledim Seni Sarıp Sarmalamak istedim, Bu Gece Senin Doğum Günün Sevgilim Sen Unutsanda Beni ben Unutmadım Ne Seni Nede Seninle Geçen Günleri

# 20
# 21
# 22
# 23
# 24
# 25
Haftanın En Az İzlenen 10 Dizisi
Bu günden itibaren geride bıraktığımız haftanın en az izlenen 10 dizisini de dizifilm.com’da yayınlıyoruz.

20.02.2012 Pazartesi - 14:29

ВИЖТЕ ПОВЕЧЕ ТУК ТУК

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 14:54 от MAMA-AN

# 26
Много съм притеснена от последният хабер....Сезоните попадат в 10-те най-малко гледани сериали....И сигурно ще го спрат....А филмчето е много хубаво, но малшанс....Много съжалявам за актьорите - играят перфектно.....

# 27
Haftanın En Çok İzlenen 10 Dizisi
Haftanın en çok izlenen dizisi listesinde, birinci bu hafta da değişmedi. Öyle Bir Geçer Zaman Ki her iki izleyici grubunda da en çok izlenen dizi oldu.
20.02.2012 Pazartesi - 10:47

ВИЖТЕ ПОВЕЧЕ ТУК

# 28
Ойлето е най-гледаният сериал и с най-висок рейтинг.....
Не харесвам ролята на Еркан, но пък филмчето се гледа  Peace
А Айча Варлъер и сюжета на сезоните са чудесни, но няма гледаемост...Напълно в реда на нещата. Филма се излъчва в деня когато хората гледат втори сезон на Фатмагюл....и другото няма никаква реклама. Дори не качват и фрагманите в най-популярните им ежедневници.....
Само дано да не го спрат  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 29
Здравейте мамчета  wavey wavey Не мога да вляза във форума. Не съществувало такова име  Thinking Много се притесних  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Имаме нова тема. Благодаря на Кралева за старанието

Общи условия

Активация на акаунт