Тренировки в домашни условия - Тема 17

  • 30 874
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 365

Mamacita Bandida ,от къде се сдоби с това сладурче?Много искам и аз такова Simple Smile


Оттук: http://www.maximatrade.com/
или оттук:
http://www.livetolift.com/category/um-i-duh/

# 16
  • Мнения: 1 091
Аз ставам нахална  Blush ама и тук да пиша...
Някой ще ми препоръча ли евтин антицелулитен крем newsm78
На Билка,Дева..до 6-7 лв са ..
Моят целулит и мазнина са по корема  Cry
Трябва доста да се потрудя за да има резултат  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 809
Супер си,благодаря!  Hug
Докато гледах сайта се усетих с каква страст разглеждах уредите и тежестите  и установих,че  така козметика и дрехи не съм гледала Joy
Mавина ,нали знаеш че  тоя гел само леко заглажда кожата.За да премахнеш или по-скоро за да намалиш целулита трябва не само да спортуваш,ами и да спазваш определен хранителен режим и да пиеш много вода,както и задължително масажи.

# 18
  • Мнения: 6 365
Аз си поръчах фоум ролър, утре ще пристигне и ще разправя.

Но пудовките определено са нещо различно, което не съм изпитвала досега- хем си натрениран, хем не си смачкан и изцеден. Такава тренировка търся, иначе само си хабиш силите.

# 19
  • Мнения: 1 091
Супер си,благодаря!  Hug
Докато гледах сайта се усетих с каква страст разглеждах уредите и тежестите  и установих,че  така козметика и дрехи не съм гледала Joy
Mавина ,нали знаеш че  тоя гел само леко заглажда кожата.За да премахнеш или по-скоро за да намалиш целулита трябва не само да спортуваш,ами и да спазваш определен хранителен режим и да пиеш много вода,както и задължително масажи.
Тогава няма смисъл да си давам парите newsm78
Аз от миналата седмица започнах да тренирам ,започнах с тренировките на Руми Peace
И определено намалих доста храната ,поне наполовина.
Дано постигна някакъв резултат....силно се надявам  Praynig

# 20
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 434
Запиа и от мен ,аз само кроса въртя       Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 295
Момичета оправих линковете на 1-а страница   Peace

Вчера и днес Nell McAndrew - Cardio Core and Stretch. Кардиото си е бягане на място и малко клекове.

Mamacita Bandidа каква тренировка правиш с пудовката? Знам че Джилиан има една, но не съм я сваляла.

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 16:51 от vesyy

# 22
  • Мнения: 6 365
Засега само суингове, турско ставане, клякания, лъндж. Тези дни само изпробвам движенията.

Позволявам си да тренирам по-свободно, защото си владея тялото поради тренирането на бойни изкуства и е по-трудно да изпусна нещата. Иначе ентусиазмът идва от това, че имам сладураната само от три дни:)

Тази седмица ще пробвам да тренирам всеки ден по малко, ако съм свежа. Убедих се, че понякога няма нужда от задължителна почивка, особено ако не съм претоварила един мускул. Тези дни натоварих от всичко по малко и сега не съм изцедена.

# 23
  • Мнения: 169
Привет момичета   bouquet
приемате ли нови попълнения- от около две седмици нещо съм се сложила в ред и тренирам у дома, малко упражнение с тежести, малко за ханш, бедра и крака и малко колело  Wink, като за начинаещи .
Мамасита, мерси   bouquet

# 24
  • Мнения: 80
Супер!нова темичка!Да се отчета със Синди К. и да се похваля успях да направя 5 серии табата с клякане,ама май нещо прасеца ме боли като си свивам кракът,да видя до къде ще ме отведе.
Пък аз съм си купила на дева 4 и нещо струваше,сега него ползвам,обаче на няколко места четох че антицелулитния крем се нанася след масажа,а в тази статия казаното изглежда доста обнадеждаващо,дано не е някаква евтина реклама на някой салон http://www.eadvise.info/?page=show_art&id=40&art_id=137
Пък тук една мацка обяснява как да се масажираме ама на френски и нищо не разбрах,ама схванах движенията въпреки че ми е трудно да ги правя защото мускулите ми са стегнати,а и си купих бебешко олио за масажите,че ми заминава целия бодимилк.
http://www.youtube.com/watch?v=55XMHUqEgzQ&feature=fvwrel

# 25
  • Мнения: 45
Да ви следя и аз.Е,и упражнение правя ,но и доста големи паузи,затова нямам и - см за отчитане..Падам си по  Джилиън и Силвия Висенберг ,а  отскоро започнах и тези на Трейси Андерсън.Определно фаворитки са ми последните две

# 26
  • Мнения: 0
Аз ползвах един на Евелин ,но беше охлаждащ Peace
Загряващия ,по-добра работа ли върши?
И как го нанасяте сутрин и вечер?
Аз имам Билка с грозде  Joy
Иначе си взех от дм някакъв антицелулитен душ-гел с четка и се жуля яко  Joy
Сутрин и вечер се мажа аз, но нещо не ми се занимава с масажи  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 207
kiksi007, според мен за Табата клякания и напади не са много подходящи.Ще си повредиш коленете и кръста.
Изобщо много трябва да внимавате с тези две упражнения.При клякане винаги! да си виждате пръстите на краката и никога! коленете пред пръстите.И при двете дръжте горната част на тялото изправена.При клековете клякайте все едно ще сядате на стол, при мъртва тяга също.Напрежение трябва да има в задната част на бедрото, а не в кръста.А и да допълня - каквито и упражнения да правите никога не "заключвайте" коленете.Дръжте ги съвсем леко свити или "софт" както казват тука.
Нали имах проблем преди с форума и не помня дали не се повтарям, ако е така ще ме извините  Mr. Green

Днес ще карам колело аз (спининг)  Grinning

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 23:26 от tqna

# 28
  • Мнения: 1 091
Аз ползвах един на Евелин ,но беше охлаждащ Peace
Загряващия ,по-добра работа ли върши?
И как го нанасяте сутрин и вечер?
Аз имам Билка с грозде  Joy
Иначе си взех от дм някакъв антицелулитен душ-гел с четка и се жуля яко  Joy
Сутрин и вечер се мажа аз, но нещо не ми се занимава с масажи  Sunglasses
Аз започнах вчера да се мажа с една манджа  hahaha направена от мен  Joy

Добро утро на всички!
Успешни тренировки и слънчево настроение!  bouquet
Днес мислех да си почивам ,ама не издържам Laughing
Ще направя една тренировка  Peace
Ето тази ,че е по-щадяща: http://fitnesinstruktor.com/uprajnenia-pms/

# 29
  • Мнения: 1 809
Привет,момичета! Simple Smile
Аз наминавам да ви ''видя" и да се оплача,че вчера както се бях надъхала за яка тренироква,така и не успях да я напарвя.Прибирайки се такова силно сърцебиене и треперене на тялото получих,че едва се добрах до вкъщи ConfusedНямам идея от какво е,днес съм ок .Сега като ви чета така ми се тренира,ама някак не върви да се замяткам из офиса JoyТака,че всякак ще трябва да изчакам края на деня. Simple Smile
Хубав ден ви пожелавам! Hug

Общи условия

Активация на акаунт