Колко от вас получиха покана за "масонската ложа" ?

  • 8 072
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 091
.......Tandoori ,  ти първа споменаваш за сайтчето ви , не се мазни толкова ...

Да, споменах, защото не знаех, че е държавна тайна. След като взех адреса от Елф и го погледнах реших, че може и други хора да искат да хвърлят поглед и да помогнат както за БГ-мамма, да дадат предложения и идеи. Не съм " канила" никого, нито мен са ме канили. А какъв точно е проблема? Това че е оповестено на бележки или това,че аз в тема в ДИР-а пуснах линка, след като Елф ми го даде? Кое точно беше правилното решение? Не пуснах тема тук, защото исках да се консултирам първо с някоя от модераторките дали това е уместно, тъй като Елф е модератор в ДИР-а питах нея и тя нямаше нищо против.

 А относно моето отношение определения като " да се мазня" на някого бих желала уважаема Карла да ми ги спестите. Не ме познавате за да можете да коментирате отношението ми, ако все пак сте регистрирана и ме познавате, ами какъв е проблема да влезете с ника си и да застанете зад мнението си както всички останали ? Аз във всички клубове пиша с един и същи ник и не ме е срам да заставам зад думите си.
И моля не ми приписвайте заслуги, които нямам. Идеята за новия форум не е моя , за да е " сайтчето НИ". Вчера разбрах , не видях нищо лошо и с най-добри намерения реших да им помогна.
Както с всичко обаче, няма добро , което да е останало ненаказано.
Затова ще се извиня публично на засегнатите, че съм пуснала открито информацията, за която имаше обвинения, че била скрита.

ИСКРЕНИ ИЗВИНЕНИЯ!

# 31
  • Мнения: 7 837
Много е забавно Simple Smile моля, продължете Simple Smile винаги съм се забавлявала с Родители в чужбина Simple Smile слагам си новите форуми във фейвъритс Simple Smile
И аз  Mr. Green

Пусти клюкаризъм, не мога да не хвърлям по едно око от време на време  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 613
Втора опция - не съм хай  Wink

Мамо Кенга, мнооогооо ме кефиш  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 550
И аз гледам сеир.

Само да попитам, по какво сте определили богоизбраните? И сте им пратили покани  Joy

# 34
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Еххх, колко работа имам днес, нямам възможност да си направя пуканки и да се забавлявам.
Още една случайно недостойна Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 634
А аз какво да кажа? Една от "достойните" бях... ама честно казано срам ме е, че се регистрирах.

Ениуейз, мама в чужбина съм, мисля да не прекратявам нито намалявам участието си в BG- MAMMA. Този форум ми даде и още ми дава толкова много... Хората тук са ми помагали в моменти на трудност, винаги е имало някой и ще има някой на когото мога да разчитам, макар и виртуално.

# 36
  • Мнения: 5 370
Еххх, колко работа имам днес, нямам възможност да си направя пуканки и да се забавлявам.
Още една случайно недостойна Simple Smile
Дай да се опрем на рамената си да поплачем взаимно Cry newsm45
 Joy hahaha

# 37
Tandoori ,

нямам регистрация тук , пиша само в дир-а , тук само чета

просто ми се догади от Йорданка , която са я избрали за модератор , а тя прави явно реклама ...сама си е писала 100 пъти как се казва , и какво ли не, а после се прави на обидена и ме и заплашва дори , всместо малко да се засрами ...
какво искаш да кажеш с това , че си я питала ?
тя започва тема - ''майки в чужбина , хайде да се преброим , защото имам изненада за вас'' - и ти казваш - ''нов сайт !!!''
в този сайт пък действате още по-подмолно - пускате съобщения на избрани майки ..защо не пуснахте и тук тема ?


но поне ми е смешно как симулирате активност във вашия сайт - Тея ( дето и тя к'ва ''медна билка '' излезна ! ) пита как бе прави баница , другите й отговарят - смех ти казвам !!!

# 38
  • Мнения: 7 837
Ти пък Сърдечко къде ше вреш  Mr. Green
Я си виж местожителството  Joy

# 39
  • Мнения: 1 327
хехе, българина си е българин независимо дали живее в България или в чужбина.............. 
все някога ше се осере, ама качествено!
що не го направихте като нормални хора бе?
можехте спокойно да си оповестите форума, всички майки, членове на bg-mamma да се насочват към вашия, тъкмо да не се товари тоя форум.
 newsm78
Еххх, колко работа имам днес, нямам възможност да си направя пуканки и да се забавлявам.
 202uu

# 40
  • Мнения: 1 399
не се чувствам лично засегната, защото не съм очаквала покана: 1. не съм родител в чужбина; 2. специално този в този форум само съм предизвиквала дрязги, така че съм вероятно една от тези, които смущават крехката душевност на някои от потребителите.
Все пак начина с разпращането на покани е обиден за потребителите на този форум /родители в чужбина/ Rolling Eyes, а явно създаването на новия форум не е замислено от вчера...
От мен, успех все пак! /още повече, от един от линковете разбирам, че са вложени и лични средства на част от потребителите. само ми е интересно защо някои от тях много се тюхкаха тия дни, че не им се дава възможност(сметка в чужбина) да помогнат на бг-мамма ooooh!/

# 41
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Еххх, колко работа имам днес, нямам възможност да си направя пуканки и да се забавлявам.
Още една случайно недостойна Simple Smile
Дай да се опрем на рамената си да поплачем взаимно Cry newsm45
 Joy hahaha

 Joy hahaha уххх СърДечко, що така пра'иш сега, няма да си кача снимките. Аз съм много ревлива, ша та намокря.

# 42
  • Мнения: 5 370
Ти пък Сърдечко къде ше вреш  Mr. Green
Я си виж местожителството  Joy
ти недей много да приказваш, щото сред "богоизбраните" има и такийзи като моя милост, тоест, "меСни сме"
Справка - новото форумче Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 2 550
Така, явно работата е сериозна, щото Елфчето реши да модерира в Дир-а и изтри линка пуснат от Tandoori.

Айде чао от мен, писна ми:))

# 44
  • Мнения: 172
По красота ли ги избират новите членове? То уж мойто огледалце-огледалце все ми вика че съм най-хубава, а сега кво стана Laughing Laughing Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт