Новите ни козметични похождения 23

  • 65 109
  • 719
  •   1
Отговори
# 30
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аdvanced Night Repair при мен се отразява много добре - кожата е мека и тонизирана, фините линии са загладени. Peace Много хубав продукт, само миризмата му не е особено приятна, но това си е индивидуално  Laughing

# 31
  • Ирландия
  • Мнения: 231
Feeling Би ли споделила къде намери тези балсамчета на Нивеа.Май ги няма на много места... Praynig

# 32
  • Мнения: 372
Feeling Би ли споделила къде намери тези балсамчета на Нивеа.Май ги няма на много места... Praynig

Аз имам само това с ябълка и акай.
Аз го взех от ДМ, на касите.   Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 5 487
ЛУ,благодаря за споделеното мнение!

А продавачката в бутика на Витошка беше супер любезно момиче,радост ми достави влизането.Също така съм впечатлена от начина по който ми демонстрираха спиралата и един гланц.Взеха чисто нова четчица и ми сложиха с нея.За гланца върху тиксо отсипаха и ми нанесоха  с клечка за уши.Никога преди не съм позволявала да ми слагат такива обществени работи,но този път,бях много много приятно изненадана от новия метод! Heart Eyes

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433


 Heart Eyes

# 35
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433

Ще споделиш ли впечатления от Advance Night?


на мен не ми хареса особено  newsm78 - ползвам и серума и околоочния  newsm78

идеалист също не ми хареса, може би формулите не са подходящи за мен  Rolling Eyes - най-добре да се започне с тестер  Heart Eyes Peace

# 36
# 37
# 38
  • IT
  • Мнения: 3 704

мерси alena Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 372
Vernis, аз също поръчах ваниленото балсамче с Макси Хеър.   Grinning

# 40
  • Мнения: 5
Vernis, аз също поръчах ваниленото балсамче с Макси Хеър.   Grinning
Crazy в пълен размер е, както другите подобни балсамчета за по 1-2 лв. Хубаво е, мазничко, за напукани устни. Доволна съм, но относно самия аромат може би имах по-големи очаквания и от тази гледна точка леко се разочаровах, но въпреки това, мисля, че продукта е супер.  Heart Eyes Peace Много мил жест от страна на сайта и така трябва да е. А Максито е в стъклено бурканче вече.  Страхотни са iHerb и ще продължавам да поръчвам от тях. Да не говорим, че доставката е учудващо бърза.

# 41
  • Мнения: 681
Аз пък си поръчах две максита и балсамчето с нар.  smile3534

# 42
  • USA
  • Мнения: 7 322
Виждам,че обсъждате Аdvanced Night Repair. Преди може би 2 години използвах серума(вечер)  + идеалист(сутрин).Честно казано,не виждах кой знае какъв ефект,и в комбинация,и отделно.
Прочетох,че серумите са с нова формула и затова реших да дам втори шанс.Ще пиша след време дали има ефект при мен.

# 43
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
и аз така ги ползвам и не съм доволна, но няма и универсален продукт, който на всички да се хареса  Blush

напълно вярвам, че за мнозина са удачни, аз съм с ултра фини пори и кожа от нормална към суха, предполагам това е причината  Peace

# 44
  • Мнения: 13 626


Носих днес молива Blackberry Peace Нанася се много лесно, а също така става и за опушен грим. Цвета е страхотен и не е мръднал над 12 часа.

Общи условия

Активация на акаунт