Вашите обеци 2

  • 34 683
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 13 587
Или да се дезинфекцират със спирт, така или иначе и чисто нови да си купите /обеци имам предвид/ пак може да са пробвани.

# 226
# 227
  • Sofia
  • Мнения: 15 608
   Прекрасни, особено сините...  Heart Eyes

# 228
  • Мнения: X
Oбожавам обеци  Heart Eyes

Тези са ми най-новите, много обичам големи обеци, ама работата ми не позволява, затова нося предимно нежни.

Скрит текст:


А тези са ми любимите и са ми едни от малкото по-големи :

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
Oбожавам обеци  Heart Eyes

Тези са ми най-новите

Скрит текст:


Страхотни са  Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 341
Луда съм по украшения с котенца  Heart Eyes

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 13 587
Едни любими макар и обикновени обеци  Heart Eyes

# 232
  • Мнения: 1 198
Момичета, аз малко късно пиша, ама тамън се понасъбраха повечко обички за снимане Simple Smile

Някои са си купени от мен, други подарени ( те са повече  Laughing ), надявам се да ви харесат - ако има нещо, питайте  Peace

http://bmb2323.snimka.bg/hobby/obichki.653306.32786295 - от тази снимка до края на албума са ми новите  #Crazy

Преброих ги и се оказа, че имам 77 чифта, това е чист абсурд  newsm78

Вие колко чифта обици имате ?  Party

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 13 587

# 234
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Вие колко чифта обици имате ?  Party
Към трийсетина само. Може и много по-зле Laughing.

# 235
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Вие колко чифта обици имате ?  Party
Към трийсетина само. Може и много по-зле Laughing.

аз имам поне 40  Joy

# 236
  • Мнения: X
Момичета, аз малко късно пиша, ама тамън се понасъбраха повечко обички за снимане Simple Smile

Някои са си купени от мен, други подарени ( те са повече  Laughing ), надявам се да ви харесат - ако има нещо, питайте  Peace

http://bmb2323.snimka.bg/hobby/obichki.653306.32786295 - от тази снимка до края на албума са ми новите  #Crazy

Преброих ги и се оказа, че имам 77 чифта, това е чист абсурд  newsm78

Вие колко чифта обици имате ?  Party
Mного ми харесаха сините пеперуди от 12 снимка  Heart Eyes Някои каза че обожава украшения с котенца, аз пък много обичам пеперуди  Laughing


Имам към 20-30 обеци, като от тях им 10тина чифта топченца различни цветове на винтче. А как гин държите? Тия дългите от последната снимка ми се скъсаха в кутията дето ги държа, просто са се прекършили  Confused

# 237
  • Мнения: 1 198
Mother of PrincesS , благодаря  Heart Eyes

Аз моите обици си ги държа в отделни пликчета и в кутии за бижута Simple Smile  Peace

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 13 587

Аз моите обици си ги държа в отделни пликчета и в кутии за бижута Simple Smile  Peace

+1, само че в кутия от обувки.

# 239
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се включа в темичката. Страшно харесвам големи обеци. Simple Smile) Тези двата чифта си ги купих наскоро:
  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт