Вашите обеци 2

  • 34 695
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 202
Имам въпрос - бижутата на SIX много ли са скъпи?

# 77
# 78
# 79
  • Мнения: 431
Имам въпрос - бижутата на SIX много ли са скъпи?

Направо са си скъпи за тези материали!  Crossing Arms

Не съм виждала обеци под 8 лв. (говоря за ненамалени), и то най-мъничките. Оттам продължават към 10, 12, 15 и прочее лв., горе-долу толкова са и гривните, пръстенчетата, и другите дрънкулки.

За мен не си заслужават, освен ако не са порядъчно намалени  Laughing Бях им фен, докато 'посребрените' ми дрънкулки не потъмняха и погрозняха за отрицателно време. Пълно малоумие, предвид че цените им са като на истинското сребро!  Rolling Eyes

Горе-долу същия ценови диапазон е в Бижу Бриджит и Дива, но като че ли нещата оттам мааалко повече си заслужават newsm78

# 80
  • Мнения: 4 864
Аз имам много за показване, но нищо не съм снимала Sad

# 81
  • Мнения: 0
Здравейте, аз също много обичам обеците! Те са ми хоби. Обожавам да си купувам.  newsm44






# 82
# 83
  • Мнения: 7
Поздравления за темата ! Имате и много хубави обеци и реших и аз да се включа .
Тези ги направих преди малко ,не са нищо особено ,но на мен ми харесват ,видях ги в един магазин и реших ,че са елементарни и мога и сама да си ги направя .


Тези не се виждат много добре


# 84
  • Мнения: 7





А в тези се влюбих още щом ги видях и дълго стоях пред витрината на бижутерията и си мислех дали си заслужава да дам толкова пари за тях ,но просто почвах да ги сънувам и  просто ги взех


А тези са едни от любимите ми


# 85
# 86
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
пропуснала съм новата тема  ooooh! имам много нови находки, утре ще снимам и ще се похваля  Joy

това са едните

# 87
# 88
  • Мнения: 4 864
Най-после и аз наснимах по-голямата част от обеците ми. Някой от тях вече съм споделя, за което се извинявам,че се повтарям ама забравих вече кое съм показвала и кое не.

Ето го албумът

# 89
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Карола, страшно много ми харесват всичките ти обеци Peace

Общи условия

Активация на акаунт