Проблем с памперсите

  • 5 687
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 231

 Hug
Освен да си организираш веднъж месечно екскурзия до най-близкия по-голям град за пазар...
За съжаление това е само наичнът. Брат ми и снха ми живеят на село, но не пропускат 2 пъти месечно поне да ходят на пазар  в близкия град в Хипермаркетите. хем има разнообразие, ем е по-ефтино  Peace

# 61
  • Мнения: 92
Така процедираме с мъжо, даже за бебка всичко си купих от друг град.Но като се роди се оказа, че онова е било само началото на пазаруването  Joy Като почнахме сиропчета, ножички, памучета, една храна, втора, памперси, други памперси   #Crazy А навън стууууууд, сняг, ние с новородено... Няма мърдане.Сега поне като се оправи времето я мятам в колата и на шопинг до най - близкия град(то това нашето само на карта се води град)

# 62
  • Мнения: 45
а pampers prima premium care вече не се произвеждат в турция,дали има някаква разлика в качеството.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 217
Либеро. Много съм си доволна от тях. Малко по-дебелички са. Ние ползвахме много от тези, които бяха тип гащички. С тях ни минаха алергиите и не ни пропускаха дори и в много екстремни ситуации.... Wink

# 64
  • Мнения: 372
За мен пък либеро са най-слабите памперси на пазара - ужасно груби, твърди, все едно картон слагам, пък цените им едни  Shocked

Иначе съм пробвала май почти всичко, включително и собствените марки на различните супермаркети. В даден момент абсолютно всички памперси й пропускаха - имахме към 5-6 вида само от 3ката, двойката ни беше малка, а тройката все пропускаше около крачето. После при преминаване към 4ка пак същия проблем. Сега е около 12 килца и отново имаме същия проблем - всичко пропуска, 4ката й е малка за през нощта, 4+ и 5 пропускат на крачетата.
Общо взето като марка предпочитам Пуфис или зеления памперс - най-тънки и мекички.

# 65
  • Мнения: 53
ЛИБЕРО, категорично, никога не са ми правили такива номера
ПАМПЕРС ползвах лятото от време на време, защото са по-тънки и в големите жеги
ни беше по-добре.

# 66
  • Мнения: 2 231
онзи ден си купих Хъджис От Метро. 2 пакета Преиум по 84 бр (4-9 кг) общо за 51 лв. Мисля е доста добра цена. ( е преди ги намаляха на 46, но пак е нещо  Peace)

# 67
  • Мнения: 1 897
Миналата седмица в ХИТ,Либеро бяха 27лв.за всички размери,а миналият път като ходих преди 3 седмици Памперс бяха 26лв., Пуфис 23лв.Май всяка седмица там има памперси на промоция,в Метро съм забелязала,че дори и на промоция Памперс не падат под 32лв. за един пакет.

Иначе от всички марки на пазара,Либеро само не повторих да взема,ужасни са.

# 68
  • Мнения: 419
Пелените за еднократна уптореба имат ли някакъв срок на годност? Купувам Виона още месец преди да се роди дъщеря ми, което значи отпреди година и половина. Още от тогава вървяха на промоция с подарък. Обаче от една аптека бях взела без тази промоция и казаха, че така са ги получили, което ме наведе на мисълта или че си взимат подаръка или че са стари, което е по-лошия вариант. Гледах, гледах, не видях срок на годност, но детето леко се обрина и лентите за закрепване се късат много лесно. Последния път взех от Биомаркет Балев, пак без подарък и реших, че промоцията е свършила. Ако това не е така, то са ги получили преди повече от година и половина, а от кога заседяват не е ясно. И отново получи лек обрив и лентите за закрепване се късат още при фиксирането. А всички останали пъти, когато съм купувала от Сладури и от Вис Виталис са с подарък, не се е получавал никакъв обрив и лентите са били много здрави.

# 69
  • Мнения: 3 248
Ние сме с Памперс (Актив Бейби) и съм доволна. Рядко има пропуск и то при наистина гигантски ако-експлозии.

Причина за изтичане често е неподходящ размер.

Иначе съм пробвала и Либеро, уж много хвалени, но не ми допаднаха, много груби и твърди.

Зелен дух, не знам дали имат срок на годност, но както го описваш или са стари, или някакви ментета некачествени...

# 70
  • Мнения: 92
Зелен дух и аз мисля че може да са менте.Докато ползвах Памперс купих един пакет в който видимо като материя бяха по-различни от другите и картинките им бяха различни.Май бяха стари.А иначе сега сме с Либеро и съм доволна.Не пропускат !Но от известно време и смених и млякото и нямаме експлозии вече

# 71
  • Мнения: 31
Само Памперс   bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 2 483
Пелените на ДМ ми допаднаха, Либеро-също. При Памперс по-скоро ме дразни силната миризма, прекалено са ароматизирани.

# 73
  • Мнения: 45
 а ние точно заради миризмата сега искаме да минем от premium на prima

# 74
  • Мнения: 1 100
Пелените за еднократна уптореба имат ли някакъв срок на годност?
Имат срок на годност - обикновено 3 години от датата на производство.

Общи условия

Активация на акаунт