Проблем с памперсите

  • 5 685
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Пробвай да смениш номера.Да не са му умалели.

# 16
  • Мнения: 354
Няма да е от номера,пише,че са на 3(4-9кг),а бебето е 5кг и нещо.
Пробвай да смениш марката.Аз Либеро не съм ползвала,но съм чувала само положителни отзиви.
Ползвахме на Памперс и бях доволна,рядко ми се е случвало да прокапе Simple Smile

# 17
  • Мнения: 21 282
Ние също бяхме с Памперс от самото начало  Peace
Само веднъж тези Sleep & Playбяха пропуснали и то се оказа(само за чишкането),че са били от "лоша" партида,иначе други проблеми с марката сме нямали

# 18
  • Мнения: 92
Днес мъжът ми отиде да вземе, не е имало нашия номер от Либеро и е взел един пакет Хъгис р-р 3(4-9 кг.) Е не пропусна отгоре, но даде фира отстрани   Laughing На пръв поглед ми се виждат с една идея по-малки от Памперс.Като свършат ще пробвам Либеро .

# 19
  • Мнения: 158
Либеро!!! Пробвах и Памперс, и Хъджис още в началото (както и доста други  Wink ) - и двата пропускаха, било отстрани, било на гръбчето... С Либеро до сега се е случило това само 2-3 пъти, и то не за друго, а защото съм забравила да сменя памперса и той се е препълнил...  Embarassed


И ние така с Либеро няма мокро дупе или изцапани дрешки.

# 20
  • Мнения: 20
Имах същите проблеми с памперс. Доволна съм и от хъджис, но с либеро е най-добре. На хъджис съм купувала 2 различни пакета, произведени на различни места и от едните изобщо не бях доволна (но не мога да се сетя къде бяха произведени- върти ми се нещо като Турция, но не съм сигурна). Самите опаковки също нямаха нищо общо една с друга. 

# 21
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
При дъщеря ми се получаваше същото с Памперс, но май само с тройката. Минахме на Либеро и повече проблемът не се повтори. Единственото, което ме притесняваше беше, че Либеро са малко по-плътни и дебели от Памперс и мислех, че може да не й е удобно лятото с тях. Но като качество са безкомпромисни.  Peace

# 22
  • Мнения: 3 736

Още един. Откак се е родила дъщеря ми, е с тях, нямам оплаквания.

# 23
  • Мнения: 361
аз няколко пъти променям: като се роди бяхме с "памперс", обаче протичаше, смених ги с "пуфис" и докато минахме на размер 4 с тях беше добре. сега пак сме на "памперс"- 4-ка, защото "пуфис" пък почнаха да пропускат /засега "памперс" се представят много добре/.

# 24
  • в рока
  • Мнения: 1 119
От памперс бях доволна,но не и от пуфис.

# 25
  • Мнения: 63
и аз смених от памперс на пуфис и съм доста по-доволна по отношение на пропускането.

# 26
  • Мнения: 354
От памперс бях доволна,но не и от пуфис.

 Peace Веднъж бях взела Пуфис и така се беше зачервила...

# 27
  • Мнения: 148
С баткото имах такъв проблем с Памперс, постоянно беше мокър и акото излизаше и се размазваше по дрешките, смених ги с Либеро и бях много доволна, докато не махнахме памперса ползвах Либеро. Сега с малкия ползвам Памперс, но с него нямам такива проблеми, случвало ми се един или два пъти, когато имаше разтройство.

# 28
  • Мнения: 84
Ние сме на Памперс Премиум Каре и не сме имали подобни проблеми,освен веднъж когато не беше а*ал от 2 дни...тогава просто количеството си беше много  Laughing , а и сме само на мляко,консистенцията е по-течна. От една моя приятелка знам, че Пуфис също са добри. Тя роди близнаци и от Памперс малките получили някаква алергия и сменила с Пуфис  Peace

Някой може ли да ми даде инфо за произход и ориентировъчни цени на тези Либеро (не съм ги чувала даже) ?

# 29
  • Мнения: 1 567
Здравейте!От раждането на бебка сме с Памперс, но всеки ден ми се налага да пера дрешки, защото когато ака, съдържанието излиза по гръбчето.Имали ли сте такъв проблем.Замислям се да ги сменя но се двоумя между Хъгис и Либеро.Дайте мнение  Praynig

Аз лично Памперс употребявах много малко. Да не кажа никак.

Общи условия

Активация на акаунт