Бременни майки в чужбина - Тема 42

  • 46 654
  • 702
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Честита нова темичка! Да се народят много малки мишоци в нея и да ви радват с присъствието си ежедневно!  Peace

Честити сладурковци на мамите SUNDAE и ROU! Да ги радват много, а мамите да се възстановяват бързо и да ни разкажат за най-прекрасната среща в живота им!   bouquet

На всички останали коремчета пожелавам спокойна бременност и ви чакаме в другата темичка.

 Hug

# 16
  • Мнения: 1 069
Аз още си 4акам спокойно,и то  се знае,големият ден ще е утре LaughingСпойкойна съм до колкото мога,нямам търпение да се срещна с малкия бузан4о,ех не ми остана:)

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Всичко ще е наред, да се похвалиш, когато можеш!

# 17
  • Мнения: 27
Честито на SUNDAE

И на Rou - и тук също


Да сте живи и здрави момичета и бързо възстановяване....

# 18
  • Мнения: 2
Честито на мама Sundae и мама Rou. Живи и здрави да са ви малките принцески!!!

Люци  Hug Hug Hug ще чакаме Ир74 да пише.

roskata7 честито мома -  stork-girl
divanence честито сини гащи,  stork-boy имаш палчета от мен, при евентуален трети опит да е момиченце, да разнообразите мъжкото присъствие във вашия дом.

Solley - леко раждане и на теб  Hug Можеш да ми изпратиш на лични списъка, ако не желаеш да го постваш тук.

Анеда благодаря за списъка, който си направила!!!

Моя преглед днес беше доста бързичък - доки само чу сърчицето на бебка и ми премери коремчето да види дали расте и си се изпратихме по живо по здраво до следващия втроник. Тогава ми е ултрасаунда при другия доки, та ако има нещо да мина през нея след това.
Тумбачета желая ви да имате хубав ден/вечер и леко бременеене до края - независомо на кой колко му остава  Hug

# 19
  • Мнения: 6
Честити бебчета на Sundae и Rou, да растат здрави, щастливи и много да ви радват, а на вас бързо възстановяване!

lyuckanova   fingerscrossed нека всичко мине леко и бързо и да гушкаш пухкаво и здраво бебче
roskata7 честита ти мома

Хайде февруарки чакаме хубавите новини, скъсявайте този списък че да идва и наш ред  Grinning

# 20
  • Мнения: 1
Люцканова-с Бога напред(на баба приказката,ама ме кефи Peace) Дано мине леко,леко и да не боли след това Hug Аз бавно и славно си отивам към "мартенките" ooooh! Има време,ама не се виждам скоро...Лека,мека Hug

# 21
  • Изомрудения остров
  • Мнения: 107
Честито на Sundae и Rou да са ви много здрави и щастливи бебоците и бързо въстановяване на вас  Hug
lyuckanova изпращам ви много положителна енергия  fingerscrossed
Solley може ли и на мен списъка   bouquet

# 22
  • Мнения: 0
  Люцканова ,Бог напред и ти след него( и моята баба го казваше Peace). Пожелавам ти най-лекото и безболезнено раждане...мисли си колко скоро ще гушнеш твоето малко пухкаво съкровище !!! Изпращам ти цялата си положителна енергия и те прегръщам  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 1
Ехей, каква хубава нова темичка.  Hug

Честити бебоци на Sundae и Rou. Много здрави и щастливи да растат. Чакаме разкази и снимки Hug

Люци, стискам палци за утре и ти пожелавам всичко да мине по мед и масло. Чакаме новини от теб и бебчо  Кайл Hug

На всички останали чакащи- охх, май са се наговорили вашите бръмбъзъци..упорито вървите към март;) Хайде, стискам палци да идва вече моментът. Гушки за всички ви и да знаете, че ви мислим Hug

при мен нищо ново- чак в петък съм на преглед...

# 24
  • Мнения: 191
Минаа, много сладко цветно коремче на 1ва страница! Ей такова и аз искам Simple Smile

Честито на мамите SUMNDAE и ROU !!!


Люцканова
, дано мине леко всичко и те чакаме с новините! ...и снимки!!!  Hug
Браво на мамите Диваненце и Роската Simple Smile Честити щъркелчета Simple Smile

Solley
леко раждане и да ни разказваш!
Анеда да се оправя бързо!
Б.Б. така са децата и ние сме били така Simple Smile

Да ви поздравя с танца на една баба Simple Smile
Скрит текст:


# 25
  • Мнения: 17
Диваненце и Роската Честити щъркелчета
Люцканова, Солей дано всичко мине прекрасно и да изживеете най-прекрасните мигове в живота си.  Hug

Да си дам моя отчет.

Оказа се че имам инфекция на венците, която се спуска вече към лимфните възли, Та сега освен ухото, ченето и гърлото започва да ме боли. Добрата новина е че не е засегнат нито един зъб за сега. Предписаха Пеницилин Sad и за съжаление ще трябва да го взимам една седмица за да махна инфекцията, че иначе може да стане по опасно и за мен и за беб4о. Притеснява ме приемането на пеницилин естествено. Пишеше на листовката че по време на бременност може да се приема само ако е абсолютно наложително, ама дали това значи че все пак е ОК като има нужда и няма опастност за беб4ето ... Ще се моля на господа да запази бебчето живо и здраво въпреки антибиотиците.

Това от мен. Поздрави на всички. Hug

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 05:20 от aneda

# 26
  • Мнения: 1
ANEDA,с предишната си бременност пих пеницилин(гнойна ангина),идея нямам дали е добре или не,но като се налага,какво да се прави.Във всеки случай важното да се оправиш,отколкото да си спестиш приема на антибиотик(аз съм адски против лекарствата,но...) Peace САРНИА,хихих,и аз искам да стана такава бабка-ппоредния пример че ако е млада душата е младо и тялото... Peace Очаквам от ЛЮЦКАНОВА един много красив Кайл-мама е сладурка Peace И те такива...аз съм още.... preggo             Banghead

# 27
  • Мнения: 278
Добро утро, коремчета!  preggo

lyuckanova, с теб сме, хайде, чакаме щъркелови новини! Дано всичко мине като по вода!  Hug

Анеда, не се притеснявай! Всичко ще е наред. Недей да си вредиш с негативни мисли. Сигурна съм, че всичко ще е наред! По-добре сега, за да се махне инфекцията...че иначе после по-лошо може да стане, ако не се лекува.  Hug

Sarnia, их жалко! На мен не ми се отваря видеото... Simple Smile Иначе коремчето от първа страница и аз много го харесвам и се каня след някоя друга седмица да си взема такива боички и да дам на таткото да се развихри.

Solley, какво точно представлялва този алтернативен списък? Стана ми интересно...Ако искаш може и него да го постнем на първа страница.

На мен вчера ми мина изпита... Беше по руски Simple Smile Част е от магистратурата. Според мен мина добре, но след това главата ми щеше да гръмне. Важното е, че вече нямам изпити, освен две курсови работи, които обаче трябва да предам чак края на март.

Вече мога да се концентрирам върху набавянето на бебешки неща. Остават ми само 11 седмици....леле мале.  Heart Eyes

Записах си и час за 3Д. В понеделник ще ходя, да видим какво ще се види. Казаха ми, че го правят между 27 и 30-та седмица. Някоя от вас ходила ли е? Как е? Какви ви бяха впечатленията?
След това вечерта започвам и с курса за раждане. Нямам търпение да дойде понеделник. Simple Smile

Прегръщам ви и ви желая лек ден!

# 28
  • Switzerland
  • Мнения: 86
Здравейте сладурки  Hug
lyuckanova стиснати палци и от мен , всичко ще бъде наред   bouquet
aneda гадно не гадно , това е , по-добре антибиотик от колкото опасна инфекция  Naughty
Аз съм вече в чуденка , повечето момичета в отчетната си усетиха малчовците , ама аз-не , явно ще е мързеланче това човече  newsm78 , но другата седмица съм на док и ще видим какви ги върши  Heart Eyes
EMA ES кефи се бе миличка , после се почва и няма да имаш почивка Peace
Хубав ден от мен мили момичета   bouquet

# 29
  • Мнения: 0
ХЕЛОУУУ,СРАМОТИЛЪК,СЛЕД 10 ДНИ ОТ ЩАСТЛИВОТО СЪБИТИЕ  ЕТО МЕ ПАК ТУК Embarassed

ПЪРВО,БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ ЗА ПОЗДРАВИТЕ И ЧЕСТИТКИТЕ ЗА НАШАТА КРАСИМИРА!ЖЕЛАЯ ТАКАВА РАДОСТ НА ВСИЧКИ-СКОРО ЧЕ ГО ПОЧУВСТВАТЕ,НЕОБЯСНИМО И НЕЗАМЕНИМО ЩАСТИЕ!!

ЧЕСТИТО И НА РОДИЛИТЕ МАМИ,ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА БЕБЧЕТАТА!!  bouquet

За моето раждане...какво да кажа надмина очакванията ми за бързо,в реда на нещата и безоболезнено горе-долу събитите за което само страхът ми беше голям...отидох на 12-ти с нерегулярни но силни контракции в спешното за да проверим за какво става въпрос-е почти беше ясно само на мен не ми се вярваше Laughing е след прегледа за разскритие и установени 4 см разскритие вече разбрах  че се започва Mr. Greenисках си епидурала веднага,обясниха ми че ще ми вземат изследвания първо и ще дойде анестезиолог..през това време направихме процедурата с клизмата,настаняване в предродилна,запознах се с наблюдаващата ме акушерка-много мила и любезна..вързаха коланите за тонове+поставяне лепенка на бебето отдолу на главичката с едно стърчащо кабелче от там,беше до края така,влязоха три докторки които ме изродиха и накрая,спукаха водите,леко неприятно и пуснаха мъжо който до този момент държаха настрани и зачакахме анестезиолога...контракциите вече ставаха силни непоносими когато се показа една кака със системката,пличето,каблечета и ми обясни акво следва-знаете свиване в ембрионална поза,обясни че не боли,наистина беше така,боцна постави катетърчето и ми даде едно бутонче да регулирам вливанията...след 10 мин момичета стана чудо Partyизсчезнаха болките и си говорихме с мъжо съвсем спокойно около два часа и чакахме пълното разскритие..накрая дойдоха спряха вливанията за да усещам напъните все пак и се започнаха напъните това беше зверското от към болки,първия път не усещах никакви напъни и не знаех за какво става въпрос..усещах как бебето излиза и д..то ми се дере...с 5-6 напъна в предродилна и 2 напъна на магарето се показа Краси Grinning 2870 кг и 48 см..повечето от вас знаете за какво вълнение и радост говоря!!неописуемо е! и така мамита..мина мисля че лесно спрямо първия път...изсписах ни на третия ден,сега в къщи се нагаждаме,папкаме добре,пълним памперсите,борим се с проблемите с кърменето,разранени зърна Sadно се оправяме..бебка изглежда спокйна за сега...

Желя на всички ви безпроблемно раждане на всички,ще ви навестявам...леко да мине за всички ви!прегръдки!! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт