Бременни майки в чужбина - Тема 42

  • 46 700
  • 702
  •   1
Отговори
# 660
  • Folkestone, UK
  • Мнения: 8
Юпиииии, снощи чаках до малко след полунощ хубавите вести, ама не успях да дочакам и сега пускам компа и - щъркелова вест Grinning Grinning GrinningТази сутрин в 00.17 се е родила най - накрая дълго чаканата малка красавица на мама Варнагърл. Не искам да отнемам удоволствието на мама да разкаже за всичко, затова и само оскъдна информация давам, но като си почине малко нашето варненче ще дойде сред нас да ни разкаже. Много е било изморително, ама мама е много доволна от резултата, както предполагам и всички ние. Да им е жива и здрава малката прекрасница, двенките бързичко да се съвземат от това продължително раждане и много късмет и щастие занапред на цялото семейство!!! Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 1 069
ОХ, КАК ЧАКАХ ТЕЗИ ДУМИ.  newsm44 newsm44 newsm44

ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА КУКЛА! МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ, а на мама - скорошно възстановяване от тридневното "чакане"


БЛАГОДАРЯ ТИ, В.В., че ни донесе тази новина!  Hug

# 662
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Варнагърл, да ви е здрава, щастлива и красива малката принцеска, много да ви радва! А на теб - бързо възстановяване! Hug  bouquet

# 663
  • Мнения: 175
Ох  Heart Eyes, Толкова се развалнувах, че ми се доплака от радост  Flutter прекрастна новина сутринта  Heart Eyes Party
Миличка, честита дъщеричка  newsm68 newsm44 Heart Eyes Да е жива и здрава и много послушна а на теб бързо възстановяване  Hug Чакаме те да ни разказваш  Party  Лелеее много се зарадвах  newsm68 newsm44 newsm03

# 664
  • Мнения: 273
Варнагърл, да сте живи и здрави всички и много любов и топлинка в семейството ви! Хубавото е , че когато гушнеш малкото слънчице, спомените от трудното раждане избледняват! Бързо възстановяване ти желая!  Hug

# 665
  • Switzerland
  • Мнения: 86
ЧЕСТИТО И ТУК НА ВАРНАГЪРЛ  baloni newsm81 baloni ДА Е ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА  smile3522 НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И Я ЧАКАМЕ С РАЗКАЗЧЕ  Hug

# 666
  • Мнения: 72
Най-после дойде и сладката вест!!
ЧЕСТИТО GIRL НА VARNAGIRL!
Да са живи и здрави и вече да се отдадат на заслужена почивка!

# 667
  • Мнения: 505
Да е жива и здрава малката принцеса, а на мама Варнагърл, бързо възстановаване след това дълго раждане.

# 668
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
ЧЕСТИТА ТИ ДЪЛГООЧАКВАНА РАДОСТ, ВАРНАГЪРЛ, ДАНО НАМЕРИШ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА МАЛКО ПОЧИВКА И ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 669
  • Мнения: 2
Честито дъщеричка на мама Варнагърл!!! Многоо да ви радва малката госпожица и да ви слуша, не на последно място да ви е здрава!!! Мама да почива (колкото ѝ е възможно) и бързо възстановяване!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 670
  • Мнения: 56
Имаме си бебче....Simple Smile  Отборът нистана   с една  госпожица   по богат....Да  сте   живи и  здрави и   много  да  я слушате. Hug Hug Hug

# 671
  • Мнения: 53
да е жива и здрава, и много щастлива малката варненска принцеска newsm59
Най-сърдечни поздравления за мам и тати!!!!

# 672
  • Немция
  • Мнения: 6 893
4естито на Варнагърл- бебка да расте здрава и доволна, а на мама бьрзо вьзстановяване !!! Hug

Вал, ти наистина ли не си яла сладолед от 2 години? Shocked Това е абсурд да се слу4и при мен. Mr. Green

Как сьумявате да ка4вате малко кг по време на бременност? Thinking(някой беше писал само 4 кг) Мен определено ме гони добър апетит. Mr. Green

# 673
  • Мнения: 278
Привет, тумбачета!


Да честитя и тук малката принцеса на мама Варнагърл! Да расте щастливо и послушно дете и да радва мама и тати!


Ние все още сме си 2 в 1 хехех Simple Smile, но бебка е обърна наляво. Преди това от 28 г.с. до сега беше от дясната страна. Някъде бях чела, че 95% от бебетата се раждат като преди това са били от ляво. Не знам. При вас как беше/e? Аз си се успокоих, че имам още две седмици, ама преди малко ми се обади една приятелка, с която трябваше да излизаме следобяд и на която термина и е 08.05, че водите й са изтекли и че заминават в болницата. Направо тръпки ме побиха, всичко ми стана толкова реално. А тя си беше толкова весела по телефона и само се смееше. Де да можех и аз така...аз сигурно ще ревна като се случи. А така ми се иска да успея да запазя спокойствие.  Crossing Arms

.bibitka., за килограмите не мога да ти помогна...аз качих доста  Blush

# 674
  • Ispania
  • Мнения: 4 483

Да 4еститя отново голямото щастие на мама Варнагърл
, да и живо и здраво бебо4ето и много, много да се слушкат взаимно Mr. Green.


Вал  аз   с  първата  бременност  качих  само   4  кг..Simple Smile.  Сега  още  не  съм  качила  и   доктора  ми  изпада   в  ужас   като  ме   сложи  на  кантара.   Тук  обаче   схващането   да   ядеш   за   двама   още  от   положителния  тест   важи  с  пълна  сила  и   много   хора    го  използват  само  и  само  да  с е  тъпчат  с   глупости... Twisted Evil
4ак ме накара да се загледам кьде си Laughing. При нас пьк е то4но обратното- храната се мери на електронни кантари , 4е да не би да се хапне малко пове4е Laughing.
Е,...аз още не сьм я мерила(естествено с пьрвата бременност пьк сьвсем), но днес се загледах по един електронен кантар за храна и ми стана смешно, защото се сетих за диетата която ми даде матроната, в която вси4ко беше по грамажи.


Вал, ти наистина ли не си яла сладолед от 2 години? Shocked Това е абсурд да се слу4и при мен. Mr. Green
Хаха, ами аз за една година свалих над 30 кг, но забравих за сладолед4ета, вафли4ки и ей такива неща Laughing. Пьк после просто бях свикнала без тях.

Как сьумявате да ка4вате малко кг по време на бременност? Thinking(някой беше писал само 4 кг) Мен определено ме гони добър апетит. Mr. Green
Ами както писах по-напред-НЕ сьумих Mr. Greenс предната бременност, та за това после над две години не ядох сладолед Joy.

И на мен ми се хапва сега, но гледам да замествам сладките с моркови или сьс сладкиши с извара и подсладител. Половинката пьк като прави закуска, тайно ми слага захар в млякото Confused, понеже знае, 4е аз ако не е сьбота или неделя или нещо да сме някьде навьн, не я пробвам.
Сега о4аквам да дойде майка ми в на4алото на май, 4е искам мекици Joy.Тя така или ина4е ще е изненадана от новината-с голямо удоволствие ще ми ги прави.Аааа-и баница-хахаха, кога сьм яла аз баница ooooh!. Ей такива странни неща ми се прияждат на мен Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт