Детски рожден ден

  • 19 479
  • 251
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 22 530
За мен не е нито странно, нито неразбираемо. Но за много хора е така.
Както се видя и тук, дори е едва ли не белег на ниска култура и липса на финанси.

# 121
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
абсолютно  Wink,ниска култура,липса на финанси и добър вкус  Joy Joy Joy

# 122
  • София
  • Мнения: 23 130
Mirama, не за пръв път ми прави впечатление, че си интерпретираш постове както ти падне.  Wink
За финансите не коментираме - това е глупаво твърдение.

Аз казах за себе си, че изобщо не би ми било удобно на поляна. Няма ли маси и столове - мерси. Не всеки е склонен на се въргаля по тревата и да се мести от кълка на кълка. Все пак домакините би трябвало да се съобразяват и с гостите. Или поне да уточнят, че рожденият ден ще бъде тип "пикник", че да се въоръжа с търпение и здрави нерви.

Показаният екопарк много ми хареса и при добра подготовка може да се спретне чуден празник.  Peace

Но да се празнува по площадки (виждала съм го с очите), е пълна простотия.

danidji, кое точно те разсмя така? Нали ти твърдеше, че всеки да си празнува както му е удобно. Но пък и всеки има право да си изрази мнението, нали така?!  Wink

# 123
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
ама кой говори за площадки в междублоковите пространства ,не разбрах?????????

# 124
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Прочела съм само първия пост. И честно казано се възмутих. Мила ако ти имаш 2 деца и поканят само едното  ти как ще се почустваш. Аз честно казано кофти. Другото според мен трябва да се поканят и двете деца ако по голямото не дойде то само си е решило че не иска да ходи с малкото ама ми прозвуча много гадно
знам живота е скъп но все пак ... и сега знам, че много ще ме нападнат но това си е мое мнение

# 125
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Или поне да уточнят, че рожденият ден ще бъде тип "пикник", че да се въоръжа с търпение и здрави нерви.


Естествено, че е редно да се уточни как ще се празнува (дали вкъщи, в клуб или на открито), освен ако не искат да ти гледат сеира с токчетата из поляните. Laughing

# 126
  • София
  • Мнения: 23 130
ама кой говори за площадки в междублоковите пространства ,не разбрах?????????
Ще разбереш, когато прочетеш внимателно отново темата.
И без това тя взе обрат, а авторката вече си е отпразнувала рождения ден на детето.

# 127
  • Мнения: 12 691
То и в клуб да е, сигурно не отиваш като в нощен клуб.

# 128
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Темата я чета от самото начало,така че много добре зная за какво иде реч в нея  Laughing
Друг е въпросът,ако ти си си помислила под наименованието парк,междублоково пространство...ето в едно поне да има единомислие,а именно че темата се извъртя....отново за кой ли път темите се извъртат и настава спор...и именно той е продиктуван от мнението ми,че ми харесва идеята за празнуване на р.д. в парк и тя бе разбрана погрешно и от това,че не съм парвила досега рожден ден на малкато ми дъщеря на заведение... Joy ей от това ми е смешно тонкабонка  Joy
а като се замисли човек,на децата едва ли им пука къде ще празнуват,важното е да има веселба и свобода

# 129
  • Мнения: 22 530
tonkabonka, е хайде, не беше казано липса на финанси, а изразено по съответния начин - пестене на пари. )
Не съм искала да си спестя парите сядайки в заведение в парка, а не в прашасал детски клуб.

# 130
  • Мнения: 12 691
Защо, пестенето на пари срамно ли е?

# 131
  • София
  • Мнения: 23 130
Mirama, ако рожденият ден на детето ми беше в топло време (а той е на 3 юни и досега е по-скоро кофти време) и открия подходящо заведение в парк, като нищо бих празнувала по този начин. Изисквнето ми ще е да има добра храна, а тортата ще си я осигурим ние. Не виждам никаква драма.  Peace

Важното е на децата да им е гот, но също така не е като да не ми пука за комфорта на родителите, тоест на нашите приятели.

Защо, пестенето на пари срамно ли е?
Сигурно не е срамно, но надали това е била целта на занятието при съфорумките, които казаха, че са празнували по този начин.  Peace 

# 132
  • Мнения: 22 530
Защо, пестенето на пари срамно ли е?

Изглежда да, за определени хора.

tonkabonka, не сте ли в БГ?
Юни месец при нас е стигало и до 40С.

# 133
  • Мнения: 10 547
Един РД на добре позиционирано място навън е често със същата цена като такъв в детски клуб.

# 134
  • София
  • Мнения: 17 395
Един РД на добре позиционирано място навън е често със същата цена като такъв в детски клуб.


Точно така.
В едно ранчо с коне дори ни дойде и по-скъпо - но си заслужаваше всяка стотинка.
В детски клуб сме празнували само веднъж и не се хареса нито на мен, нито на сина ми.

Общи условия

Активация на акаунт