Детски рожден ден

  • 19 487
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Тц, не ми харесва това правило.

Аз живея в този свят и с тези правила, затова ще се съобразявам с тях, когато му дойде времето.

И пак подчертавам, това не е някакво правило, което важи повсеместно. Така е в нашата градина, това съм чувала от приятели и чела по форуми. На много места е така.
Дори когато говорих с възпитателките в градина как се процедира с рожденни дни, отговорът беше: можем да ви дадем телефоните на всички родители и частно да поканите децата, които искате. Нямате разрешение да раздавате писмени покани на територията на детската градина, без да каните всички деца. Това е.

# 226
  • Мнения: 1 788
Добре, де, ако във вашата градина/училище е така, но на теб не ти се нрави, ще поканиш ли 30 деца, само защото "другите така правят", "така е прието там"?
И какво става, ако не направиш така, както правят другите?

# 227
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ами тя пише, че има вариант да се вземат телефоните и да се поканят лично само тези, които желаят.

# 228
  • Мнения: 10 547
Откакто детето ми реши, че е по-добре да пътуваме някъде, отколкото да събира другари в някое заведение/детски клуб, ми отпадна драмата. Блазе ми!

# 229
  • Мнения: X
Добре, де, ако във вашата градина/училище е така, но на теб не ти се нрави, ще поканиш ли 30 деца, само защото "другите така правят", "така е прието там"?
И какво става, ако не направиш така, както правят другите?


На ниво детска градина съм избрала да не каня децата от там. Тъй като не виждам смисъл да каня 15 непознати деца, с родителите им, не ги каня въобще. Големият си има една приятелка(гаджето Laughing) в градината(има и други приятели де, но не толкова близки), тя беше поканена, но и по съседска линия.
Каним приятелски семейства и съседчета.

В училище, дори да не ми харесва, ще правя както е прието, т.е. ще се съобразя с нравите и традициите, ако не искам детето ми да е аутсайдер.

# 230
  • Мнения: 7 947
Така, нашият рд е далеч /май месец/, но отсега синът прави планове.
Засега знам едно - не иска да го празнува в детската градина, в началото бях  Shocked , после разбрах защо. То така и така почти винаги е почивен ден тогава.

В детски клуб ми е най-скучно, но вероятно ще е там тази година, защото иска преобличане с костюми и рисунки на лицето. Не зная къде, но ще следя темата за идеи.

Миналата година беше първо - на лунапарк /заведох децата/, после в пицария с детски кът. Без родители на децата, които не са наши близки приятели, просто ги взехме и върнахме после по домовете.

# 231
  • София
  • Мнения: 35 332
viliko , погледни Джули Марули. Само терен намираш- дом, парк, открито кафе....или те ти намират
Супер впечатлена съм, за малко пари Peace

# 232
  • София
  • Мнения: 23 130
Ms.Gorgeous, благодаря за дадения линк.  Hug
Вече дори избрах аниматорите. Супер!!!

# 233
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408

То май родителите повече се вълнуват за предстоящия рожден ден на отрочето им  Mr. Green Тонкабонка,имате 4 мес до вашия рожден ден,а ти отсега си избрала аниматорите  Joy
И това ако не е грандиозност и показнаст "нашия рожден ден да е най-най" здраве му кажи  Mr. Green
И като чета тук,съм страшно щастлива,че не ме обсебват подобни мисли придружени с фобии за това как да се изтъкна с рождения ден на детето си  Laughing
А и още нещо...Тонкабонка,ти така като стоиш,мислиш вариант в ква посока да насочиш темата ли? айде сега мартеници....все ми е на акъла детето ти на 3г.8 мес.да каже ,че искало не обикновени,а хубави мартеници да подари на приятелите си в детската градина....нали се сещаш,че децата на тази възраст все още нямат представа за парите,нито кое е по скъпо или по евтино,ако родителят не обърне внимание на това Wink Всичко зависи от това как се представя информацията на детето,за да си прави то изводите ,че не иска обикновени,разбирай прости,евтини мартеници от по 0.10,0.20 ст,а искало хубави,разбирай скъпи от х 1,2 лв... Laughing
само не ми скачай с това сега,че под хубава мартеница си искала да кажеш че хубавата може и да е евтина,защото от поста ти ясно си пролича подтекста...

приятен д   bouquet

# 234
  • София
  • Мнения: 23 130
Тонкабонка,имате 4 мес до вашия рожден ден,а ти отсега си избрала аниматорите  Joy
И това ако не е грандиозност и показнаст "нашия рожден ден да е най-най" здраве му кажи  Mr. Green
3 месеца.  
И не ми пука какво мислиш.  Peace
Всеки според възможностите си.
Не случайно има агенции, които организират партита за деца.  Wink

# 235
  • София
  • Мнения: 35 332
Да бе,  да чака жената като мен 4 дни преди празника ooooh!
Много неща ми се струпаха и просто пропуснахме организацията Blush
Сещайте се, какво препускане и обикаляне беше/ падаше се в неделя/ Peace
Е, все пак беше незабравимо за детето Party

# 236
  • Мнения: 3 181
На синковеца РД е април, а аз го обмислям отдавна.......вълнувам се, не за да се покажа, а за да зарадвам детето, искам всичко да е супер, за да е доволен той, от сега обсъждаме каква торта иска, с  кой герой и т.н.  При първото му празнуване на 2г. цяла нощ не спах от вълнение Crazyза мен РД на един човек е най-важният ден в живота му, и много държа да се отбележи качествено........е, не е нужно да е мини сватба, но да си е наистина празник Laughing

# 237
  • София
  • Мнения: 23 130
Ама какво да обясняваш на човек, който явно не се вълнува от детски рождени дни.
Рожденият ден на моето дете е най-големият празник за мен. Пък кой какво мисли, негов си проблем.  Grinning

# 238
  • Мнения: 7 947
Ms.Gorgeous, благодаря за дадения линк.  Hug
Вече дори избрах аниматорите. Супер!!!

Не знам дали ще го приемеш - но в сайтовете за групово пазаруване - има дори такив апредложения на половин цена  Peace

Джулите ги знам, препоръчват ги доста  Peace Не съмрешила още, защото не ми се иска да е само час - а за няколко часа ще ми излезе солено.  Thinking
Преди идваше в занималнята ни от Кунето аниматор - веднъж го мернах - много беше сладко, цената също беше поносима...

# 239
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
напротив тонкабонка,напротив,вълнуват ме,но не в измерение от към 3 месеца преди събитието Mr. Green не мислиш ли че е е прекалено?!?! ооо естествено ,че не мислиш щом го и правиш  Wink
според мен,разумно е да се мисли 2 седмици преди рождения ден,за организация,покани,торти и подобни,но чак пък 3-4 месеца,струва ми се  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт