Скъпи, дами. . . Кои списания за красота и мода предпочитате?

  • 3 621
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
Чета само в интернет ,като най-често предпочитам View Sofia .

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Намирам списанията за неоснователно скъпи, след като 3/4 от съдържанието им е само реклами. И що за течение, във всяко женско списание да има готварски рецепти...

# 17
  • Мнения: 50
Не четенето на списания компенсирам с интернет.
Миналата година се бях абонирала за Cosmo (спомням си, че когато излзе ми допадаше, явно е било от годините  Joy). Последният брой така и не дойде, но и аз няма да повторя.

# 18
  • Мнения: 9 865
Егоист не е било мъжко списание, унисекс беше и ставаше за четене. Не знам дали има някаква връзка с Его.
Аз харесваХ Л'Еуропео, но и то се смахна тематично напоследък, сега гледам, че ще имат руски брой, може да си го купя, защото принципно пишат любопитни неща и илюстрират с много хубави и интересни документални снимки.

# 19
  • Мнения: 328
Не чета женски списания, нито клюкарските такива. Клюкарските е ясно- лъжи и фантазии на всякакви мозъци Mr. Green, а женските по глупости ги застигат Laughing "5879898554151335277 начина да го накарате да ви обича, 1543134565415 изпитани метода да отслабнете, 654214464 идеи как да изглеждате добре в рокля с гол гръб" и други от сорта Crazy Сигурно веднъж-дваж годишно купувам нещо, ако на корицата е обявено, че има интервю с личност, която ми допада Rolling Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Само Premium Lifestyle!
Винаги актуална информация за неща от първа необходимост - шампанско, диаманти, яхти и Ulysse Nardin!

# 21
  • Мнения: 0
ELLE, но напоследък и в него започнаха да преобладават рекламите, което не ми харесва  #Cussing out

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не купувам женски списания.
1. не са ми интересни
2. нереални съвети в повечето случаи, тип "сексът и градът"
3. скъпи са. За 6-7 лв мога да си купя книга.
4. има мн. реклами

Понякога чета он лайн Ева. И то само интервюта, друго - не.

# 23
  • Мнения: 261
След всичките отговори дотук , направо ме досрамя да си призная , че аз си прелиствам и космо, и джой , и гламър  Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 17:24 от Палечка89

# 24
  • Мнения: X
Чета само в интернет ,като най-често предпочитам View Sofia .
Не чета тези, много са фамилиарни (""Браво" казваме на на Дерек Лам за смелата идея!") - айде бе, ценители! Селски анализи.

Иначе харесвам тези - catwalk.bg, защото са по-вътрешни откъм мода, печелят ме с курсовете за мода (къде, кой, колко пари) и имена като Сузи Менкес и прочее. Но това е друга категория, малко по-стилно, с малко повече уважение към мода и дизайн и без да смятат че аудиторията им са малоумници. Жалко че сайта не се поддържа. Когато излезе нещо, обикновено е добро.

Иначе когато имам случай купувам и Вог и Харпърс и Ел и каквото намеря, в чужбина ми излиза много по-евтино. Декемврийските в Лондон ми излязоха 4.95 за пакет 2 в 1 от Вог и Харпърс май беше. Който се снабдява с тези извън бг знае колко драстични са разликите в качеството спрямо изданията им тук...

# 25
  • USA
  • Мнения: 7 299
Абонирала съм се за 2 години напред за Marie Claire,ELLE и Harper's Bazаar. (US версиите)
Какво да ви кажа - 90% реклама,10% текст,от който 5% има стойност. Дори списанието за платноходки на партньора е по-интересно от гореизброените.

# 26
  • Мнения: 2 927
Кои от списания на пазара са ви най-интересни и полезни?
Auto Bild, доскоро. Но ми поомръзна.

# 27
# 28
  • Мнения: 419
Егоист не можех да чета, защото се обръщат към читателя с "ти". Харесвах Nаtional Geographic, сега харесвам Списание8.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 074
Ех като ме "скъпозадамосват" и веднага се прехвърлям на профила на пусналия темата. Авторката, признай от сърце, за кое списание работиш или агенцийка за проучване?

Общи условия

Активация на акаунт