Hart of Dixiе

  • 58 285
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
Като видях темата, помислих,че е излязла нова серия  Laughing

# 16
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Хареса ми новата серия Simple Smile
Но съм много разочарована, че следващия епизод е чак на 9 Април newsm45 newsm45 newsm45
Ето и промо:
http://www.youtube.com/watch?v=bOwYQG3wIBs

# 17
  • Мнения: 21
А много се радвам, че си има тема за сериала. Много ме радва.

И аз се присъединявам към желаещите за нещо по-така между Зоуи и Уейд. Нещо Джордж ми е много бозав.

Голяма фенка съм и на Левон и се чудя на него каква съдба ще му отредят. Някак не го виждам с Лемън, пък в същото време бива ли такъв мъж да е сам...

# 18
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Още малко остана до новия епизод!
Много ми липсва сериала! Гледах отново няколко серии да се подготвя Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз се присъединявам към фенките на този сериал. Peace
Много ми хареса, изгледах всички серии за 3 дни, много е свеж, интересен и забавен...обаче най-кофти моментът ми е когато изгледам всичко и после чакам по цяла седмица за цялата серия. Crossing Arms
Само да ми кажете кой ден пускат новата серия, понеделник, вторник, сряда.....?

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Във вторник е по торентите.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Мерси  bouquet.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 581
Оф тази Зоуи все повече ме дразни, иде ми да и фрасна една. Не че Джордж е лош или нещо подобно, но  Уейд ми харесва много повече, не знам какво не му харесва. Иначе браво, добро включване от Зелената стрела, братът на Уейд Heart Eyes

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 392
И аз си го гледам филмчето  Simple Smile Сега дърпам 18-ти епизод и ще си гледкам утре.А Уейд е таааакъв сладур Heart Eyes

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 392
Малко кофти два поста един след друг,но...няма начин.
Доста бурен беше епизодът,хареса ми Hug Джеси беше страшен Heart Eyes Жалко,че едва ли ще го видим пак отново Mr. Green Много ми се искаше Зоуи да докаже на Уейд,че е грешил за нея и да потръгне между тях,но след като гледах новото промо,едва ли Rolling Eyes Има още четири епизода,така че ще видим Simple Smile
Има ли някаква нова информация за евентуален втори сезон.Хич не ми се ще да го спират и ще стискам палци да гледаме и догодина Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 1 193
Изгледах последния епизод.Много  ме хвана яд на Зоуи.Май акъла скоро няма да й дойде в главата  Laughing .
Братът на Уейд ,и той много радва окото  Laughing .Дано да го видим пак ,че ми липсват горещи мъже в този сериал.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 581
Изгледах последния епизод.Много  ме хвана яд на Зоуи.Май акъла скоро няма да й дойде в главата  Laughing .
Братът на Уейд ,и той много радва окото  Laughing .Дано да го видим пак ,че ми липсват горещи мъже в този сериал.
Е как ти липсват - и Уейд и Джордж са готини, ветеринарят също Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 193
Нещо Джордж не ми харесва и на мен ми е леко бозав.
Само двама са ми малко  Laughing !

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никак не ми харесва тенденцията един сериал да се гледа само заради хубавите мъже в него. В никакъв случай не ми е достатъчно, на мен лично. Например Супернейчъръла, по който са луднали тук всички, като сериал поне мен с нищо не ме впечатли, не бих го гледала дори двамата главни герои да бяха секси. А те не са. Ама някой е решил, че са, и айде, сто хиляди сезона. В същото време добри сериали се спират на втория, понеже няма по кого да точат лиги някакви жени на средна възраст.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 581
Ами какво да ти кажа - такива леки и повърхностни сериали като този няма какво толкова да ни предложат като сюжет, поне според мен. Сериалчето е интересно, разбира се, иначе не бих го гледала, но пък точно този тип сериали за какво да се гледа иначе Mr. Green. Относно Supernatural си права за това, че аз лично продължих да го гледам заради Сам и Дийн, защото в началото ме беше леко страх, особено първите два сезона, но ги издържах само заради тях двамата. Какво да се прави - старост-нерадост Laughing

Общи условия

Активация на акаунт