Предстои ми инсеминация 11

  • 57 484
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
Благодаря за отговорите момичета. Моите са малки 23 мм и другата около 25 мм. Абе не знам това малко ли е.  И въпреки, че знам, че ще се изчистят се сдухах. Ивет стискам палци.  Hug

# 16
  • Мнения: 513
Здравейте момичета,
Днес бях на прелгед, моята лекарка я нямаше, но ме прегледа Милчева, която ми се видя доста любезна и внимателна. Видяхме две ембриончета със сърдечна дейност  Grinning
Кистата продължава да си нараства и е вече 9 см, ама те твърдят, че щяла да се резорбира с времето. Сега обаче заради нея много лежане, защото явно зацапването ми е от нея. Така че още поне месец лежане в болнични, но иначе съм много щастлива. Явно все пак тази процедура не е за отписване, ние все пак бяхме със замразен материал, което понижава шансовете като цяло.
Стискам палци на всички останали.  Hug

# 17
  • Мнения: 382
бананка, малки са , не се притеснявай Peace Понякога стигат и до 6,7 см и въпреки това се оправят с противозачатъчните. Моите бяха веднъж 4см и после 2 см.

ivette fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed всичко да е на 6 с бебчетата Hug А за кистата не се тревожи има начини и да се махне ако е прекалено голяма, без това изобщо да повлияе на бременността Peace Сега се радвай на бременността, другите неща се оправят Hug

# 18
  • Мнения: 607
Ивет, мноооооооооого ме зарадва с тази новина!!!!Кистата ще изчезне, ще видиш!Сега си почивай, че бебоците имат нужда от спокойствие и позитивни мисли.Топли си ги до термин и после си ги гушкай малките сладури!!!!
Много се надявам и при мен инсе-то да свърши работа, въпреки лошата морфология!
Успех на всички! Hug

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
ivette,две?! Лелеее каква страхотна новина! Браво!Браво! Лека и безпроблемна бременност! preggo  ylinfant  ylinfant

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте всички!
Съвсем нова съм тук, но наистина имам нужда да споделя с някой това, което ми се случва Shocked
Вчера направих първата си инсеминация, а днес на прегледа лекарката ми каза, че фоликулът се е спукал и да и звънна след 15 дни с добри новини Simple Smile
Цялата сага започна през октомври, когато ми назначиха първите хормонални изследвания. Тогава се оказа, че имам двойно завишени ТАТ и МАТ антитела и два месеца (и до сега) пих Еутирокс за да ги оправим. Като допълнителна екстра, така паднаха и нивата на TSH.
Следващата стъпка беше цветна снимка, тръбите са проходими, дясната е накъдрена като лабиринт, но все пак проходима. Тогава доктора ми каза, че ще гоним инсеминация през лявата.
На 21.02 ми биха Прегнил 500, а вчера направихме инсеминацията. Днес ми предписа дуфастон и фолиева киселина. (Така и не разбрах за какво е дуфастона?)
До сега бях супер послушна и избягвах да чета форуми, та камо ли да пиша, но наистина трябва да споделя с някой, минал по този път  Simple Smile
Сега чакам да стане 19 март, за уринния тест. Нищо не ми казаха за кръвен, а точно тогава ще съм в командировка и не искам да мисля как ще се справям сама, някъде си Simple Smile
Пожелавам успех на всички! Hug

# 21
  • Мнения: 781
Чак до 19 март за тест  Shocked ми то това е 25 дни след инсеминация.  По принцип ние тук не можем да чакаме толкова  Laughing и правим тест на 14-15 ден след инсе. Даже Ивет ако не се лъжа на 10 ден след инсеминацията си направи теста.
Успех ти пожелавам дано е първата и последната ти инсеминация. Praynig

# 22
  • Мнения: 382
ule, добре дошла Hug Дано бързо се измъкнеш от темата ни Peace Не че не сме все отбор юнаци, но има и по-добри места из форума WinkНапример отчетните Simple Smile След като вчера ти е била инсеминацията, 19.03 тест си е излишно чакане. Предполагам, че нещо не сте се разбрали с датите, защото дори пикливия тест се прави на 14 ден. А кръвен може да отчете резултат и на 10,11 ден. Дуфастонът най-общо подпомага ендомериума, за да може ако има оплождане , да се улесни имплантацията Peace Успех

# 23
  • Мнения: 3
Благодаря ви момичета Laughing
Грешно съм натиснала 9, вместо 0 Embarassed
За 10 март говоря, което си е 16 ден, но днес беше такава лудница, че може и да не го е изчислила правилно на календара Simple Smile От друга страна ми повтори, след 15 дни тест, което си е точно 10ти, ако го броим от днес Simple Smile Вчера фоликулът не беше спукан, направил го е след инсеминацията, така че... ще се чака Simple Smile
Има вариант денят да няма никакво значение  Sunglasses
ако теста е положителен  Praynig

# 24
  • Мнения: 370
Ivette, каква страхотна новина!  Hug Лека и безпроблемна бременност до термин ти пожелавам!!!
Аз също имах киста, в началото беше 6 см, док каза, че ще остане там до 12 седмица и после ще резорбира. Така и стана, след 12та г.с. постепенно започна да намалява и сега е 1 см Simple Smile Трябва повече почивка, аз не лежах, но ми забрани спорт, секс, тежко, резки движения.

# 25
  • Мнения: 3 695
ivette честито и от мен, лека и безпроблемнна бременност и си почивай  Hug

# 26
  • Мнения: 607
Уле, добре дошла и скорошно излизане от темата!Хайде дано се похвалиш с 2 чертички на 10 март. Аз пък там някога ще започна процедура - около тази дата трябва да ми дойде и започваме!Стискам палци всичко да е наред при теб.
И на всички останали много късмет!Дано предстоящия Великден ни донесе много късмет и сбъднати мечти!!!! Praynig

# 27
  • Мнения: 513
Много благодаря на всички за милите пожелания, сигурна  съм, че ще повлека крак.
Freedom, ние с теб май по сходен начин ги караме нещата, помня как ми обясняваше, че и теб много те е боляло на процедурата, както и усещането като за цистит. Аз и доста кьрвях след нея, а вчера след прегледа като текна пак една кръв, ходих до спешното и се оказа, че явно пак са ме разранили с тощии спекулум, нещо хич не ми понася. Там пък ме посьветваха да не не давам да ме преглеждат с него, което май и ще кажа на следващия ми преглед

# 28
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Ивет, честита радост! Успех ти желая до края!  Hug

Аз пък да "се похваля" с поредния неуспех.  Cry Cry CryТази сутрин си правих теста - категорично отрицателен. Не ви бях казала за процедурата, защото нещо ме тресеше дива и луда треска, място не можех да си намеря от нерви. Та сега отново съм на стартовата линия. Един месец почивка заради стимулацията и после пак. Боже, колко ми е тежко...  Cry Cry Cry Cry

# 29
  • Мнения: 607
Еееееееее, Зимна Роза, много гадно!Не се отчайвай, след месец на новата процедура ще се похвалиш с + тест!!!!!
Аз се чудя и се мач теста за О дали ми е положителен.... newsm78Много е наситена втората черта, ама и двамата не можем да я определим!!!Та сме в размисли да правим ли бебе днес или не...
Много успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт