Предстои ми инсеминация 11

  • 57 634
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13
Мили момичета, аз да ви се "похваля" днес 2 тестчета Престо и Шур чек отрицателни, още няма цикъл, предния беше на 24 май и сега не знам какво да правя, но може би няма изход, чакам 2 инси. Днес 12 часа работа и съм капнала. Успех на всички и дано другата седмица ви донесе много положителни тестове. Мисля да спирам утрогестана, някой ако има мнение да ми пише
Миличка, разгледах старите ти постове да се ориентирам. Днес е 15-ти ден след инсеминацията, нали? Честно казано, ако свалим розовите очила, би трябвало дори и уринния тест да отчете вече... поне някаква бледа чертичка да има. Но все пак, по-добре първо говори с лекаря си, преди да спреш утрогестана. Жалко, че няма къде да направиш кръвен  Sad, че с тия другите винаги остава сянка на съмнение...
На мен миналият месец след първата инсеминация цикълът ми дойде 4 или 5 дни след спирането на лакарствата, така че ми се струва нормално и твоят да го няма още.
Каквото и да се е случило, горе главата! И да не стане от раз, няма да се отказваме, я! Ще стане, само трябва да сме достатъчно търпеливи и да не се поддаваме на унинието   bouquet

# 676
  • Мнения: 229
По принцип не трябваше и секс да правим, но преди малко опитахме, да ви кажа чесно, май съм за психиатър. Ще ме извините ако имам правописни грешки, ама очите ми са пълни със сълзи. Скарахме се защото аз умирах от болка, 2 месеца не бяхме правили, а дори нямам желание, обаче толкова се ядосах на тия тестове и си викам  - така ще се успокоя, но уви сега сме скарани, мен във всяка поза ме боли, не знам хора къде да се завра, ако не сте и вие, ще пукна от мъка. Дано поне сега не съм хванала някоя бактерия като преди, че и това пак трябва да лекувам 1 година. Не мога да чакам, писва ми, не знам вие с какво търпение сте, ама аз нямам вече..

# 677
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
love forever, съжалявам за отрицателния тест (и за случилото се след това). Работата е там, че единствено от нас си зависи да съумеем да бъдем силни. През болката, през разочарованието и през сълзите. Дори, когато и вярата е понамаляла, пак трябва да се накараме да сме силни. Защото понякога борбата е продължителна, а без сила не можем да стигнем до края.
И търпението, това гадно, гадно усещане, което все ни е дефицитно. Аз чаках четири години, за да се усмихна истински. През това време два пъти си мислех, че душата ми ще умре (имам два спонтанни аборта), че повече болка не мога да понеса, че ще се пречупя.
Сега, когато щастието е вътре в мен и гледам сърчицето му на видеозона, аз все още не мога да се успокоя напълно. Умирам, наистина умирам от страх да не стане като предните два пъти (боже, разплаках се само от написването на това...). Но страхът не води до нищо хубаво. Давам си кураж сама на себе си и не си позволявам лоште мисли да ме превземат.
Опитай се да се успокоиш. Опитай се да намериш сили. Силата е в теб само трябва да я откриеш. И не спирай да вярваш, че ще бъдеш щастлива. Защото всяка жена заслужава да бъде майка. При някои става по-трудно. Но все пак става. Не забравяй това.  Hug

# 678
  • Мнения: 229
Мерси мила, опитвам се, но в някой моменти просто избухвам и искам малко нежност и топлина, не знам и аз какво ми става. Може би и цикъла е на път и все ми се плаче. Ставам в 5, лягам в 12, не мога да спя, не мога да дишам, за концентрация да не говоря. Успех на всички

# 679
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Добро утро момичета, как сте в тези жеги? Аз съм на моренцето и честно казано изобщо не се сещам за инсеминации. Но утре се прибирам в София за съжаление  Sad
Love forever всички имаме такива моменти, а и хормоните изобщо не ни помагат, и аз покрай цикъл ставам ужасно раздразнителна, горките ни мъже . Важното е обаче че всичко минава и след това сме готови с нови сили да подновим борбата. Трябва да си щадим психиката, че не се знае колко дълга ще е борбата. Важно е да вярваме и в добрия краен резултат  Hug

# 680
  • Мнения: 13
Добро утро!   bouquet
Излюпих се и аз - гледам да се възползвам максимално от неделята, защото ме чака една мнооого тежка седмица на работа и като се замисля, отсега се стягам. Но ме крепи мисълта, че избутам ли я, ме чака моренцето  Wink. С мъжът ми сме планирали един по-дълъг уикенд, който да бъде нещо като генрална репетиция на отпуската две седмици по-късно  Laughing. И така, зареяла поглед в бъдещето, ще трябва да стисна зъби и да издържа, пък дай Боже и да ме споходи усещане за добре свършена работа.
love forever, гадно е, много е гадно. Кой ли не е минал през тези емоционални дупки тук, в проблемното Sad Всеки неуспех е като една малка смърт на нещо вътре в теб, но важното е да се отърсиш от разочарованието и да се вкопчиш в малките радости на живота, в хубавите неща около теб. Дай си нужното време - тези няколко дни - затвори се у дома, нареви се, крещи, ако от това поне малко ти олеква, излей всичко. После отърси прахоляка и дребните камъчета от коленцата и пак напред. Такава ни е съдбата. Но, от друга страна, Господ ни дава толкова изпитания, колкото можем да понесем, нали? И на нашата улица ще изгрее слънце.
Хубав ден на всички и повече хубави мисли и моменти!   bouquet

# 681
  • Мнения: 69
Здравейте момичета. Искам да Ви запитам, дали е нормално толкова рано да имам болки или по-скоро напрежение ниско долу, едва 4 дена след инсеминацията? Дори да е принак на идващия нов цикъл пак се ми се вижда рано. Възможно ли е да е от Дуфастона?

# 682
  • Мнения: 229
Благодаря на всички, за хубавите думи и подкрепата, желая ви успешна седмица, нов ден, нов късмет. До скоро.

# 683
  • Мнения: 229
и все още имам надежда, няма цикъл, няма и изгледи за идване, лицето ми се изчисти от пъпки, болки няма, само ми се гади, понеже работя с клиенти, вчера една имаше ужасен парфюм, но да не забравяме, че и мозъка играе много важна роля и внушението може да те побърка. Спряла съм всички лекарства и не престанах да мисля, че доктора каза да ги пия без прекъсване, но ако не ми идва цикъла от тях...не знам и аз какво да правя, днес ще звънна до клиниката. Щях да ви питам за кръвния, от вената ли се взема кръв и трябва ли да е на гладно и жадно? Благодаря

# 684
  • Мнения: 781
Да, от вената се взема кръв -  няма изискване да е на гладно и жадно.

# 685
  • Мнения: 51
Привет милички.
Реших да се включа с въпрос към тези, с които миналата седмица ни съвпаднаха инсетата. Как сте към днешна дата? Някакви оплаквания или симптоми? Мен започва да ме обзема едно нетърпение  Embarassed но трябва да устискам поне до средата на седмицата, защото ми се струва че е още рано за тестове.
Усмихнат ден  Sunglasses

# 686
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
di_dody_di, и на мен ми се е случвало да имам такива болки. Смятам, че са нормални, не се тревожи.

Фъсси, имай търпение. Хубавите работи бавно стават  Hug

Успех на всички, които чакат резултати  Grinning

# 687
  • Мнения: 126
Здравейте и от мен.
Преди малко ходих да си пусна кръвен тест.От лабораторията обаче ми казаха, че съм дошла твърде рано, а днес е единадесети ден от инсето.  Резултатите ще са готови чак следобяда. Моля ви стискайте ми палци, направо незнам как ще удържа до 16.00ч. Незнам дали вече не е на внушение, но сякаш имам чувството че скоро ще ми дойде. Много тъпо.  Sad
Ами засега е това, следобяда ще вляза да се отчета с някакъв резултат.

# 688
  • Мнения: 51
Успех Беки.  Praynig
За по-голяма сигурност /ако не ти хареса резултата Wink/ повтори резултата след няколко дни

# 689
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Беки, стискам палци, рано е за каквито и да е симптоми, но теста ще покаже ако има бременност.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт