Предстои ми инсеминация 11

  • 57 654
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 126
Благодаря момичета.
За съжаление теста е отрицателен. Хем бях подготвена за такъв резултат, а сякаш ми дойде като плесница.  Sad
Ще продължавам да ви следя, въпреки че аз няма да правя повече инсета. Пожелавам на всички ви много успех и късмет, стискам палци и ви прегръщам.

# 691
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Беки, не се разстройвай мила, приеми просто че това не е бил твоя начин да забременееш. Ще направите ИКСИ и ще успееш, ще видиш, само вярвай и се настрой положително.  Hug

# 692
  • Мнения: 51
Беки, съжалявам за отрицателния тест. Когато човек иска силно нещо то рано или късно става. Вярвай в това!   love001

# 693
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Беки, съжалявам за отрицателния тест. Не унивай, явно това не е била вашата процедура. Не се отчайвай, гледай напред и успехът няма да закъснее  Hug

# 694
  • Мнения: 126
Благодаря ви още веднъж  Hug
Малко ми е трудно точно в този момент да се настроя положително, но явно наистина това не е бил моят начин да си имаме бебенце. Ще чакам цикъла тези дни и отивам при доко да ме подготвя за ИКСИ. Толкова силно искаме това да се случи, че наистина няма начин рано или късно да не успеем.
Още веднъж ви изпращам много прегръдки на всички и ще се радвам съвсем скоро някой да разнообрази темичката с положителни новини.  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 13
Добър ден и от мен!   bouquet
Беки, много съжалявам за несбъднатите надежди  Hug Не знам какво да кажа... може би само вярата, че във всичко това, през което минаваме, има някакъв смисъл, макар и той да ни убягва, може да послужи като някаква утеха. Кураж и не се отказвай! Има още дни на борба пред теб, финалът е предизвестен и ще промени живота ти!
Аз пък днес имам повод да почерпя - късам още един лист от календара  Blush Вече съм в самия край на двайсетте...
И колкото и странно да звучи, мисълта за това не ми действа стряскащо. Напротив, сякаш съм постигнала някаква емоционална устойчивост, знам коя съм, знам какво искам. И се радвам на рождения си ден  Laughing. Иска ми се всички да ви почерпя по повода, но така и не се научих да вмъквам картинки  Blush И все пак, яко някоя от вас довечера отпие глътка вино и за здравето на една почти непозната съфорумка, вярвам, че ще го почувствам  Hug
По някаква ирония, днес на работа ми беше най-напрегнатия ден в последната година и половина. Чак като си тръгнах, изведнъж си дадох сметка, че не ми е останало време да почувствам каквито и да било придърпвания, бодежи, болчици и т.н. И взе да ми се струва, че всички физически ефекти на нашите процедури са първо в главите ни, и после в тялото  Wink Някой да не ми се разсърди за обобщението  Wink
Сега ви оставям, за да си почина малко преди домашното празнуване. Хубава вечер на всички!   bouquet

# 696
  • Мнения: 536
new hope, Честит Рожден Ден!!!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Желая много здраве за теб и всички твои любими хора, както и дано най-хубавият ти подарък за този рожден ден закъснее мъничко и след няколко дни тестът ти се усмихне с две чертички! Наздраве  Wink

# 697
  • Мнения: 13
Благодаря, Feffi! Нека ти се връщат хубавите пожелания, дано всички сме обкръжени от любимите ни хора и дано тези хора скоро станат поне с един повече  Hug
И понеже си пийнах добре  Blush , време е да пожелая на всички лека нощ!

# 698
  • Мнения: 374
Беки, коя е тази лаборатория, според която е твърде рано на 11-тия ден за кръвен тест?! Thinking Успех следващият път, момиче!
Аз бях три щастливи дни на село, на вилата: беше ми супер и не ми се връщаше. Имах леки бодежи вляво, после и вдясно, ама то и миналият път имах, та... Днес, като тръгнах на работа, кръстът ми беше като самостоятелно тяло: отпаднал, наболяваше, исках само да присядам и направо не можех да си стоя на краката. Ако не броим деня на инсето, утре е 10-тия ден и отивам директно на кръвен.
Хубав ден на всички!

P.S. new hope, Честит Рожден ден на патерица! Да си жива, здрава, търпелива и спокойна, защото това е най-важното! Останалото ще дойде с времето! Hug

Последна редакция: вт, 26 юни 2012, 09:39 от I Am Ruth

# 699
  • Мнения: 126
new hope  Hug
Честит рожден ден и от мен на патерица   bouquet  Бъди жива, здрава и безкрайно щастлива. Много, много успехи и късмет ти пожелавам
I Am Ruth правих си теста в лабораторията на Майчин дом. Ще стискам силно палчета за теб утре, ако си решила да правиш тестче.  Hug
Усмихнат и слънчев ден на всички  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 13
Беки, I am Ruth, благодаря за пожеланията!   bouquet
Ееех, не е останало чакане при теб. От мен имаш стиснати палци за утре, време е да се появят и добри новини в тази тема  Wink
Аз още не съм решила кога и какви тестове да правя (ако се стигне до тях и не ми дойде), защото ми се пада точно 10-тия ден, когато заминаваме за един по-дълъг уикенд на морето и ще се върнем на 14-тия много рано сутринта и ще търча директно на работа. Разбира се, винаги я има опцията да отида да ми вземат кръв във Варна, но се чудя има ли смисъл  Thinking Може би просто на 13-тия ден ще препишкам един тест и каквото сабя покаже...
Но има доста време до тогава, цяла седмица и тия планове ми се струват далечни.
Оставям ви, че трябва да се трудя. Хубав ден, момичета (нищо че е облачен Simple Smile )

# 701
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
new hope, почини си добре и не го мисли теста, ако след като се върнеш нямаш цикъл, препишкай един тест, трябва да покаже. Дано дано  Hug

Ruth, от сега започвам да стискам, да знаеш. Този път ще ни зарадваш, както казва new hope да обърнеш малко късмета в темата, та евентуално и крак да повлчеш.  Hug

Аз си работя и гледам да не го мисля изобщо, моя тест е след една седмица ако нямам цикъл дотогава. Praynig

# 702
  • Мнения: 374
Bell@, никакви МЦ-та и само положителни тестове! Hug
Момичета, вие променяте ли драстично начина си на живот след инсето до теста? Имам предвид - домакинствате ли? Простирате ли, готвите ли, миете ли чинии? Една позната само ми се прави на интересна, че трябвало едва ли не направо да легна и да не мръдна до теста... Чак се ядосах.

# 703
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Ruth, това са пълни глупости. Живееш си както досега, нищо различно. Даже след инсето докторката ми каза да си правя всичко, което съм правила преди това. Е, може да се пазиш да не пиеш алкохол, да не пушиш цигари и да не вдигаш много тежко, но всичко друго е напълно ненужно.

# 704
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Аз лично не съм си променяла начина на живот след нито една от инсеминациите. Простирах си, вдигах си легена с прането (все пак не тежи сто кила, нали така), готвех, пусках прахосмукачката, миех пода, пазарувах...
Да легна и да не мръдна ми се струва, хм, нека го нарека абсурдо и безмислено.
По повод залежаването - месец и половина прекарах в лежане. Нищо не правех, майка ми идваше да ми готви. Само лежах и пиех лекарства за задържане. Ставах, за да отида до тоалетната или да се изкъпя за не повече от 10 минути.
В резултат на това вчера щях да издъхна от обикновено бавно ходене на разстояние, което преди вземах за норматив с бърз ход и високи токчета. Заболяха ме гърдите, задъхах се, сърцето ми се разхлопа. Ужас! Уплаших се направо. Сега през почивните дни започвам с разходките, че това залежаване (макар и по медицински причини) ще ми излезе през носа. Трябва да си стимулирам сърцето. Все пак тепърва ще има да върши повече работа.
Затова - залежаването не го препоръчвам на никого. Само при изрично лекарско разпореждане. Важно е да се запази сравнително нормален ритъм на живот и движение, за да може мускулите и сърцето да са в тонус.

new hope, със закъснение - честит рожден ден! Нека мечтите ти се сбъднат!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт