Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 401
здравейте,

Поли, искрено ти съчувствам за това да не знаеш за какво плаче детето ти. Важното е, че няма никакви последствия.

Мадам, настръхнах като прочетох поста ти. На мен това ми е една от кошмарните представи - какво може да направи Гоги, докато не го гледам.

Момичета страхотни клипчета сте качили във Фейсбук. Децата са страхотни.

# 16
  • Мнения: 1 262
Браво за новата тема и заглавие!
Поли, да не би да и е изтръпнала ръчичката. newsm78
Дано не се повтаря вече.

# 17
  • Мнения: 90
Момичета... HugБлагодаря ви...
Добре е Сияна, прекарахме спокойна нощ. Сега си е вече същото диваче, все едно нищо не е било...
Що за чудо беше и аз още се чудя, ама важното е че мина...

При нас е гадна мъгла, с нож да я режеш.... #2gunfireМай няма да излезем днес.

# 18
  • Мнения: 34
Привет мами, Hug Hug Hug
Запис и от мен
Бях на поправки и ги взех и 3-е Joy Joy Joy не съм чела много назад метнах по едно око
Честито на Second за бебчето да ев живо и здраво Hug Hug Hug
За второ дете на този етап докато не живеем сами няма ида помислям ooooh!

poli.t Да не би нещо да я е стиснала без да иска свекито,то и ние от време на време като се удари или без да иска някой го е вдигнал ама нещо го е защипал,то като неможе да каже детето варви гадай ooooh! Tired важното е че е добре
Връщам се да чета останалото  Peace че имам да наваксвам
Да попитам може ли да се присъединя към групата във Фейса отново и на кого да пратя и-мейл newsm78
Хубав ден от мен Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 20
 koqto браво за взетите изпити Peace За групата ни във ФБ " Изпращайте е-mail На лични на  Reason   и ceci88"  Hug

# 20
  • Мнения: 276
Ивче, благодаря за новата тема!    bouquet

Поли, радвам се че Сиянка вече е добре, на мен също ми се е случвало да реве неистово без видима причина. Признавам че се паникьосах много, беше вечерта, добре че имаме съседка, която е лекар и за всичко на нея звъня. Жената я прегледа и заключи че я е заболяло коремчето, дадох капки  и се успокои, но докато дойде какво ли не ми мина през главата, чак се заприготвях да я караме по болниците. ooooh!

Моите момичета са малко по-добре, кашлят и имат сополи, но поне не вдигат Т. Praynig

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 12:25 от Кимбърли

# 21
  • Мнения: 55
Поли,Слава Богу,че няма нищо PraynigЦелувки на Сияна!Колко пъти й гледам клипчето,не мога да й се нарадвам Hug

Мадам З,гадно е да се прищипе,но за студената вода и аз така знам и практикувам на себе си:)То е смешно,но затова ходим заедно и в тоалетната JoyСлагам си я на коленете и така пишкам като сме сами.При нас поне врати няма на първия етаж,всичко е едно.Но по шкафовете все пипа в кухнята и аз все съм с нея да не си затвори пръстчетата.Тя с такъв трясък отваря и затваря,че ако я изпусна...не ми се мисли ooooh!

Илиянка,дано са добре момичетата Hug

Която,браво за изпитите  bouquet

Нещо и в София не е хич слънчево или поне при мен не е...ама ще поизлезем надявам се Simple SmileКак мога да пропусна този фитнес за ръцете JoyКоито въобще не са ми клечести и мускулести...Супер яката комбинация..Отвратително hahaha


# 22
  • Мнения: 25
Калинче, срам не срам ама и ние сме така относно тоалетната  Embarassed
Която,браво за взетите изпити мила .Аз се бях отчаяла ,но  ще се пробвам да си взема мойте.(ДАЙ Боже четворка -дал Бог тройка)
Записвам се да следя, но кога ли ще остане време за четене незнам.

# 23
  • Мнения: 3
Запис и в новата  новата ни тема !  Мама Ива Hug    bouquet
Като ви чета ,мен също най много ме е страх Петя да не се прищипе някъде,вече на няколко пъти го прави ,къде на вратата, къде на скрина на чекмеджетата ,добре че е леко ,поплаче малко и до там.
Тук има мъгла ,вчера поне се вдигна до обяд ,но днес не можахме да излезем.
pipi_mb ,за майчинството най вероятно счетоводителката е объркала нещо или не са внесени осигуровки,звънни на тях и ги притеснявай .Аз вчера получих пари за януари,които вече почти свършиха  Tired
Петя спинка ,отивам да се сгуша до нея и да почета малко ,а може и да дремна .
Приятен и усмихнат ден!  Hug

# 24
  • Мнения: 268
Здравейте!
Съчувствам на Поли. И моята свекърва е голяма паника и когато и ти си притеснена става кошмар, особено когато не знаеш с какво да помогнеш на детенце. Радвам се, че всичко е наред.

Дано са оздравели двете госпожици.

# 25
  • София
  • Мнения: 700
Да ви кажа за поредния виц, който чух от доктор днес и то уважаван доктор, в уважавана болница като Токуда.

Детето ми трябвало да мине на 4 хранения, бил вече голям.  Mr. Green

Филип има 5 хранения - първото в 7:30 е АМ и последното е в 20:30 - супа от кухнята.
Тежи 10 600 и е 78см.
Явно й се видя дебел, не знам. Но АМ от шише сутрин да го махна, но ако си го иска и е свикнал с него, да му го давам вечер, за заспиване  ooooh!  Whistling  ooooh!
Божкеееее, кога българските лекари ще се просветят, поинтересуват, ъпдейтнат малко познанията, баси...

А за случая със 7-месечното бебе, което поради някакви неизвестни причини с кръв в акото е закарано в инфекциозна болница, лекувано с кой знае какви мощни антибиотици и накрая починало у дома си, няма да коментирам!

Вече обмислям да отворя кабинет по гастроентерология - не смятам, че някой вече може да ме поучи или изненада с нещо.
Ходя само, викам "аха", плащам 40лв за преглед, правя каквото знам и тегля една сочна майна.

Само ме е яд, че тая няма да ни даде документ, че да отложим ваксините. Явно ще натискам педи да ги отлагаме - друг избор нямам.

# 26
  • Мнения: 1 572
Жос, много уважавания лекар от Токуда ще да е гастрото Лазарова, нали? Още като писа, че чакате ред за нея мислех да те откажа ..., но после си рекох, че давам твърде много непоискани съвети и се спрях. Тази жена е  .... хмммм особена. И често казано, ако не беше името на болницата не знам дали толкова народ щеше да и се връзва. Мен ме изкара, че не си храня детето правилно и затова не расте. Аз съм полуидиот и  не си храня детето, ти пък прехранваш твоето  ooooh! ooooh! ooooh! Търси се идеалният кандидат за докторката  #Crazy

А за бебенцето от инфекциозна болница много ми стана мъчно, четох вчера. Още една душица затрита насила  Cry И там великия д-р мандръков или нещо подобно се е изявил!

# 27
  • София
  • Мнения: 700
dobra, пропуснала съм от разказа ти, че става дума за Лазарова, но сега навръзвам нещата.

Идеята на посещението ми беше да се опитам да получа документ и да се явим на комисия за отлагане на ваксините. Но ми стана ясно, че няма шанс.
Без проблем да набутаме МПР-то, като преди тва да му дам Фенистил/Зиртек.

И друг виц чух - защо, за Бога, не давам на детето жълтък???
Какво да обяснявам след подобно малоумие?

Но при килограми 10 600, да ми казва да минем на 4 хранения ми дойде в повечко.
Или тепърва зорлем да му тикам да заспива с шише мляко - и на това не открих логиката.

Но да ти кажа оная в МЦ"Детско здраве" е още по-неука и закостеняла, така че сама съм си гастроентеролог на детето вече.

# 28
  • Мнения: 228
Направо се ядосвам само като ви чета ... Моето дете получава разтройство със слуз след като яде нещо с белтък - застройка или филийка с яйце и сирене. От жълтък нищо му няма, но аз съм давала в яденето му само 2 пъти. Иначе застройките ги правя само с жълтък. Как да обясня, че умирам от страх за МПР!? Или да, ръгай фенистилчето и го набоди с МПР - да се надяваме, че ще му понесе, а ...  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 34
Josepha   hahaha hahaha hahaha Представям си ако ни види нас ние сме около 14кг сигурно ще припадне Whistling
Аз съм много доволна от нашето педи(частната) много внимание ни обръща и всичко обяснява,и нищо не ми е казала досега за килограмите ние сме на 5 хранения
Безхабеерието е пълно ooooh! ooooh! ooooh! при повечето лекари #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт