Козметика "Христина"

  • 115 467
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 306
Темата е полезна, наистина много хора покрай форума се запознават с тази козметика.

Мисля, че ще е по-практично, за да няма куп доуточняващи въпроси, да се дават линкове ( снимки) за продукти, от които фирмата предлага по няколко вида. Пример:
Избелващ крем е:
http://kozmetikahristina.com/prodyktova-liniq-hristina/seriq-ori … cream-spf-50.html
и това:
http://kozmetikahristina.com/prodyktova-liniq-hristina/seriq-kla … m-izbelvasch.html
това - също:
http://kozmetikahristina.com/krem-aptechen-izbelvasch.html
И последно:
http://kozmetikahristina.com/whitening-cream.html
...

И как да разбереш например, "мацката, която е била много доволна от избелващия крем на Христина", кой точно от всички ползвала  Laughing

# 16
  • Мнения: 0
Вчера вечерта направих огромна поръчка от Дора, нямам търпение да ми я доставят  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 330
Мисля, че ще е по-практично, за да няма куп доуточняващи въпроси, да се дават линкове ( снимки) за продукти, от които фирмата предлага по няколко вида.


Моят е този Peace Не знаех до скоро, че имат и други серии.
http://kozmetikahristina.com/prodyktova-liniq-hristina/seriq-kla … m-izbelvasch.html
Ефект- още не мога да кажа със сигурност.

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте,
някой беше попитал за маската за изтощена коса на Христина ( мисля в предишната тема). Пробвах я и съм много доволна.  Косата става мекичка, лъскава и приятна на допир. Доволна съм. Видях, че имат и за суха коса в Дората, та мисля и нея да пробвам- 3 лв струва, а е много добра.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 249
Я да се запиша да не ви изпусна Mr. Green

На Христина до момента имам само седефения пилинг и крем за мазна кожа. И от двете съм доволна, от пилинга особено много. След него кожата ми е страхотна, чиста, мека, но не е "опъната" и нямам усещане за сухота.

Кремът за мазна кожа - ако наистина са верни посочените съставки - би следвало също да е страхотен. Позлвам го от седмица вечер. Не матира, но и не изсушава кожата. Не е мазен, не е тежък и най-важното - сутрин, като се събудя, от лицето ми не текат реки от себум, както ми се случва с много други кремове, не лъщя.

Сега чакам да дойде време за месечния ми цикъл и да видим дали ще има ефект върху пъпките, които ми излизат тогава.  Simple Smile

В магазина горещо ми препоръчаха и дневния крем с хайвер като за моята кожа точно, та ще го пробвам и него след известно време, но за момента не искам да натрупвам много нови продукти накуп.

# 20
  • Мнения: 1 270
Момичета, кои трици на Хриситна са сухи и кои са мокри?С проблемна кожа съм с доста черни точки и петънца от пъпки.Вие кои трици бихте ми препоръчали?Аз се бях насочила към оризовите.Държа да са мокри, че сухите никак не са ми удобни.Също да попитам някой има ли вече отзиви от ролоните ?

# 21
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
С проблемна кожа съм с доста черни точки и петънца от пъпки.Вие кои трици бихте ми препоръчали?.

Моята кожа е като твоята и ползвам седефените,като гъста каша са,т.е. мокри.  Peace

# 22
  • Мнения: 330
И аз съм ЗА седефените, оризовите са хубави, но са по-едри Peace

# 23
  • Мнения: 162
На мен нещо не ми подействаха добре седефените трици - не знам от тях ли, от друго ли, но напоследък много се опъпчих. ooooh!
Сега се връщам от кварталната дрогерия и зарибена от темата,взех всичко,което имаха на Христина за лице - антибактериален крем, лосион за акне и пилинг за акне.Поръчах си и избелващия крем.Да видим сега комбинацията от всичко дали ще има някакъв ефект.Между другото, както някой спомена по - горе, цените в магазинчето са по ниски отколкото в сайта,кремът - 1.50, другото - 2.40 и 2.20.

# 24
  • Мнения: 54
Мелани, би ли споделила къде е този квартален магазин, да задействаме приятелските връзки  Laughing

# 25
  • Мнения: 0
Браво за темата !!!   bouquet
От скоро време забелязах тази козметика и реших да пробвам. Започнах с крем за лице - за чувствителна кожа и до момента нямам никакъв проблем. Не се омазнява чак толкова кожата ми, забелязах, че имам по -малко пъпки (тъй като другите кремове са НАТЪПКАНИ с вредни вещества). Сега си взех и седефените трици - ползвала съм ги веднъж и съм доволна. И наистина цените са по-високи в сайта (Дора.бг) и техния официален сайт. Триците си ги взех за 1.60 от дрогерия. Така че търсете по квартални магазинчета, аптеки и дрогрерии Simple Smile))    bouquet

# 26
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Само на мен ли седефените трици ми се струват по-груби от оризовите?  Rolling Eyes Определено чувствам кожата си по-изстъргана от седефените, другите изобщо не ми я ексфолират добре.

Вчера си пуснах поръчка с анти-акне пилинга, антибактериалният крем и тоалетно мляко  Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета,аз ползвам антибактериалния крем за лице на Христина и съм супер доволна от резултата.
Дано и занапред ми действа така.Кожата ми се успокои,матирана е(макар,че моята не е много мазна,по-скоро смесена).
Сега мисля да пробвам и скраб против акне.
А за цените-според мен е нормално в кварталните магазинчета да е по-евтино,отколкото във фирмения им магазин.
Аз например харесвам един крем за лице на Биофреш,който купувам от аптеката(и в Дора го има) за 4,40,а във фирмения им магазин на центъра на Пловдив е 7,40.
Но все пак като ми действа един крем добре,какво да ги мисля 2-3 лева.

# 28
  • Мнения: 162
Мелани, би ли споделила къде е този квартален магазин, да задействаме приятелските връзки  Laughing

В Асеновград!  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 371
Момичета,аз ползвам антибактериалния крем за лице на Христина и съм супер доволна от резултата.
Дано и занапред ми действа така.Кожата ми се успокои,матирана е(макар,че моята не е много мазна,по-скоро смесена).

Простете ми за невежеството, но какво значи "матирана"? Придава равномерен тен или .... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт