Баба Марта бързала ЮНСКИ мартеници вързала!

  • 40 813
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Elisir, ти ходиш на кола маска,а мен още ме е страх.Не те ли заболява коремчето от болката(на триъгълника).От няколко месеца се каня,но май ми трябва малко кураж.

# 16
  • Мнения: 3 499
Moрова, благодаря за темата   bouquet

# 17
  • Мнения: 3
Момичета имам нужда от помощ  Grinning... много ще съм ви благодарна ако кажете как да оправя линковете, защото цял ден се мъча и не мога  hahaha.

# 18
  • Мнения: 3
Ето ме и мен в новата темичка  Hug

Морова   bouquet

Емсичка да те попитам ти с какво облекчи кашлицата? Искам вече да спира, защото се притеснявам  Sad

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 170
Morova, съжалявам, но не мога да типомогна, защото нямам понятие  Embarassed
Иначе благодаря за новата темичка!!!!!!!!!!!!  Hug
И аз тази нощ сънувах кошмар за бебока, беше ужасно  Cry Cry Cry
Относно третата ФМ Димитрова ми каза, че може и моя гинеколог да я направи, но ако искам да отида 32-34 г.с. Иначе при нея прегледа вече не  е 80 лева без запис, ами 100 лева и 130 лева със запис, но тя е доцент, не знам при нехабилитираните лекари от Фемина колко е прегледа.

# 20
  • Мнения: 811
morova, изтрий всичко, което си пейстнала в тази тема - ще го направиш като избереш Редактирай на своя пост. Отвори отново старата тема на началната страница. Иди на първия пост на наденцето, там дай Цитат на нейния пост. Като ти се зареди страничката копирай от - до всичко, което се зареди в полето - тоест текстът, който цитираш. По този начин ще си се запази цялата информация, която наденцето е сложила на първа страничка - с всички линкове и картинки. Само не забравяй да добавиш линк към последната ни тема  Peace

Обадих се на доктора. Той ме успокои, че щом не съм си ударила корема всичко е наред с бебето. За пробожданията долу ми изписа Магнерич 3х2 да пия цяла седмица. Преди малко глътнах първите хапчета, дано ми помогнат по-скоро, че ми е свито сърцето  Confused Доста силно ме прорязва от време на време.

По диагонал прочетох последните постове в предишната тема. Поздравления на всички за добрите новини!
Фрида, дано бързо ти се оправи проблема с червата, много неприятно е както го описваш!

Момичета, благодаря ви за подкрепата  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 31
Цоп  Party Морава спокойно ще я наместиш полека теми4ката. Ако имаш затруднения, нека някоя от предишните мамита да ти помогне.

Днес получих известието си по пощата за Списанието БРЕМЕННОСТ със шишенцето на ЧИКО и утре ще ходя в пощата за да си го получа  Heart Eyes Heart Eyes

Момичета, някоя от вас знае ли нещо за марката колички на МОНИ? Сега една позната за такава се е навила и ми стана любопитно нали съм на тази вална и аз... много готино изглежда и е за без пари, ама никога не съм чувала за тях  Thinking  newsm78
http://www.detski-magazin.com/kombinirani/328-karol-pink.html

# 22
  • Мнения: 427
Ами,след като не помогнаха никакви бабини илачи...започнах Либексин 3x1 Но ако се интересуваш от домашните лекове.Правих мед+коняк(може и ракия)+сода.Правих компрес ракия с мен,правих чай от лук+ябълка+картоф и е такива неща,пих варена кока-кола на сироп....но от тях нищо...виж Либексина.. Sunglasses Да се похваля записах час за събота за 2-ра ФМ и нямам търпение....

# 23
  • Русе
  • Мнения: 571
Ето ме и мен в новата темичка.

# 24
  • Мнения: 0
Да ни е честита новата темичка  Hug

# 25
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Хайде и аз един запис в новата тема Simple Smile  Hug

# 26
  • Мнения: 76
Morova , може ли едно розово щъркелче, моля   Embarassed     bouquet

Фрида, за стомаха горещо препоръчвам  мляко с мюсли, леща и грах.

Liusy, за кашлицата много ми помогна Проспан капки, естествено по лекарско предписание.

Доминика да звънне на док за всеки случай и стискаме палци никоя мама да не пада изобщо   Hug

# 27
  • Мнения: 3
Dominika благодаря. Сега имам да оправям само цветове.   bouquet. Радвам се, че си добре.
Видях, че говорите за 3-та ФМ и аз ще ходя.

Ivy4ka, готово Grinning Grinning

# 28
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
morova  bouquet

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте мами и от мен в новата темичка  Hug

Морова  благодарим  bouquet

И нали си знаем - само хубави новинки в темичката  Hug

Общи условия

Активация на акаунт