Откриване на второ бебе в 5 месец

  • 10 753
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Странна работа. Или доктора нещо грешно е видял или си рядък такъв случай. Дано всичко протече нормално оттук нататък. Пиши какво е развиттието на нещата.

# 16
  • Мнения: 21
Странна работа. Или доктора нещо грешно е видял или си рядък такъв случай. Дано всичко протече нормално оттук нататък. Пиши какво е развиттието на нещата.
Говорих с друг лекар, обясних му за случая и каза да отида утре за да види наистина ли са две бебета или си е едно. Ще пиша какво е станало.

Много благодаря на всички, които писаха в темата и които по един или друг начин ме успокояваха с написаното!  Hug

# 17
  • Мнения: 7 803
а преди да забременееш редовен цикъл ли имаше? да не би да си забременяла и да не си разбрала 1-2 месеца. това единствено би могло да обясни, защо едно бебе ще е над 2 кила в пети месец. другата възможност е диабет. защо не обясниш тук каква е тайната да си в пети месец, а лентичката ти в 33г.с.  newsm78
а лекаря трябва да го разстрелят, да не се мъчи горкия  #2gunfire егати изказванията

# 18
  • Мнения: 21
а преди да забременееш редовен цикъл ли имаше? да не би да си забременяла и да не си разбрала 1-2 месеца. това единствено би могло да обясни, защо едно бебе ще е над 2 кила в пети месец. другата възможност е диабет. защо не обясниш тук каква е тайната да си в пети месец, а лентичката ти в 33г.с.  newsm78
а лекаря трябва да го разстрелят, да не се мъчи горкия  #2gunfire егати изказванията
Редовен си беше. Даже и позна, просто съм забравила да го напиша, разбрах чак когато бях в 3 месец, когато започна да ми личи.

Ще обясня защо на лентичката показва че съм в 33г.с. , а всъщност съм в 5ти месец. Наистина съм в 5-ти месец. Но детето ми ще се роди в 7-ми месец и когато правих лентичката писах датата в която лекаря е решил да се извърши секциото (11 Април, тогава ще съм в 7-ми месец). Може да звучи странно, но нарочно съм сложила тази дата, а не другата която се води в 9-ти месец. Също така има и още една причина поради която сложих датата на раждане в 7-ми месец. Тя е, че понеже ще се роди в 7-ми месец, ако напиша датата за 9-ти месец ще се обърквам. Всъщност тази лентичка си я направих, защото нямам търпение докато се роди бебока и за да следя колко дни остават до деня в който е раждането. Надявам се да сте ме разбрали.  Grinning

# 19
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Всичко това е ужасно странно. Мислиш, че лекарят ти е "ненормален", а в същото време не само, че си съгласна да родиш в седмия месец, а дори нямаш търпение да дадеш живот на недоносено детенце и си слагаш лентичка, която изобщо не отговаря на истината.


# 20
  • Мнения: 21
Всичко това е ужасно странно. Мислиш, че лекарят ти е "ненормален", а в същото време не само, че си съгласна да родиш в седмия месец, а дори нямаш търпение да дадеш живот на недоносено детенце и си слагаш лентичка, която изобщо не отговаря на истината.
Моля те, не ме нападай! Лентичката ще я махна и ще сложа нова, която наистина показва в кой месец съм! Говорих с мъжа ми, лекаря ще се смени! Ще говоря и с новия лекар, ако ми каже да раждам в девети месец, ще родя тогава!

# 21
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Никой не те напада. Трудно ми е да повярвам, че някой, още повече вече раждала жена, може така сляпо да се довери на лекар, който говори абсолютно абсурдни неща.

# 22
  • Мнения: 21
Никой не те напада. Трудно ми е да повярвам, че някой, още повече вече раждала жена, може така сляпо да се довери на лекар, който говори абсолютно абсурдни неща.
Извинявам се, явно съм го прочела с грешна интонация! Ще видя какво ще ми каже новия лекар, ако каже, че трябва да се роди в деветия месец, ще се обадя на другия за да му кажа, че не искам да се роди в седмия месец и че повече не искам да ходя при него. Надявам се всичко оттук нататък да бъде нормално. Ще пиша какво става и живот и здраве след няколко месеца ще се похваля с бебе! Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
А защо се налага да се роди в седмия месец бебето?  newsm78

# 24
  • Мнения: 21
А защо се налага да се роди в седмия месец бебето?  newsm78
Защото по думите на лекаря съм била доста слабичка и трудно съм щяла да износя толкова голямо бебе. Бебето сега в пети месец тежи 2 кг и 125г .

# 25
  • Мнения: 1 895
Ewellinka Vitaminka, както и по-нагоре писаха не е за вярване, че раждала жена е съгласна от воле да роди в 7 месец без да има наистина сериозна причина за което. А обичайно сериозните причини в такъв ранен срок се появяват изневиделица и няма как да ги планира човек. Странно е и че предполагаемото раждане в 7 месец трябва да е през април, а лентичката ти показва, че си в 8 месец. Чудя се за колко наивни имаш потребителите във форума и дали много скучаеш?

Ако тази тема продължи да се развива в същият дух ще бъде заключена! Не е късно да започнете да чисто и да се държите адекватно и с уважение към другите потребители, за да получите и вие нормално отношение.

# 26
  • Мнения: 19
От кой град си? Не може да няма по свестни доктори от твоя? Аз лично смених също в началото на бременността моя гинеколог. Бях при жена гинеколог , смених я за мъж гинеколог и бях много по-доволна.

# 27
  • Мнения: 7 803
просто нямам как да стане в 5ти месец да тежи това бебе над 2 кила  Shocked моите в 33 седмица бяха едната 2 другата 2,400 и бяха доста големи за тези седмици

# 28
  • Мнения: 21
Ewellinka Vitaminka, както и по-нагоре писаха не е за вярване, че раждала жена е съгласна от воле да роди в 7 месец без да има наистина сериозна причина за което. А обичайно сериозните причини в такъв ранен срок се появяват изневиделица и няма как да ги планира човек. Странно е и че предполагаемото раждане в 7 месец трябва да е през април, а лентичката ти показва, че си в 8 месец. Чудя се за колко наивни имаш потребителите във форума и дали много скучаеш?

Ако тази тема продължи да се развива в същият дух ще бъде заключена! Не е късно да започнете да чисто и да се държите адекватно и с уважение към другите потребители, за да получите и вие нормално отношение.
По-горе съм писала обяснение за лентичката! Изтрих старата и сложих нова, която вече си отговаря на месеца ми (пети) и на месеца за раждане (девети месец, Юни).  Извинявам се за неудобството с тази лентичка! Вече може да се смята, че лекаря е сменен с друг, защото имам час при новия лекар. Ще говоря със стария лекар и ще му обясня, че не искам да родя в седмия месец и понеже това което ми казва е абсурдно ще си сменя лекаря! Още веднъж се извинявам за това с лентичката!
От кой град си? Не може да няма по свестни доктори от твоя? Аз лично смених също в началото на бременността моя гинеколог. Бях при жена гинеколог , смених я за мъж гинеколог и бях много по-доволна.
От София съм, има много лекари, но рядко се попада на добри!
просто нямам как да стане в 5ти месец да тежи това бебе над 2 кила  Shocked моите в 33 седмица бяха едната 2 другата 2,400 и бяха доста големи за тези седмици
И аз това се чудя, така ми каза. Все повече започвам да се убеждавам, че лекаря (ако мога да го нарека такъв) явно не си разбира от работата! При първата ми бременност в 5ти месец дъщеричката ми тежеше около 400гр ... Направо нямам думи, а и аз колко съм била заблудена, че даже съм се и съгласила да раждам в 7ми месец ... Добре, че се регистрирах и се допитах до вас, много ви благодаря, момичета!  Hug

# 29
  • Мнения: 1 862
Това някаква шега ли е  Shocked

.... Но детето ми ще се роди в 7-ми месец и когато правих лентичката писах датата в която лекаря е решил да се извърши секциото (11 Април, тогава ще съм в 7-ми месец). Може да звучи странно, но нарочно съм сложила тази дата, а не другата която се води в 9-ти месец. Също така има и още една причина поради която сложих датата на раждане в 7-ми месец. Тя е, че понеже ще се роди в 7-ми месец, ако напиша датата за 9-ти месец ще се обърквам. Всъщност тази лентичка си я направих, защото нямам търпение докато се роди бебока и за да следя колко дни остават до деня в който е раждането. Надявам се да сте ме разбрали.  Grinning


Вие наясно ли сте с рисковете при недоносените бебенца? Това наистина не мога да го повярвам  Shocked В случай, че не е някоя грозна шега, дано намерите компетентен доктор! Всъщност към коя болница се насочихте да раждате?

Общи условия

Активация на акаунт