Отговори
# 15
  • Мнения: 18 549
Е, нещо да кажат Дафне и Снежка? Още ли си харесвате Гюней? Защото на мен ми се повръща от него. Това май беше сделка със Симаището, за да си трае.

# 16
  • Мнения: 0
Това е е най- лошото в Гюней по лошото е че няма съвест ,за това което извършва !

# 17
  • Мнения: 0
Да се надяваме , че това е някаква игра на Гюней , заради Симай  Praynig Ако е истина е гнус  Sick

# 18
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Мисля че това трябва да докаже на Кузей че Али е бил прав за Гюней оня път като му обясняваше че трбва да има нещо свое а не на Гюней ... Али му е голям приятел това е повече от приятел според мен му е като брат.  Истината е че тази постъпка ми падна Гюней много в очите такъв егоизъм мислим само са себе си за парите и за положението си над всичко трябва да е семеиствотото ти пффф много се ядосах честно... каква сделка какво чудо това ти е брат кръв ... сякаш гледам две деца който постояно си дърпат играчките моя е не моя Sick Confused Rolling Eyes Banghead

# 19
  • Мнения: 17
И всичко заради Симайката! М.......

# 20
  • Мнения: 8 418
Ако това е вярно не оправдавам Гюней, както и сценаристите, че страшно му очернят образа, което не ми харесва. Единият бял и добър,  а другият черен.  ooooh! Харесвам Къванч, ама хич не искам да превръщат К. в ангелче, а Г. в дявол. Ще коментирам повече като гледам с превод - сега нищо не ми е ясно. Peace Не смятам, че трябва да казвам нещо и да се оправдавам, че харесвам или не някого. Wink

Лека нощ. Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не мисля, че е заради Симай. Мисля, че Гюней го прави заради себе си. Каквото и да си говорим, образът му е на тотален егоист. Никога не се съобрази с никого, освен със себе си. Натрупаха пари, върна начания капитал, за да може да продължи сам...объркващ е момента, в който прехвърли "наум" участието на брат си във фирмата, но ще доразберем при превода. Както и с каквото да е заплашен, ако обича брат си( баси, кво да го обича) ако поне нещо братско( ако ще и благодарност за свободата му да е) има в Гюней, нямаше да постъпи така. За мен е слабохарактерен, меркантилен и страхлив боклук и точка  Crossing Arms.

Снежка, самото име на филма север- юг, предполага, че ще имаме кардинално противоположни образи...заложено си е  Hug

# 22
  • Мнения: 186
Момичета, инфаркта серия ! Великолепно поднесена, с фантастична игра отново на всички, за Къванч нямам нямам думи, но и за всичките .... Просто този филм няма слабо място.
Жал ми е за Кузей. На моменти изглеждаше не по-малко луд от Бану, за съжаление, яростта замъглява разсъдъка му . Добре, че не уби Сюмер. Заради един боклук се изтрепаха тези хора, разбрали, недоразбрали.... не си е работа ..... Embarassed
Не знам защо Гюней постъпи така жестоко с Кузей. Ще чакам превода.
В този филм няма случайни думи..... Али в предната серия му казваше да замине, да започне на чисто, говореше му, че това е бизнесът на брат му, а не неговият бизнес и т.н.... .
И Кузей наистина отново е на дъното, ще трябва сам да се измъква.
Много ми е тъжно за него и това си е..... Sad


Лека нощ, момичета !  Hug
Ще чакам с нетърпение превода.
Направо ме разби серията тази вечер.

# 23
  • Мнения: 3 547
То по презумпция е заложено като типажи двамата братя да бъдат антиподи.

Тъй като нашето момче носи всички положителни качества - смелост, доблест, чувство за дълг и отговорност, лоялност, преданост, човешка топлота и доброта, способност да изпитва и да дарява обич , а не на последно място и хубост неземна ))))....логично е другият брат да е страхливецът, използвачът, егоистът, меркантилния и продажен тип, и дори на моменти да намираме някакви оправдания за постъпките му, то е ясно, че той изначално е отрицателния образ, той само ще деградира и ще ни разкрива все по-лоши страни и черти на характера си.
Очаквам от него и още по-големи предателства и към Кузей , и към Бану, дори и към родителите му...



# 24
  • Мнения: 0
Така е и него ще го удари съдбата ,но Буура е прекрасен актьор днес пак ми напълни душата!!!!

Гюней докато караше ,колата мислеше да разкара Кузей и след това се появи Симай !

Просто завижда на Кузей и това е то !

Май Гюней излъга Хандан за състоянието на Бану ,искам още в следващата серия Гюней да падне в клопка ! Много ме е яд ! В края си мисля ,че Кузи печели ,Гюней губи така ще бъде.Искам си втория сезон и това е то има какво да се гледа !

# 25
  • Мнения: 75
И ако и сега не му дойде акъла в главата на Кузей, и не престане да обръща внимание на брат си и да нареди своят живот, ще го определя за пълен глупак Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Лор, редактирала съм заедно с теб и сме писали почти едно и също  Peace.

# 27
  • Мнения: 18 549
Боже, какъв тъжен поглед имаше на края Кузей...Направо ми се сви сърцето за него. Попари му всички надежди обичния му батко, за кой ли път.

# 28
  • Мнения: 3 547
Така е и него ще го удари съдбата ,но Буура е прекрасен актьор днес пак ми напълни душата!!!!



абе прекрасен актьор, ама грозноватичък - това го пропуснах по-горе, когато сравнявах братята  Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 75
То по презумпция е заложено като типажи двамата братя да бъдат антиподи.

Тъй като нашето момче носи всички положителни качества - смелост, доблест, чувство за дълг и отговорност, лоялност, преданост, човешка топлота и доброта, способност да изпитва и да дарява обич , а не на последно място и хубост неземна ))))....логично е другият брат да е страхливецът, използвачът, егоистът, меркантилния и продажен тип, и дори на моменти да намираме някакви оправдания за постъпките му, то е ясно, че той изначално е отрицателния образ, той само ще деградира и ще ни разкрива все по-лоши страни и черти на характера си.
Очаквам от него и още по-големи предателства и към Кузей , и към Бану, дори и към родителите му...




И аз мисля така, Гюней ще става все по-черен и по...

Общи условия

Активация на акаунт