Отговори
# 60
  • Мнения: 3 371


Беше неотразим просто - такъв френетичен поглед докара, че направо ....

# 61
  • Мнения: 17
Лека и синеока, миски!
Дано скоро имаме субтитри.
За неуморните ни преводачки   bouquet/поне една ако види, да им каже колко сме им благодарни/

# 62
  • Мнения: 18 591
Лека и синеока и на теб! Hug

# 63
  • Мнения: 3 371
И от Баръш може всичко да се очаква, но той мрази Гюней, а не Кузей ! Кузей му е досаден придадтък някакъв, няма причина да изпитва подобна неприязън към него ! А Симай я познава само като име и физиономия, не знае нищо за драмата между тях ! А Фърад, независимо че е в затвора, съм сигурна, че не го изпуска от поглед и знае всичко за него !

Освен Симай, искам вече и Гюней да убия с два пръста ! Този филм ще ме направи "кръвожадна" , но тези наистина много ме дразнят ! Sick

# 64
  • Мнения: 17
Че Баръш изобщо знае ли за съществуването на Симай? Докато Фърат дори и в затвора да е, си има хора за всичко да му докладват. Лорче, различен е , ама все така неземно красив, както беше писал някой.

Той ако не е красив, ще стоим ли до това време, мила!? Просто е неотразим!

Баръш видя Симай във фирмата, когато отиваше при Гюней, а нищо чудно да заиграе с нея и да натикат Гьончо в затвора. Баръш това може да го стори. Тогава Кузей, верен на себе си, ще започне да утешава Бану. И пак се връщаме на промото - Бану и Кузей заедно - богати и щастливи, а Гьончо, където му е мястото - не може той да живее живота на брат си 4 години.
Трябва да има възмездие - още в митологията има грях - престъпление - наказание - възмездие.

# 65
  • Мнения: 2 282
Гюней беше принуден , цената за подписването на договора с търговската верига беше да се отърват от щандовете .
Иначе онези нямаше да подпишат .
В света на бизнеса , всъщност това е малка цена за големите придобивки които ще дойдат после .
Но между двама братя  Cry , наистина жалко .
Гюней все пак би могъл да предложи друга работа на Кузей , макар че не вярвам пък той да приеме вече нещо от брат си  Sad
А и можеше да му го обясни и по-друг не толкова болезнен начин , ама сценарии , какво да се направи това е , да нямаш вяра на никого  Tired
Да, знаех си, че причината е по-сериозна, а не конспирация на Симай.Не виждах какво ще спечели Симай ако изгонят К. Това не я връща автоматически  при него.
 При фрайнчайзинга условията за отпускане на търговската марка са жестоки.При деловата среща стана ясно.
Значи, дилемата за Г. е
била или просперираща  компания,  или и той се връща в изходна позиция. Избра компанията.
Нарочно  бяха направили такъв изпостник Кузей на финала. Като контрапункт на Г. Така прекараха и разделителната линия между двамата. Вече принадлежат към различни светове.

# 66
  • Мнения: 1 413


Сякаш и небето и Земята се стовариха върху изтерзаната му душица! ooooh!
Но, ще има Видов ден! Отиваме отново в точката на замръзване от началото на сериала...

# 67
  • Мнения: 18 591
Мила, абсолютно си права - за никого другиго не бих стояла до късни доби, след като утре трябва да ставам в 5. 30ч. Ама за Киво си струва!

# 68
  • Мнения: 17
Не може толкова да страда наш левент, тогава каква е поуката от филма!?
Аз съм оптимист! Ще се обърнат нещата в полза на Кузей. Смятам, че достатъчно страда, и то незаслужено - и за свои, и за чужди, баста!

# 69
  • Мнения: 18 591
Шани, колажът ти е направо трепач!  bouquet Heart Eyes Hug

# 70
  • Мнения: 3 371
Лор, едва ли нещо или някой може да ми отнеме удоволствието от завиването на наш левент, но сценаристките определено се стараят в тази посока ! Peace Бях пропуснала поста ти в старата тема, та сега ме развесели малко ! Имах нужда, благодаря !  bouquet

След днешната много динамична и емоционална серия, искам да ви пожелая лека нощ и татлъ сънища, дами ! Отивам да го завивам, че тази нощ има нужда от много, много топлина ! Hug

# 71
  • Мнения: 3 547
Аз да ви кажа - според мен китките бяха от мама Хаднан, а на бележката към тях пишеше -
 
"Мила снахо, благодарим ти, че се разкара от живота ни, а тези прекрасни рози си ги заври с бодлите ....еди къде си ! "

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 17
Шани, какъв сън сега бе, мила!? Ти ме разби с този колаж!
Сега и да ме покани до него на спалнята, ще ида само да го завия, ако Госпожата разреши.  Embarassed

# 73
  • Мнения: 17
Обаче точно така си представях кулминационната сцена, че ще я убие с думи и с поглед.

# 74
  • Мнения: 3 547
Шани, какъв сън сега бе, мила!? Ти ме разби с този колаж!
Сега и да ме покани до него на спалнята, ще ида само да го завия, ако Госпожата разреши.  Embarassed

Абе вие с това завиване няма да го оставите момчето да се наспи, то е ясно, както му се каните и двете  Laughing Laughing

Обаче много кефи 'яростния Кузей' !

Честно от всичките му роли до тук тази ми е най-любимата и то точно във варианта, в който крещи, бие и полудява от ярост и гняв ! Направо ми омекват коленете като го видя така  Embarassed Laughing

 Отвътре му иде това на Каванч, убедена съм, че не е само да го изиграва като роля.

 Той е зодия Скорпион, доколкото знам, а който познава мъж- Скорпион знае за какво чудо става дума ! Това последното - казано във всеки един смисъл, така че да му мислят тия, дето ще го завиват Joy Joy Joy Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт