Обичащ мъж , изневерява ли?

  • 8 202
  • 24
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 25
Мисля,че да.Случва се.

# 2
  • Мнения: 7
Какво го е тласка....

# 3
# 4
  • Мнения: 25
Според мен при всеки е различно.Струпването на проблеми ,негативии стрес понякога избиват в залитане навън.Но когато мъжът наистина обича жена си и семейството си ,той се осъзнава навреме.Разбира ,че това кръшкане не решение на проблемите,а води до други.Понякога виновни са не мъжете,а кучките които са се увъртяли около тях.

# 5
  • Мнения: 5 892
Не, не изневерява.  Peace Причините за изневярата може да са много- от просто по-мръснишки  хубав секс до влюбване и закъсняло срещане на "сродна душа". И виновен си е мъжа. Останалото са успокоения за егото на жена му, което е наранено след предателството.  Peace

# 6
  • Мнения: 3
Не, не изневерява.  Peace Причините за изневярата може да са много- от просто по-мръснишки  хубав секс до влюбване и закъсняло срещане на "сродна душа". И виновен си е мъжа. Останалото са успокоения за егото на жена му, което е наранено след предателството.  Peace
АБСОЛЮТНО СПОДЕЛЯМ ТОВА МНЕНИЕ!

# 7
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
....Да! Причината е стара колкото и света. Peace

Не разбирам защо сексът непрекъснато се отъждествява с любовта. newsm78

# 8
  • Мнения: 3 231
Как да отговориш на въпрос, който съдържа понятия, за които няма единни дефиниции. Какво е любов? Какво е да обичаш? И какво е изневяра?

Въобще трудно се върви от принципното към конкретното... Дай ни конкретиката и ще стигнем до принципа Simple SmileSimple Smile

Какво се е случило? Кой на кого е изневерил, докато твърди, че обича...?

# 9
  • Мнения: 6 214
Как да отговориш на въпрос, който съдържа понятия, за които няма единни дефиниции. Какво е любов? Какво е да обичаш? И какво е изневяра?


Точно. И обичащ според кой? И прочие...

# 10
  • Мнения: 8 943
Ако изневярата е просто секс с друга жена, то не виждам връзката с любовта към своята  Peace

# 11
  • Мнения: 1 384
познавам такъв .Обича жена си лудо и до болка  и от някакви си негови комплекси и страхове ,че има красива жена той и изневерява и то с пълни крокодили и боклуци за да избие комплексите си  Shocked

# 12
  • София
  • Мнения: 8 681
Според мен да. Тъй като,  жена, която обича, също изневерява. Аз съм го правила, а не виждам мъжът с какво е по-различен(освен полови белези) от една жена.
Мотивите за една изневяра могат да бъдат много и най-разнообразни.

# 13
  • Мнения: 2
Винаги съм искала да надникна в главата на изневеряващите. От моята камбанария на строго-моногамен човек, смятам, че обичащият няма как да изневери. Но имам подозренията, че хората, склонни към изневяра са по-различно устроени..  Thinking

п.п. Какво означава "просто секс" с друга жена, когато говорим за обвързан мъж?

# 14
  • Мнения: 4 569
Какво общо имат обичта и изневярата? Едното е в сърцето, другото - в междукрачието, важното е къде е главата.

Общи условия

Активация на акаунт