Лидл ::13::

  • 93 526
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 25 465
Звънче, благодаря ти за новата тема!  bouquet Много рано си я спретнала  Grinning
... искам да похваля червения пипер. Мисля, че марката е Микадо Delicat или нещо такова-не съм много сигурна, защото изхвърлих опаковката.
 Скоро не бях купувала по-хубав червен пипер- много наситен червен цвят и усещащ се плътен вкус. Искрено се надявам, че не е постигнат с оцветители и други боклуци.
Биоли, и на мен ми е любим! От същата фирма купувам и подправки за пиле и за риба - също много сполучливи  Peace
Дописвам ги в първия пост  Hug. Много хора сме доволни (от червения пипер със сигурност). Някой, имам спомен, беше писал, че подправките с тази марка всъщност са на Котани Peace

# 16
  • Мнения: 2 741
 Благодаря за темата   bouquet

 Новите крем сиренца са супер- не съм опитвала това с ананас и черен пипер, но другите ми харесват много.

 Парфюмчето е доста трайно, но не е моя аромат. Миришеше на китката ми до вечерта.

# 17
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Похвал на безкофеиновото кафе, пуснаха го за сефте преди 2-3 седмици  Peace

Е, това вече ми хареса  Hug Направо не можех да повярвам, че повече от година не предлагат безкофеиново - нямаше никакво до сега.

Гаудата ме кефи много. Особено, ако си я настържа и препека на филийка или питка ... мхмхмх

За мен най-добрата подправка за пиле е на Котани  Peace

Определено и аз съм на това мнение. Не оставам без нея.

# 18
  • Мнения: 1 700
Гаудата и ние я харесваме много, но на последната промоция не беше узряла.Имаше много странен вид, затова вече само кашкавал ще се купува.

Звънче,   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 404
Сутринта се запътих към Лидъл за часовника за баня с идеята да го сложа в хола,ама понеже не чета в брошурата колко е голям и като го видях в магазина ми стана супер смешно,той бил миниатюрен Ф.17  Joy и отпадна като опция.Взех от смесите за мъфини и от пая с лимон,има и някакви нови бисквитки с плодово желе по 0.99 лв.  Whistling

# 20
  • Мнения: 96
Запис и от мен.Вчера вечерта се сдобих с възглавничката за масаж,от днешната брошура нищо кой знае какво не ми привлече вниманието,но ще взема от крема за мазане на Pilos,майка ми предния път много го хареса.

Благодаря за новата тема  bouquet!

# 21
  • Мнения: 1 828
Още едно добро мнение за червения пипер на Микадо. От мюслите също сме доволни, но са доста скъпички и често взимаме от големите пакети 1 кг.

Мисля да отскоча до Лидл утре да взема от сместа за палачинки, ако някой я е пробвам нека изкаже мнение Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 675
Аз днес след работа ще мина, за да си купя от немските бисквитки от брошурата.Взимала съм подобни покрай коледните празници и много ми бяха харесали.
Не ми харесва шпека Бургас, много солен ми се стори, а какво ще кажете за трояновската луканка от днес, хубава ли е?
Гаудата много ми харесва, днес ще пробвам и Едам.
Имам въпрос за кафето на пакетчета - 2 и 3 в 1, нещо изчезна в магазина на Пещерско, изчерпано ли е в др.магазини в Пловдив, защо имам чувството, че пак ще му сложат нова цена.

Последно купих от дрехите потник и гащички на малката, които бяха на предишната супер събота, доволна съм много от материята.

# 23
  • Мнения: 130
Здравейте,
аз обожавам киселите краставички  Grinning И още хлебчетата с Гауда на витрината за хляб, моцарелата, маслото, както и един сос за спагети, който е на уникално ниска цена около 2 лв. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 047
  Имате ли впечатление от поставката за домакинска хартия и фолио ?

gitadam, в Кичука също го няма от месец и нещо поне.

# 25
  • Мнения: 1 883
звънче  bouquet
Кашкавала "Гауда" харесва ли ви ?
На нас ни харесва, много
Във вторник в младост нямаше грам масло. Crossing Arms Днес ще го накарам милото да отидеми ще се запася, ако има де.

# 26
  • Мнения: 22 867
zvanche, ама как ни покани само - във фатална тема! Верно е фатална - за финансите ми! Grinning Peace
Червеният пипер е хубав, щом майка го хареса, дето все махна намира на пиперите, че не били каквито едно време. Сега се чудя какво да купя, от какво да се откажа, ще решавам на място - каквото сабя покаже! Grinning

# 27
  • Мнения: 3 675
Мерси за отговора на Уни.Лошо, че това е любимото ми кафе, само такова пия.Жалко, че няма в Кичука.Иначе щях да кажа на мъжа ми да ми купи от там, понеже често отскача до тамошния Кауфланд.
В събота съм си "заплюла" пилешките бутчета, мога да взема и брашно.Да попитам някои от вас купувал ли е от кръглите бисквити Сондей, които бяха доскоро на промоция, какъв вкус имат, като маслени ли са?
Последното, което съм купувала и ми е харесвало е конфитюр Литъл ман с ягода, с гофретите е супер.

Щях да забравя да похваля два продукта от бебешката серия.Взех крем и пудра за подсичане.И двата продукта са без грешка.Особено ми харесва крема, който ползвам за ръце, понеже имам проблемна кожа със склонност към контактен дерматит, след употребата му са направо неузнаваеми.

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 13:46 от gitadam

# 28
  • Мнения: 190
Здравейте  ЛИДЪЛКИ  Laughing Laughing Laughing
Аз ве4е съм обзаведена  със реза4ката  за  картофи  Flutter и взех   и  сока  от  Боровинки ,както и  сол  и  гланц ,4е в4ера взех само таблетки  и  4ак като  се пребрах  видях  4е няма от  другите .За 4асовника  за баня и на мен ми стана  смешно колко  е малък  Laughing Laughing LaughingНякой  имали отзиви  за   Американските сосове   Rolling Eyesгледах ,гледах  суках  ма   не се престраших да си взема  Blush

# 29
  • Мнения: 583
gitadam, бисквитите на Сондей с маслен вкус се топят в устата  Peace в къщи много се харесват.
Тази резачка за картофи е много удобен уред...аз го имам от години, подобен такъв, и ми върши чудна работа.

Общи условия

Активация на акаунт