Първи срок минах аз, ах колко ми е лесно в ПЪРВИ клас - 2011/2012г.

  • 52 036
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 862
Бързо оздравяване на болничките!
Ние днес се сдобихме с Читателски дневник. Навремето си ги правехме ние, но сега такива красиви има, че нямаше как да пропуснем. А и детето вече чете доста повече. Даже госпожата я е похвалила, че не прави грешки на диктовките ,защото чете много книжки и така научава как правилно се пише.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Запис и от мен.  bouquet
Имаме домашни, не са много, ще ги напишем набързо. Иначе си продължава с ходенето на плуване и китара. Тази ваканция няма да е ваканция в истинския смисъл на думата.
Но, и за кака му е така.

# 17
  • България
  • Мнения: 490
ваканцията ни се отразява добре.......... hahahaна хапването
голям апетит има това дете Simple Smileедни хубави бузки има за щипане
искам палачинки,искам торта,искам пиле,искам.........само искам.......
домашна имаше по български,имаше защото е написана вече Simple Smile
научи и стих за първи март
допълнително домашна не давам,не правим и диктовки.....от както започна да си пише  писма с едно момиченце пише по лист на седмица по желание..........но много се вълнува и бърза от което резултата е няколко грешки-в училище няма нито една
не помня дали ви писах за желанието и сутрин да ходим на училище с колелото Simple Smileхубаво би било,но няма къде да го оставя в училището
ще имат тържество в класа,но този път ще е само за дечицата
читателски дневник нямаме,но имаме таен дневник с ключе newsm78какво ли си пише там детето
бързо оздравяване на дечицата Hug

# 18
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Zdravejte momicheta. Samo se zapisvam, che savsem vi izpusnah.

Sajeliavam za majmunitsata.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 285
maminko, благодаря за темата!

# 20
  • Мнения: 1 237
И аз благодаря за темичката.
И на Ния ваканцията се отразява добре, още не е станала  Whistling

# 21
  • Мнения: 5 790
И моята още спи.
Снощи се оплака, че я боли гърлото. Гледах - не й е червено. Да видим сега като стане...

# 22
  • Мнения: 2 142
Цоп, в новата тема да се разпиша да не ме забравите, да мога да ви следя, че в последно време нямам много какво да пиша.
И за да не е само спам- аз съм ваканция вчера и днес  Laughing Еми няма домашни, но аз имам... затова и на нея ще давам, но по малко. По една диктовчица на ден, няколко задачи по математика, малко иврит, книжки самичка си чете, вече се справя доста добре. Леееекичко я помързява, обаче Laughing за мой ужас.
 
Ето моето голямо Еми стана на 8, вчера:

# 23
  • България
  • Мнения: 490
мишел да е жива и здрава сладуранката Еми Hug
на снимката виждам едно пораснало лъчезарно дете  bouquet

# 24
  • Мнения: 9 903
колко е хубава Еми, да ти е здрава и щастлива! И тортата е хубава  Wink

моля, споделете какви са ви домашните, да видя доколко съм в час. Онзи ден му показах  кога се пише в/във и с/със. Не съм хич последователна.

а в тяхното училище имат три страници домашно от понеделник за неделя  Rolling Eyes че да не се презорят. Едната страница е математика, безумно лесна задача, другата е преразказ - това вече беше добро, и третата беше по темата на месеца/Светлина и тъмнина/ - да напишат списък и да нарисуват десет източника на светлина край себе си.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 862
Да е жива и здрава голямата госпожица! Прекрасна е!  bouquet
 Тити, при нас домашните за ваканцията са задачки от типа на:
-подреди думите в изречения и ги запиши- цигулар, е, Чавдар, добър
-отделете думичките в изреченията и ги запишете в тетрадката- Росицапосадицвете.
-напишете умалителното име на предметите-дете-детенце и други
-допълни изреченията с подходяща дума и препиши в тетрадката- Децата са на....В програмата участват....,зайци, кученца и.....Смешниците са......Участват и.....
и отдолу написани думите: певци, цирк, забавни, меченца
-диктовки разни
-има и къде да се напише в или във, с или със

О, Тити, сега видях- честито ти трето детенце, да расте здрав и силен!

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 11:54 от Валенцето

# 26
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Имахме РС в сряда и г-жата каза, че е нормално при диктовките децата да пропускат букви.

При нас има домашни- нормално количество.

Да е жива и здрава екс рожденичката.

# 27
  • Мнения: 5 160
Ето моето голямо Еми стана на 8

Честит празник Еми!
Бъди здрава, весела, щастлива!
Нека ти се случват само чудеса, от които усмивката, която виждаме, да не слиза от лицето ти!

# 28
  • Мнения: 2 142
Много ви благодаря за прекрасните пожелания. Аз си пожелах да е здрава и да приключим скоро, успешно терапията. Получи ново колело, при това лилаво, любимия и цвят, ако можеше да си го качи в леглото щеше да спи с него, но понеже не може си го сложи до леглото. Искрено съжалява, че има сняг навън и не може да излезе днес с него, затова пък се е екипирала с протектори и каска и кара инлайнери в момента, около мен.
 А тортата аз я направих, но нямах много време вчера, за да мога да подготвя всички неща, та е малко недоизпипана, а Еми каза, че е "почти скучна, но красива" -трябваше да е комплимент. Имаше много гости- е роднините, тати, баби-дядовци, чичо, но беше хубаво и много я зарадвахме.

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 12:22 от МИШЕЛ

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Мишел, да ти е жива и здрава Принцесата!
Скъпа Еми, пожелавам ти много здраве и весело детство!

Общи условия

Активация на акаунт