до кога да стерилизирам шишетата и съдовете на бебето си?

  • 14 285
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 295
Аз стерилизирах до 1година.Сега мия с "Бочко.Вие до кога използвахте бебешко веро?

# 61
  • Мнения: 3 241
Никога не съм използвала бебешки препарат за миене.

За стерилизирането и във Франция вече не се препоръчва изобщо.
Вода никога не съм преварявала, но давам само бутилирана  Peace

# 62
  • Мнения: 15 379
Вие до кога използвахте бебешко веро?

Можеш да го ползваш дотогава, докато искаш.
Хубавото на препаратите за миене на бебешки съдове, че са напълно биоразградими и се изплакват много по-лесно от обикновен препарат.

# 63
  • Мнения: 295
Благодаря за отговорите,момичета! Hug

# 64
  • Мнения: 11 916
Аз стерилизирах до 1година.Сега мия с "Бочко.Вие до кога използвахте бебешко веро?

Аз спрях бебешкото веро и праха за пране когато стана на 2г и половина.

# 65
  • Мнения: 343
Аз изобщо не съм стерилизирала дотолкова. В началото изварих всичко. Шишета не ползвахме мног-много, но каквото и да ми влизаше в употреба - помпичката за нос, помпата за кърма... преварявах веднъж седмично. След третия месец нищо не съм преварявала.

# 66
  • Мнения: 1 136
Стерилизирах постоянно до 6 месец, след това започнах да разреждам и след 9-ти спрях. Водех се от теорията , че детето трябва да привиква към естествената среда около него и бактериите не са толкова страшни, тъй като организма трябва сам да си изгради защита и антитела.

# 67
  • Мнения: 15 379

Кому е нужна тази реклама?
Да не говорим, че е извън правилата на форума. Стоп.

# 68
  • Мнения: 63
Стерилизирах 1 седмица,после в болницата ми казаха да мия хубаво и да подсушавам и е било напълно достатъчно Simple Smile

# 69
  • Мнения: 15 379
Стерилизирах 1 седмица,после в болницата ми казаха да мия хубаво и да подсушавам и е било напълно достатъчно Simple Smile

Да подсушаваш, но как? Предполагам на отцедник за бебешки шишета?

# 70
  • Мнения: 63
Стерилизирах 1 седмица,после в болницата ми казаха да мия хубаво и да подсушавам и е било напълно достатъчно Simple Smile

Да подсушаваш, но как? Предполагам на отцедник за бебешки шишета?

С памучни кърпи ,които съм си взела за тази цел и служат само за шишетата Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 15 379
Странна методика имат тези холандци Simple Smile, кърпата дори изпрана и изгладена не е особено хигиенична, предвид това, че задържа известен брой микроорганизми и няма как да е напълно стерилна или чиста по-точно. Само измиване и подсушаване на въздух ми се вижда по-разумно.
Но пък може и да не съм права.

# 72
  • Мнения: 2 216
Вие до кога използвахте бебешко веро?
Никога не съм ползвала такова

# 73
  • Мнения: 75
 Все още стерилизирам и така ще е може би до 1 година.Аз също мия с бебешко веро,харесва ми че е биоразградимо.Трябва да помислим и за природата в която ще живеят нашите мишоци.

# 74
  • Мнения: 739
Стерилизирах веднъж седмично в началото. Не съм имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт