Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 226

  • 42 359
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27 735
Добро утро!

Спорен и усмихнат да е денят ви!
  Hug Hug Hug


# 721
  • Мнения: 9
Добро утро, Дами и Байгън!
Ромина, добре си ни дошла...  Hug welcome
Четейки писаното от Вас снощи си припомних доброто, старо време, когато по традиция всяка сряда се събирахме в "коментарното студио" и анализирахме събитията от епизода до ранни зори...  Бяха вълнуващи и незабравими моменти...Е, след това четвъртъците ни се виждаха доста дълги относно раб.процес, но понякога ми липсва това чувство... Надявам се скоро отново да видим Серхан, на малкия екран в нов проект.





# 722
  • Мнения: 0


Добро утро, Незабравими! Hug
С рекламна снимка за гръцката премиера на Незабравима ви пожелавам спорен ден и прекрасно настроение! smile3525
Ето и кафенцето! Party Party Party


Добро утро и от мен!Желая ви прекрасен ден!
winona благодаря за кафето smile3525

# 723
  • Мнения: 9
Здравейте компания  Hug

Желая ви усмихнат ден





Аз пък,без бой,ще си призная,че нямям нерви да гледам отново тези епизоди.Като всяка от вас,си имам любимите моменти и бих ги гледала отново,отново...до безкрай.Денят на яхтата,първият епизод в Ава,сцената на покрива,която споменахте...Ромина,не се тревожи,всички сме ревали на този момент  Laughing и още,още много.Но безкрайните проповеди на Джемил,тюхканията на Тюркан,глупавите любовни терзания на Керем,за Ферда да не говорим....е не мога да ги търпя  ooooh! Втори сезон го гледам с повече интерес...е не всичко де  hahaha
В крайна сметка Нова спечелиха нови зрители с това N-та повторение  Hug Но дано им дойде акъла в главите и да пуснат новите епизоди по-скоро  Peace

# 724
# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Щастлива съм, че отново имам възможност да бъда с най-прекрасната компания. Ивва, благодаря ти за прекрасните клипчета, с които ни радваш, както и на Вени, Диди, Надя,Ади, Кометка, Валдес, Боб, Рекси, Дани, Бганьо и т.н. и т.н. за стиховете, снимките, на Мокси за прекрасната нова тема и колажи.
И тъй като днес съм много, ама много "професионално щастлива", стъкмих и аз първия си колаж с моя любимец. За всички Вас!

Последна редакция: чт, 15 мар 2012, 15:27 от pkutieva

# 726
  • Мнения: 24
Pkutievа, поздравления за колажа, много ми хареса!  smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

# 727
  • Мнения: 93
Щастлива съм, че отново имам възможност да бъда с най-прекрасната компания. Ивва, благодаря ти за прекрасните клипчета, с които ни радваш, както и на Вени, Диди, Надя,Ади, Кометка, Валдес, Боб, Рекси, Дани, Бганьо и т.н. и т.н. за стиховете, снимките, на Мокси за прекрасната нова тема и колажи.
И тъй като днес съм много, ама много "професионално щастлива", стъкмих и аз първия си колаж с моя любимец. За всички Вас!


Прекрасен колаж мила....................... newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт