Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 226

  • 42 369
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Русе
  • Мнения: 2 301
Joy А тая сватба каква е? Тя нали се омъжи? newsm78 Извинете невежеството ми  BlushРомина, това е финала на Незабравима, епизод 90/турски/. Като пресметнем, че Нова цепи 1 турски епизод на 2, значи долу-горе това ще отговаря на 180-ти бг епизод. Проста аритметика за 2-3 клас. hahaha

# 676
  • Мнения: 24
Дами, може ли да попитам кой епизод давах днес по Нова Тв и откъде мога да го изтегля?
Благодаря предварително!  bouquet

Ето тук качват сериите, днес даваха 18 епизод.
http://www.nitrobg.org/browse.php?search=unutulmaz&incldead=0&cat=0

# 677
  • Русе
  • Мнения: 2 301
Дами, може ли да попитам кой епизод давах днес по Нова Тв и откъде мога да го изтегля?
Благодаря предварително!  bouquet
http://nezabravimaunutulmaz.blogspot.com/p/blog-page_4638.html
Заповядай, Джини! Вдясно и...надолу, ще се справиш! newsm10

# 678
  • Русе
  • Мнения: 2 301



Клип на нашата Пепел от рози! newsm51

# 679
  • София
  • Мнения: 1 395
Ако позволите и аз да се включа, отскоро загледах филма, но е много завладяващ, а днешната серия направо ме разби. Жал ми е и за Еда, и за Мелда  ooooh!

А, за Мелда недей да жалиш. По-нататък ще разбереш защо. Всичките й качества, каквито несъмнено има, не струват и един кусур на Еда.

# 680
  • Мнения: 315
Ако сте изгледали 73-и и 74-и епизод със субтитри  Peace, забелязахте ли сладурските обръщение към Яамур....  Hug Hug Hug

Керем я нарече - "Проливния дъждец" на вуйчо..., а Бату -  "Дъждовна капчице"...

Признавам без бой, глад и стригане, че не съм обърнала внимание на тези обръщения! Peace
Ама то, малката сладурана  направо си е заслужила и двете имена!
Ивве,  love001!
Embarassed EmbarassedИ аз си признавам , а уж много старателно съм изгледала всичко!!!

# 681
  • Мнения: 315
Да, в началото е така- жал ти е! После...после гледаш метаморфози и реакции. smile3521
Приятно гледане на Незабравима и на незабравимата двойка ЕДРУН! newsm03
Хаха, интересно име сте им измислили  Grinning Много креативно!
Не сме ние! hahaha Заслуга на турският Фен-клуп са имената ЕДРУН и СЕРЛЕМ.
Дори лодката ,с която пътуваха за сватбената церемония се казваше "Едрун"!

# 682
  • Мнения: 570
Привет, компания Незабравима! Hug Hug Hug
Изключително ме радва факта , че сериала ни печели нови фенове Л.Асенова welcome, Румина Б welcome, предстоят ви изключителни емоции с най-вълнуващата любовна история,пресъздавана някога!
Мокси  bouquet, newsm74колаж и оформление на стихчето на Бганио!
На анкетата отговора ми е:д/всякак hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy


# 683
  • Мнения: 315
Joy А тая сватба каква е? Тя нали се омъжи? newsm78 Извинете невежеството ми  Blush
Както Вени ти е казала в  следващ пост, Еда се омъжва във финалния 90 еп./турски/ за Хубавелко.
Ти може би имаш предвид появата и в болницата с бялата рокля??!Може би още не е станало ясно , но Еда и Толга не сключват брак,просто заблуждават всички около себе си ,че са сключили такъв!

А Харунчо сключва брак с Мелда , но в последствие се развежда , но докато Нова стигне до този епизод ще мине още доста време.За сметка на това съвсем скоро ще видим годежа му с Мецана!

# 684
  • Мнения: 315
Дами, може ли да попитам кой епизод давах днес по Нова Тв и откъде мога да го изтегля?
Благодаря предварително!  bouquet

Ето тук качват сериите, днес даваха 18 епизод.
http://www.nitrobg.org/browse.php?search=unutulmaz&incldead=0&cat=0
Тук ги има също , но са качени все още до 16 еп.
http://vbox7.com/collection:1644927

# 685
  • Мнения: 315
Ако позволите и аз да се включа, отскоро загледах филма, но е много завладяващ, а днешната серия направо ме разби. Жал ми е и за Еда, и за Мелда  ooooh!

А, за Мелда недей да жалиш. По-нататък ще разбереш защо. Всичките й качества, каквито несъмнено има, не струват и един кусур на Еда.
Ако трябва да сме откровени в епизодите , които сега излъчват по Нова , Мелда не е направила нищо с което да предизвика неодобрението на зрителите , но само "до сега" hahaha
Съвсем скоро ще се изяви  и ще продължи да се изявява още и още , до такава степен ,че на човек му е бедна фантазията да си я представи.Образът на Мелда претърпява огромен катаклизъм.
Така ,че Румина не я съжалявай , за да не съжаляваш после ,че си я съжалявала......
/ама моето стана ,като скоропоговорка/ hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 686
  • Мнения: 1 012
Joy А тая сватба каква е? Тя нали се омъжи? newsm78 Извинете невежеството ми  BlushРомина, това е финала на Незабравима, епизод 90/турски/. Като пресметнем, че Нова цепи 1 турски епизод на 2, значи долу-горе това ще отговаря на 180-ти бг епизод. Проста аритметика за 2-3 клас. hahaha


Леле, а сега сме на 18 епизод!! Има да ревааа!  ooooh!

Ако позволите и аз да се включа, отскоро загледах филма, но е много завладяващ, а днешната серия направо ме разби. Жал ми е и за Еда, и за Мелда  ooooh!

А, за Мелда недей да жалиш. По-нататък ще разбереш защо. Всичките й качества, каквито несъмнено има, не струват и един кусур на Еда.

Да си призная честно, аз много не й симпатизирам, в днешния епизод направо си я проклинах, без дори да си давам сметка защо точно, просто ме дразни.

# 687
  • Мнения: 1 012
Ако позволите и аз да се включа, отскоро загледах филма, но е много завладяващ, а днешната серия направо ме разби. Жал ми е и за Еда, и за Мелда  ooooh!

А, за Мелда недей да жалиш. По-нататък ще разбереш защо. Всичките й качества, каквито несъмнено има, не струват и един кусур на Еда.
Ако трябва да сме откровени в епизодите , които сега излъчват по Нова , Мелда не е направила нищо с което да предизвика неодобрението на зрителите , но само "до сега" hahaha
Съвсем скоро ще се изяви  и ще продължи да се изявява още и още , до такава степен ,че на човек му е бедна фантазията да си я представи.Образът на Мелда претърпява огромен катаклизъм.
Така ,че Румина не я съжалявай , за да не съжаляваш после ,че си я съжалявала......
/ама моето стана ,като скоропоговорка/ hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Сега ме успокоихте, мислех че съм несправедлива към нея

# 688
  • Мнения: 315
Привет, компания Незабравима! Hug Hug Hug
Изключително ме радва факта , че сериала ни печели нови фенове Л.Асенова welcome, Румина Б welcome, предстоят ви изключителни емоции с най-вълнуващата любовна история,пресъздавана някога!
Мокси  bouquet, newsm74колаж и оформление на стихчето на Бганио!
На анкетата отговора ми е:д/всякак hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy



А пък да си призная на мен най - много ми хареса отговора на Мокси: по вратовръзка!!! Embarassed Embarassed #Crazy #Crazy

Аз също се равам на новите фенове !Все пак това го дължим на Нова и решението и да "потрети" първи сезон!

# 689
  • Мнения: 315
Румина,
Филмът е невероятен!
Няма да съжаляваш ,че го гледаш!
Ние в продължение на две години го гледахме директно по турската АТВ или пък по цели нощи чакахме да се качат сериите в сайтовете.Не разбирахме нито дума , но момичетата разбиращи турски ни превеждаха в ефир.После качваха и текстуални преводи!!!
Ох....не искам да се сещам...... бяха емоционални и незабравими дни!!!

Общи условия

Активация на акаунт