искаме бебче но не става и не става

  • 1 610
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
благодаря ви за информацията...ще изчакам тогава...дано резултата да е положителен

# 16
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Яна, съвета ми към теб е да отделиш време и да се пообразоваш малко в тази област, за да не се налага да питаш съвсем основни неща. Така и ти самата ще си по-спокойна и ще знаеш в кой момент какво се случва във тялото ти. Във форума има цялата информация от която се нуждаеш, като за начало изчети Библиотеката:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=478956.0

# 17
  • Мнения: 14 478
Яна-много рано си почнала да се притесняваш. Изчакай поне една година и тогава се притеснявай. Ако подхождаш с притеснение от толкова рано няма да стане заради обременена психика. Психическото състояние на жената е много важно за успеха. Образовай се и се успокой. При голям процент от здравите жени спонтанното забременяване става след около година опити.

# 18
  • Мнения: 12
Много позната, болка ми е това,, и при нас не става ,предните два месеца бях на фоликулиметрия, уж всичко много добре, каза ми доктора точния момент- но няма резултат,точно на 28 -мия ден и ми идва.Но този месец реших сама да опитам с тестове за овулация, само без никакви лекарства.Мъча се и психически да се успокоя и да не го мисля много .А дали е добра идея със сиропа Мукосолван, за него прочетох из форума newsm78

# 19
  • Мнения: 39 317
Малеее, сърцето ми се къса на такива теми. То ужас, шок и потоп.

Отваряш темата, а вътре -Помогнете, на 19 години съм, вчера ме засърбя задника, дали съм бременна  smile3511  От ТРИ месеца не става. Помощщщщ.

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Малеее, сърцето ми се къса на такива теми. То ужас, шок и потоп.

Отваряш темата, а вътре -Помогнете, на 19 години съм, вчера ме засърбя задника, дали съм бременна  smile3511  От ТРИ месеца не става. Помощщщщ.

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Душко от рано си скубеш косите, остави ги те не знаят сърби ли ги боли ли ги Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 39 317
Ти мани, ама всеки ден се появява по една таква тема.
И като я пльоснат в проблемното се чудя да реагирам ли, или да си гу пусна по тангентата  Joy 

# 22
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Ееееееее, ама не така де  Twisted Evil
Вярно, че девойката не е уцелила мястото, където да си зададе въпроса, но си спомнете какви бяхте вие на тази възраст. Не искахте ли всичко да се случва сега и веднага? Аз, да.
Яна, наистина трябва да прочетеш това онова преди да попиташ. Тук, в "Проблемното", момичетата с години се борят, за да сбъднат мечтата си. Минали са през куп изследвания и процедури. Нали разбираш колко малък изглежда в техните очи твоя "проблем". Насочи се към подфорума "Искам бебе". Там може да прочетеш доста неща за бебеправенето. Но, и според мен, за сега просто се радвайте един на друг.
Успех!

# 23
  • Мнения: 39 317
Че каква да съм била на 19 ?
Чудех се как да си спестя някоя лекция и на кой купон да ида. Мисълта за дете на тая възраст ми е била супер далечна.

# 24
  • Мнения: 1 661
Малеее, сърцето ми се къса на такива теми. То ужас, шок и потоп.

Отваряш темата, а вътре -Помогнете, на 19 години съм, вчера ме засърбя задника, дали съм бременна  smile3511  От ТРИ месеца не става. Помощщщщ.
Party rotfImao  Joy sigma, как ме разсмя само.
Яна миличка, правилно те е посъветвала Ant G. Попрочети малко информация по темата за забременяването, овулацията и въобще какво се случва с тялото на жената през различните етапи на цикъла. Peace

Общи условия

Активация на акаунт