Дидим

  • 199 505
  • 521
  •   2
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 11 122
Хора, тези чаршафи не се четат.  ooooh!

# 376
  • Мнения: 18
Здравейте!
Мнение за Aurum Moon 5* ?

# 377
  • София
  • Мнения: 193
Много благодаря за информацията! Ако някой има резервация за 22,09,2017 за AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5* да пише,да обменяме информация а и да се запознаем Flowers HibiscusAnimal DolphinAnimal Fish



Здравейте. И ние имаме резервация за тези дати. С коя агенция пътувате? Ние сме с Турс клуб.  Щерката е на 6 години и малко се притеснявам как ще издържи пътя... Но иначе събрах само положителни мнения за дестинацията и хотела.

# 378
  • Мнения: 3
Здравейте! Ние сме с Емералд Травел от Варна! Ще се видим там!

# 379
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте ,
някой планирал ли е вече почивката си за следващото лято . Повечето агенции вече имат оферти и то на доста добри цени за ранни записвания. Тази година се колебаем между два хотела Venosa Beach Resort или Aquasis De Luxe Resort . Моля дайте мнение , като ние сме с две деца и за нас е важно да има повече забавления за тях.

# 380
  • Мнения: 1 377
Влев темата на море в Турция и ще видиш доста отзиви и за двата хотела. На мен лично Аквасис ми допада повече.. почивали сме и в Палмите...

# 381
  • Мнения: 174
Здравейте! Моля да сподели някой ако е почивал в Рамада Ресор, дали е доволен?
Ние не сме ходили досега в Турция на почивка, кое е най-подходящото време за почивка в Дидим? Благодаря

# 382
  • Мнения: 33
Здравейте! Моля да сподели някой ако е почивал в Рамада Ресор, дали е доволен?
Ние не сме ходили досега в Турция на почивка, кое е най-подходящото време за почивка в Дидим? Благодаря
Здравейте! Моля да сподели някой ако е почивал в Рамада Ресор, дали е доволен?
Ние не сме ходили досега в Турция на почивка, кое е най-подходящото време за почивка в Дидим? Благодаря
Ние ще сме в Рамада в началото на юни. Надявам се да изкараме хубава почивка и времето да е на наша страна. Досега в Дидим никога не съм била.

# 383
  • Стара Загора
  • Мнения: 12
Здравейте!И  аз искам да разбера отзиви за Рамада.Резервирали сме за 20.06 - дали няма да са много високи температурите?

# 384
  • Мнения: 413
Има отзиви в основната тема за На море в Турция:
http://www.bg-mamma.com/?topic=987866

Аз лично ходих през 2015, не съм доволна, едва ли нещо се е променило от тогава.
Много българи, много шумно, огромни тълпи хора в ресторанта, евтина храна и алкохол.
Плажа е ужасен, басейните са ок.

# 385
  • Мнения: 810
Да попитам и тук - някой със скорошни впечетления от : AURUM DIDYMA SPA & BEACH RESORT

# 386
  • Мнения: 1 377
Да попитам и тук - някой със скорошни впечетления от : AURUM DIDYMA SPA & BEACH RESORT

В основната тема за Турция доста дискутираме и Дидим.
В общи линии там 3 хотела си струват - Аквасис (нов е ) Палм Уингс и Веноса ...

# 387
  • Мнения: 810
Да попитам и тук - някой със скорошни впечетления от : AURUM DIDYMA SPA & BEACH RESORT

В основната тема за Турция доста дискутираме и Дидим.
В общи линии там 3 хотела си струват - Аквасис (нов е ) Палм Уингс и Веноса ...
Благодаря за съвета. Разгледах дискусиите за трите хотела, за AURUM DIDYMA SPA & BEACH RESORT има само позитовни коментари на първата страница, хареса ни на снимките като комплекс и затова се насочихме към него. В другата тема, обаче последните коментари са от 2015 г и затова търся по-скорошни мнения Simple Smile

# 388
  • Мнения: 160
Здравейте. Ще почиваме в Дидим в хотел Веноса през юни. Доста неща прочетох и положителни и не толкова за хотела, но каквото такова, ще се настоим за хубава почивка и се надявам да бъде такава. Имам няколко въпроса, които ме интересуват:
-водата в минибара към стаята влиза ли в ол инклузива или се заплаща допълнително?
-каква е опцията за ползване на wi-fi?
-какви екскурзии има организирани от хотела и горе-долу на какви цени?
-маршрутките до колко часа се движат вечер и през какъв интервал от време?
Благодаря на отзовалите се, а ако се сетите и друго извън моите въпроси ще се радвам да споделите по-скорошни мнения, защото повечето, които четох бяха отпреди няколко години.

Последна редакция: нд, 14 яну 2018, 00:25 от Pam_uk

# 389
  • Мнения: 5 089
Имам питане към почивалите в Дидим, има ли там мол, че поне на карта не откривам?

Общи условия

Активация на акаунт