Дидим

  • 199 897
  • 521
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 69
Да попитам запазилите вече в Тархан, с какъв транспорт сте и каква е офертата/цената? Харесали сме този хотел за началото на септември, по възможност със самолет.
J,Тръгване на 16.09 с автобус за 9 нощувки,пакета е за 2възр.+1дете до 13год. Цената е 1 340лв.,но на ранни записвания. Резервирах през м.Декември.

# 361
  • Мнения: 4
Да попитам запазилите вече в Тархан, с какъв транспорт сте и каква е офертата/цената? Харесали сме този хотел за началото на септември, по възможност със самолет.
J,Тръгване на 16.09 с автобус за 9 нощувки,пакета е за 2възр.+1дете до 13год. Цената е 1 340лв.,но на ранни записвания. Резервирах през м.Декември.
Тръгване на 02.09 с автобус за 7нощувки 2възр. и дете13г. Аз резервирах март с ранни записвания .Цена 1374лв.

# 362
  • Мнения: 69
Да попитам запазилите вече в Тархан, с какъв транспорт сте и каква е офертата/цената? Харесали сме този хотел за началото на септември, по възможност със самолет.
J,Тръгване на 16.09 с автобус за 9 нощувки,пакета е за 2възр.+1дете до 13год. Цената е 1 340лв.,но на ранни записвания. Резервирах през м.Декември.
Тръгване на 02.09 с автобус за 7нощувки 2възр. и дете13г. Аз резервирах март с ранни записвания .Цена 1374лв.
Ще чакам отзиви и съвети. Вие сте преди нас.

# 363
  • Мнения: 4
Здравейте! Искам да попитам за AURUM SPA & BEACH RESORT.Мисля да резервирам от 25 .09.

# 364
  • Мнения: 4
Ще си отмените ли направените резервации?

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ще си отмените ли направените резервации?
Да, и ще се скрием в мазетата за по-сигурно. Хайде стига сте се връзвали на евтини манипулации и си гледайте почивките. Навсякъде по курортите е спокойно и хората си прекарват страхотно. Спрете да слушате лъжливите ни медии и черпете информация от хората , които са там на място.
Сума ти народ си изгърмя парите да слуша за хаос и паника  Tired

# 366
  • Мнения: 413
Ще си отмените ли направените резервации?
Да, и ще се скрием в мазетата за по-сигурно. Хайде стига сте се връзвали на евтини манипулации и си гледайте почивките. Навсякъде по курортите е спокойно и хората си прекарват страхотно. Спрете да слушате лъжливите ни медии и черпете информация от хората , които са там на място.
Сума ти народ си изгърмя парите да слуша за хаос и паника  Tired

+1 ! Не, не бих отменила и с нетърпение чакам да стане септември и да посетя пак Дидим! Тази година ще сме в Aurum Moon Resort  Blush

# 367
  • Мнения: 262
Ще си отмените ли направените резервации?
Да, и ще се скрием в мазетата за по-сигурно. Хайде стига сте се връзвали на евтини манипулации и си гледайте почивките. Навсякъде по курортите е спокойно и хората си прекарват страхотно. Спрете да слушате лъжливите ни медии и черпете информация от хората , които са там на място.
Сума ти народ си изгърмя парите да слуша за хаос и паника  Tired
Огромен грях носят медиите в Бг. ,всяващи психоза в хората да се откажат от пътуване в Турция и съответно от почивки там. Аз разбирам ,че изпълняват поръчка от някъде горе... но това надхвърля всякакви граници. Всичко по курортите , по пътищата и границата е напълно НОРМАЛНО. Въобще никъде не се усеща и малък отзвук от въведеното извънредно положение. Всяка седмица се прибират хора отпочинали в дестинацията която НЯМА аналог никъде. Нито като обслужване ,нито като гостоприемство ,нито като изобилие от храна , дори и като чистота на морето. / Гърция също има тази даденост ,признавам. /. А и в крайна сметка всеки си има глава на раменете и да си решава. Тези размисли ги пиша на прима виста ,защото самия аз много често пътувам до там и зная какво е истинското положение на нещата.  Ето в петък отново съм напът за Дидим и кушадасъ. хубава вечер.  Peace

# 368
  • Мнения: 194
Да попитам запазилите вече в Тархан, с какъв транспорт сте и каква е офертата/цената? Харесали сме този хотел за началото на септември, по възможност със самолет.
J,Тръгване на 16.09 с автобус за 9 нощувки,пакета е за 2възр.+1дете до 13год. Цената е 1 340лв.,но на ранни записвания. Резервирах през м.Декември.

Ха, чудно  Laughing И ние сме от 16.09, но 7 нощувки, със собствен транспорт сме. Може да се засечем, значи. Не мислим да се отказваме.
2 възрастни, 3 деца (11, 10 и 3г) - платих 1380лв в началото на юни, бяха изтекли ранни резервации вече.

# 369
  • Мнения: 69
Да попитам запазилите вече в Тархан, с какъв транспорт сте и каква е офертата/цената? Харесали сме този хотел за началото на септември, по възможност със самолет.
J,Тръгване на 16.09 с автобус за 9 нощувки,пакета е за 2възр.+1дете до 13год. Цената е 1 340лв.,но на ранни записвания. Резервирах през м.Декември.

Ха, чудно  Laughing И ние сме от 16.09, но 7 нощувки, със собствен транспорт сме. Може да се засечем, значи. Не мислим да се отказваме.
2 възрастни, 3 деца (11, 10 и 3г) - платих 1380лв в началото на юни, бяха изтекли ранни резервации вече.
Няма да се засечем,защото аз смених х-ла преди 20 дни.

# 370
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам за отзиви за Carpe Mare Beach Resort.

# 371
  • Мнения: 82
Здравейте,
някои с пресни отзиви за хотел Buyuk Anadolu Didim Resort 5* ?
Благодаря.

# 372
  • Мнения: 3
Здравейте! Ще почиваме от 22,09 в Дидим в AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5* Ако някой е ходил ще се радвам да сподели мнение за хотела и курорта! Благодаря!

# 373
  • Мнения: 1 377
Здравейте! Ще почиваме от 22,09 в Дидим в AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5* Ако някой е ходил ще се радвам да сподели мнение за хотела и курорта! Благодаря!

Гледам, че тази година агенцията, с която обикновено пътуваме го рекламира доста комплекса. Ние сме били в друг комплекс (Палм Уингс) доста по-близо до града (на 10 мин пеш), така че за това отзиви не мога да дам - ще се включа само за курорта.

Мисля, че все някаква маршрутка ходи до града от хотела ви. То да всички комплекси които са малко по-далеч има такива, за да има достъп до града все пак. Просто проучете кой е номера, макар че в хотела 100% ще ви кажат.

Самия курорт не е кой знае какво, но за разлика от повечето не е претъпкан и това на мен много ми хареса. Вечер обикновено се разхождахме по крайбрежната - има много ресторанти и сувенирни магазини. Плажът е доста голям и по това време на деня е доста спокоен. Самият център на града е по-навътре, където е джамията. Много е красива, но е доста далече за пеш. Един път се опитахме да стигнем до там така и на средата на пътя все пак се качихме на маршрутка. Но ако сте почитатели на архитектурата може да отскочите. Наоколо си е търговска зона, така че не е кой знае какво. Курорт като курорт.

На края на града е единствената им по-голяма историческа забележиелност - Храма на Аполон - за който си пада по разкопки и камъни. Марината е красива но е забранена за свободен достъп - само за собственици на яхт клуба, така че до там няма смисъл да ходите - не е на пешеходно разстояние, а нищо няма да видите - не пускат. Ние не знаехме и се разходихме та така си останахме. Има и някаква правителствена зона там, така че има доста бариери и охрана.
За разходка с гемия не знам какво да ви кажа - ние се повозихме - самата разходка ОК но гемиите са доста кофти като условия и лично аз не бих повторила. А  обиколката не е кой знае какво - от пристанището на Алтънкум до залива на Веноса бийч.

В общи линии това е .. малко има за разглеждане - като цяло е доста спокойно.
Назад в темата може и да съм пускала линк към албум със снимки от Дидим..

# 374
  • Мнения: 3
Много благодаря за информацията! Ако някой има резервация за 22,09,2017 за AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5* да пише,да обменяме информация а и да се запознаем Flowers HibiscusAnimal DolphinAnimal Fish

Общи условия

Активация на акаунт