Дидим

  • 199 104
  • 521
  •   1
Отговори
# 465
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Плажът на Палм уингс се пада в залив. Някак си е закътано там. Почивали сме през юни и вятър на плажа нямаше. Доволни сме от хотела. Зеленина има много. Територията е много добре поддържана.

# 466
  • София
  • Мнения: 11 116
Да има прекрасна зелена територия, стаите задължително в бунгало, хотелската част не е хубава. Но октомври не знам времето дали е удачно за море.

# 467
  • Мнения: 3 638
Да има прекрасна зелена територия, стаите задължително в бунгало, хотелската част не е хубава. Но октомври не знам времето дали е удачно за море.
Бунгалата отдалечени ли са от плажа?

# 468
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Да има прекрасна зелена територия, стаите задължително в бунгало, хотелската част не е хубава. Но октомври не знам времето дали е удачно за море.
Бунгалата отдалечени ли са от плажа?
Зависи в кое ще се паднете. Но през октомври се съмнявам че ще са запълнени. Т.е. има шанс да е близо до басейна и плажа.

# 469
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте, моля за МНЕНИЯ за Venosa beach resort & spa didim и за PALM WINGS BEACH RESORT DIDIM

# 470
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Здравейте, моля за МНЕНИЯ за Venosa beach resort & spa didim и за PALM WINGS BEACH RESORT DIDIM
Е! Палм уингс не го ли обсъждахме преди две-три страници? Защо не четете?

# 471
  • София
  • Мнения: 12
Моля за мнение за DIDIM BEACH RESORT AQUA & ELEGANCE THALASSO. Много благодаря :Simple Smile))

# 472
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
На Веноса има ли камъни в морето

# 473
  • София
  • Мнения: 11 116
Да има прекрасна зелена територия, стаите задължително в бунгало, хотелската част не е хубава. Но октомври не знам времето дали е удачно за море.
Бунгалата отдалечени ли са от плажа?

Те всъщност са си масивни къщички и са различно отдалечени от морето, защото са разпръснати в цялата зелена територия. Според мен по отдалечените са по спокойни откъм тишина за почивка, близките до плаж и басейн ще са на по шумно място. Аз за себе си не мога да реша къде предпочитам да съм. Ние тази година отиваме за втора година там в края на август.

# 474
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Моля за мнение за DIDIM BEACH RESORT AQUA & ELEGANCE THALASSO или РАМАДА -ДИДИМ ? Много благодаря

# 475
  • Мнения: 160
На Веноса има ли камъни в морето

Да, в морето има. Иначе от всичко друго сме много доволни.

# 476
  • Мнения: 562
[Никога не сме почивали в Турция ,  понеже на 160км от нас са приказните плажове Амолофи и след тях мислим октомври да закрием сезона в Дидим😕Макар, че незнам дали е удачно времето тогава за море с деца/3,9г/?Чуденката е между Aquasis/Palm wings след инцидента с детенцето съм адски уплашена, но човек, ако знае какво му носи утрешния ден😩Четох отзиви, вятърът ме притеснява и заради не дотам лятното вече време.Иска ми се пясъчен чист плаж, плитко море без таралежи.Стаите са не са кутийки, да не е много шумно, храната да е ок най-вече за децата и да има зелени площи за игра. Пътят ни май е през Кавала и евентуално преспиване, че едва ли ще стоят мирно толкова време.Благодаря на споделилите.
за тези условия по добре вижте Aurum спа и бийч.--В залив е с доста навътре плитко пясъчно море. НЕ Духа, добра зелена площ. Ние се върнахме преди 3 дни от там. Не е перфектния хотел, но за този период мисля че няма да имате проблеми с пияните поляци. Малко по късно днес или утре ще качим пълен отзив от хотела.

# 477
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Някой да сподели скорошни отзиви от РАМАДА ДИДИМ РЕСОРТ?

# 478
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Някой да сподели скорошни отзиви от РАМАДА ДИДИМ РЕСОРТ?

# 479
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Момичета, има ли някой от 14 септ. в  РАМАДА ДИДИМ РЕСОРТ?

Последна редакция: чт, 09 авг 2018, 08:04 от di_t

Общи условия

Активация на акаунт