Дидим

  • 200 003
  • 521
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1
Сега се завръщаме от там. Голямо разочерование. Отговаря на категория 3+ но не и повече защото
храна - оскъдно еднообразна, стаи като в 3 - 4 звезден, забавления - никакви или не фукционират /джакузи, билярд, дартс и др./ или ги няма /фитнес зала половината уреди.
В ХОТЕЛА САМО МЕСТНИ ТУРИСТИ, ПОСТОЯННА ПРОПАГАНДА НА ВЕЛИЧИЕ НА ТУРЦИЯ, ОСОБЕНО В УЩУРБ НА БГ.
ЦАРИ ПОСТОЯНЕН ХАОС. ИМАТ ДА СЕ УЧАТ НА ТУРИЗЪМ ОЩЕ ПОНЕ 10 ГОДИНИ.
Лежиш си на пясъка и по плажната ивица /между морето и тебе/ преминава трактор с ремарке и трима работника чистят с лопати и пълнят ремаркето. Това става между 10,30 и 11 часа.

# 301
  • София
  • Мнения: 11 134
Кой е хотела ?

# 302
  • Мнения: 3 984
Някакъв съвсем нов хотел отваря врати  2016-та, някой да знае подробности?

# 303
  • Мнения: 3 286
Някакъв съвсем нов хотел отваря врати  2016-та, някой да знае подробности?
Aquasis Deluxe Resort изглежда доста добре.

# 304
  • Мнения: 27
Някакъв съвсем нов хотел отваря врати  2016-та, някой да знае подробности?
Aquasis Deluxe Resort изглежда доста добре.
Е няма как да имаме отзиви за него, но на снимките изглежда наистина обещаващо, освен това е само на 3 км. от града

# 305
  • Мнения: 4
Някакъв съвсем нов хотел отваря врати  2016-та, някой да знае подробности?
Ами да ,това е новият Акуасис/ или както се чете,не съм сигурна. / . Хотела е в строеж и трябва да заработи май месец. Имам позната/женене за местен/ ,която работи в Дидим в друг хотел / напълно непознат за бълг. пазар/ и ми каза че района където се строи новият е с лош плаж-пясък/ едър чакъл и това не се знае у нас. на около 4.5 км. от града е и трябва маршрутка. Аз затова избрах да резервирам Аурум бийч -да ,далеко е но поне плажа бил чист пясък. А ние държим много на плажа.

# 306
  • Мнения: 1 054
Някакъв съвсем нов хотел отваря врати  2016-та, някой да знае подробности?
Ами да ,това е новият Акуасис/ или както се чете,не съм сигурна. / . Хотела е в строеж и трябва да заработи май месец. Имам позната/женене за местен/ ,която работи в Дидим в друг хотел / напълно непознат за бълг. пазар/ и ми каза че района където се строи новият е с лош плаж-пясък/ едър чакъл и това не се знае у нас. на около 4.5 км. от града е и трябва маршрутка. Аз затова избрах да резервирам Аурум бийч -да ,далеко е но поне плажа бил чист пясък. А ние държим много на плажа.

Незнам за пясъка и разстоянието от града до хотела, но само ще вметна, че хотела вече е продаден на 100% до края на семптември. Така ,че който иска да пробва да се запаси с търпение за следващият сезон.

# 307
  • Мнения: 3
От 22 до 29 май сме в Aquasis Deluxe Resort. Отдалечеността не е проблем. Пътуваме с кола. А това е и повод за вечерни разходки. Някой в този период с тинейджър?

# 308
  • Враца
  • Мнения: 271
От 22 до 29 май сме в Aquasis Deluxe Resort. Отдалечеността не е проблем. Пътуваме с кола. А това е и повод за вечерни разходки. Някой в този период с тинейджър?
ще чакам с нетърпение отзиви Simple Smile

# 309
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 812
Чак пък продаден на 100%...определени стаи вече са изчерпани за определени сезони.

# 310
  • Мнения: 1 377
Ние през октомври почивахме в Дидим, но се спряхме на Палм Уингс и не съжаляваме. Хотелът е в самостоятелен залив и е само от бунгала сред разкошен парк. До кеайбрежната се стига пеш за около 10мин, а и маршрутката минава на близо така че и до центъра може да се стигне

Обслужването е добро, има два басейна - единият е по-малък и по-спокоен, големият е в центъра на комплекса и е с пързалка. Плажчето е мъничко но допълнително са изградили тераса която също се ползва от плажуващите.

Самият Дидим не ме впечатли кой знае колко, но от хотела останахме доволни и си струва ако човек търси мързел..

Пускам линк към албума ми със снимки, дано да проработи

https://m.facebook.com/LeniMaslarova/albums/10208266209151975/?ref=bookmark

# 311
  • Враца
  • Мнения: 271
Във фейсбук страницата на Aquasis deluxe resort  има снимки от преди няколко дни и изглежда, че имат още много работа за довършване. Чудя се как ще отвори след малко повече от месец  newsm78

# 312
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 812
За 1 месец могат да се свършат страшно много неща. Доколкото разбирам те са на етап залесяване, плажът се засипва с пясък.

# 313
  • Мнения: 262
Някакъв съвсем нов хотел отваря врати  2016-та, някой да знае подробности?
В интерес на истината 2 нови хотела отварят врати през април- май в Дидим:
1. AURUM MOON.
2. AQUASIS DELUXE .
Вече популярния  Venossa ще има сериозни конкуренти.

# 314
  • Мнения: 604
Здравейте Simple Smile
С две колежки се оглеждаме за оферти в Турция през Май  Party Намерихме си оферта за RAMADA RESORT AKBUK, което уж е в Дидим, но като отворя картата Акбук ми излиза малко встрани newsm78
Имате ли мнение  за този хотел, град/село ? Simple Smile

 Благодаря bouquet

Общи условия

Активация на акаунт