Св. Св. Константин и Елена

  • 67 086
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 16
Здр-те ние бяхме от 20.06 по оферта NO NAME в комплекса и ни се падна Гранда Simple Smile,ами не мога да каже ,че е невероятно,но пък на Албена за двойно по-висока цена бяхме и останахме много разочаровани (само плажа беше по-хубав от този на ГХВ)
Но ние можехме да ползваме всички басейни ,на Рубин си бяхме всеки ден,но до обяд ходехме на този на Долфин Марина заради малката,там беше винаги много спокойно като отново казвам ползвахме си и пуул бара им,както и понякога този на рецепцията.
Персонала наистина беше много приятен без изключение,кафето навсякъде беше еспресо и беше хубаво Hug,храната имаше какво да се желае ,но винаги имаше какво да си избереш и най-голямо и добро впечатление ми направи изобилието от плодове на всяко хранене(от 5 год ходим само инклузив и определено в Гранда не липсваха плодове като на много други места на които сме били)
За плажа -много бяха натъпкани шезлонгите един до друг,това не ми хареса и е прекалено малък за огромният брой хора,но винаги си намирахме места(незнам само в пика на сезона как е)
Аниматорите бяха на ниво,всяка вечер имаше забавления и за деца и за възрастни ,като и през целият ден обикаляха плажа и басейните и забавляваха желаещите с различни игри и занимания.
Ами ако имате др питания насреща съм Peace

# 76
  • Мнения: 17
Неосведомена и в двата хотела е еднакво зле, не си се пречукала много. И в двата съм почивала. Даже стаята на Рубин беше по-добре, повярвай.. Първата до задната врата, покрай нея минаваше тази дървената пътека, като скара, към плажа.Водеше се от луксозните WinkСутрин от нея хвърлях хавлиите за шезлонгите. Laughing
Сестра ми навраво си тръгна от Долфините...
Там не бих повторила никога, освен ако нещо не спечеля безплатно или те не ми платят за да ходя Mr. Green  Говоря по-принцип за комплекса.
то затова писах, писах тук едно време...ама кой ти чете Wink
Joy Четох БуБиЦа, четох, ама си викам: Хайде сега, не съм толкова притенциозна, а пък и няма как при тези цени и при АИПремиум  да е зле...Бях останала с впечатлението, че ще мога да ползвам шезлонгите на тревистите басейни/минало ми е времето когато пясъка в банските носеше романтика/ и да си пием с милото виното под дебела сянка, докато тийнейджърката ни кротко си премята списания, но не би....
 Няма да повторя и безплатно да е - остава ми спомен от онези които искаш да забравиш... Обичам да се връщам на места на които ми е било приятно, а не да си казваме: Спомняте ли си тук как се прецакахме  Embarassed
 Отново искам да кажа, че има и добри страни, но за парите си не получаваш рекламираното и очакваното.

# 77
  • Мнения: 8
Погледни дали това ти харесва - не знам как е достъпа, но ми се стори изгодно - http://dadeno.bg/team.php?id=572

Мммм да, обадих се вчера и няма места. Питам, защото близки ще почиват точно до базата на БНБ. Там също няма своноден достъп. Искам да съм на близо. Азалия ми е скъп в пика на сезона. Аква Азур ми е малко неудобен, защото ще съм с малкия и количка и стълбите ще са ни затрудняват. Слънчев ден нямат места. Ако имате предложения за нещо интересно и наблизо, моля да споделите.

# 78
  • Мнения: 14
Момичета, виждам, че някои от вас са почивали в Долфин. Разгледах и ми се струва приятен. Но кажете ми как е положението с плажа? Да уточня, че не сме почивали на Св.Св. Константин и Елена. Интересува ме дали плажът към Долфин е ОК, ние ще сме с дете на 4 годинки. Четох за някакъв кей, дълбока вода и прочие. И изобщо ако имате скорошни впечатления от Долфин, моля споделете.

# 79
  • Мнения: 17
Момичета, виждам, че някои от вас са почивали в Долфин. Разгледах и ми се струва приятен. Но кажете ми как е положението с плажа? Да уточня, че не сме почивали на Св.Св. Константин и Елена. Интересува ме дали плажът към Долфин е ОК, ние ще сме с дете на 4 годинки. Четох за някакъв кей, дълбока вода и прочие. И изобщо ако имате скорошни впечатления от Долфин, моля споделете.
Ако не бързаш утре ще снимам и ще кача снимки

# 80
  • Мнения: 14
Много ще се радвам да видя скорошни снимки. Планираме почивка за началото на август, така че имаме още малко време.

Момичета, виждам, че някои от вас са почивали в Долфин. Разгледах и ми се струва приятен. Но кажете ми как е положението с плажа? Да уточня, че не сме почивали на Св.Св. Константин и Елена. Интересува ме дали плажът към Долфин е ОК, ние ще сме с дете на 4 годинки. Четох за някакъв кей, дълбока вода и прочие. И изобщо ако имате скорошни впечатления от Долфин, моля споделете.
Ако не бързаш утре ще снимам и ще кача снимки

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ние сме в Чайка.Плажът е много близо,но е кофти-малък,тесен,с камънаци.Ходим малко по в страни,където по бива.Като цяло оставам с впечатление,че курортът не блести с плажна ивица.
Иначе е много приятно за разходка по алеите на курорта.Зелено е и е хубаво.От хотела също сме доволни.
Сириус бийч отпред дънят музиката яко през целия ден и до късно вечерта.Това за мен е най-големият недостатък

# 82
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Попаднах на изгодна оферта за Глория - има ли някой впечатления от там? По конкретно - храна (капризно дете) и плажа какъв е, опасенията ми са, че е малък и каменист, и е нагъчкано  Confused Предварително благодаря за информацията...

# 83
  • Мнения: 6 304
Плажът на "Долфин" не е отреден специално за хотела, всички хотели ползват общо. Плажът на "Глория" наистина е малък и каменист, но не е нагъчкан, и се намира място за влизане и без камъни.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Ние сме в Чайка.Плажът е много близо,но е кофти-малък,тесен,с камънаци.Ходим малко по в страни,където по бива.Като цяло оставам с впечатление,че курортът не блести с плажна ивица.
Иначе е много приятно за разходка по алеите на курорта.Зелено е и е хубаво.От хотела също сме доволни.
Сириус бийч отпред дънят музиката яко през целия ден и до късно вечерта.Това за мен е най-големият недостатък

И ние тази седмица трябваше да сме там, но се объркаха плановете. Sad На снимките стаите на хотела изглеждат не особено добре, но се радвам, че нещата са по-добри от снимките. Как е храната? Има ли место на басейна или е фрашкано?
Учудвам се, че плажа отпред е малък и с камъни. Кой плаж имаш предвид - този пред Сириус-а ли? А вие къде ходите на плаж и как седи въпроса с празните места без чадър и шезлонг на пясъка. Иначе каква е цената за тях?

# 85
  • Мнения: 15
Понеже доста хора питат за плажа на Св. Константин имате предвид, че единствения хубав плаж в курорта е на Слънчев ден и пред Азалия. Останалите плажове са малки, каменисти и пренаселени. Това важи най-вече за тези около Рубин и Долфин Марина.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И ние тази седмица трябваше да сме там, но се объркаха плановете. Sad На снимките стаите на хотела изглеждат не особено добре, но се радвам, че нещата са по-добри от снимките. Стаите за мен са добри.Не са лукс,но са задоволителни.Ние сме с гледка към морето.Разбрах,че има и икономични,които са по-кофти.Как е храната? храната е хубава.Гледайте да ходите в началато на храненето,защото после някой неща свършват.Всеки ден има хубави плодове-по един вид плод на ядене-диня,праскови,кайсии.Дават и десерти-еклери,кекс.Салати-3 вида,ядене с месо 1 вид,1 вид постно,2 вида супи,таратор.В общи линии това е Има ли место на басейна или е фрашкано? -ти си представяш басейна от снимките,нали?Но са снимали басейна на Сириуса,а този на Чайката е смешкоподобие на басейн-много е малък.На момента е фраш.Има около него шезлонги и чадъри.На моменти няма никой.
Учудвам се, че плажа отпред е малък и с камъни. Кой плаж имаш предвид - този пред Сириус-а ли?да,на Сириуса.Само първия ден бяхме там.След това ходим към Слънчев ден,след черното корабче.Явно нататък към Азалия има още по-хубав плаж,но гледаме да е близо,че прибирането ни е кошмар  А вие къде ходите на плаж и как седи въпроса с празните места без чадър и шезлонг на пясъка.-свободни зони има-малки са,но то и плажовете са малки.Ако ходите рано,ще хванете първа линия на свободната зона Иначе каква е цената за тях?-чадър 6 лв,шезлонг 5 лв.на първа линия задължително трябва да ползваш 1 шезлонг.След това може и само чадър да ползваш

# 87
  • Мнения: 17
Понеже доста хора питат за плажа на Св. Константин имате предвид, че единствения хубав плаж в курорта е на Слънчев ден и пред Азалия. Останалите плажове са малки, каменисти и пренаселени. Това важи най-вече за тези около Рубин и Долфин Марина.

Вярно е. За съжаление се "наслаждаваме" на плажа пред Рубин.
А какъв дъжд заваля току-що ......Разкош  Laughing

# 88
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мерси за информацията за плажа, особено на светкавичния отговор на Ая   bouquet Отказах се, попаднах на тема с впечатления на почиващи... Жалко, изглеждаше добре като оферта, винаги тряба да се чете и "между редовете"   Confused

# 89
  • Мнения: 14
Ами сега, в крайна сметка ще ходим на море най-вече заради плажа... Бих се прежалила с още малко пари за почивка в Азалия само заради плажа. Слънчев ден съм го отписала - там приятели не бяха доволни от храната миналото лято. Но кажете ми - на Азалия удобно ли е за деца. Моят малчуган е на 4 години, та представете си едно дивеещо дете. Вижда ми се доста официозен хотела и хубав разбира се. Но дали има развлечения за деца? И как е на басейна - има ли детски такъв?

Понеже доста хора питат за плажа на Св. Константин имате предвид, че единствения хубав плаж в курорта е на Слънчев ден и пред Азалия. Останалите плажове са малки, каменисти и пренаселени. Това важи най-вече за тези около Рубин и Долфин Марина.

Общи условия

Активация на акаунт