Св. Св. Константин и Елена

  • 67 273
  • 306
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 17
Здравей Нени78 За съжаление неуспявам да кача снимките които ти обещах. Нета е много бавен и докато прикача линка със снимките - връзката се разкапва. Пред  Долфин-Марина около басейна има и пясък, но няма излаз към морето. Вместо плаж е разположен бетонен кей с корабчета, а и следобед басейнът попада в сенчеста част. За да се радва детенце на моренцето /което внезапно става дълбоко/  ще трябва да плажувате в зоната след Рубин/ пред хотела има басейн, но е на бетон + пясък / а шезлонгите са реално на мах.50 см. един от друг. Възможно е плажът на Азалия да е по -добър, но за това ще се изкажат другите момичета  Peace

# 91
  • Мнения: 14
Неосведомена, много ти благодаря за отговора.   bouquet Мисля, че с това си изяснявам съвсем картинката с плажа и като гледам опцията Долфин или Долфин Марина отпада. Няма нужда да пускаш снимки Simple Smile Другите момичета описаха, че всъщност най-хубавия плаж на Константин и Елена е пред Азалия. Снощи изпратих запитване до една агенция и ми дадоха цена от 280 лв на вечер за 2-ма възрастни и едно дете на база All Inclusive Plus, обаче не са ми потвърдили дали има места в период 4-13 август, а на сайта на Азалия пише, че няма. Имам някои питания относно анимацията за деца и детската част на басейна и дано да има места, защото като гледам се ориентираме там. Междувременно ще се радвам на пресни впечатления от Азалия - храна, плаж, обслужване, каквото се сетите Simple Smile

# 92
  • Мнения: 15
За последно бях в Азалия през 2009 г. тогава още нямах деца и не съм преценявал хотела от тази гледна точка. Иначе стаите са горе-долу комфортни, леко под категорията 4*. Басейнът е голям - има и детска секция. Ол-инклузивът е също горе-долу - зависи какви са ви критериите. Не знам какво имате против Слънчев ден - ако бюджета ви го позволява там е по-добра опция от Азалия. Впечатленията му оттам са от миналото лято.Много по-спокойно е, няма я тази гъчканица, зелено е и е тихо. Има места, където децата могат да играят. Пред хотелите Мираж и Вероника на басейна всеки ден и всяка вечер има детски анимации. За Ол-инклузива не мога да кажа нищо понеже бях в хотел Палас, където е само със закуска, но срещу 25 лв. за възрастен и 12.50 лв. за дете под 12 г. може да се вечеря на шведска маса и повярвайте ми храната е с класи над Азалия. Плажът също е несравнимо по-рехав откъм хора в сравнение с този пред Азалия.

# 93
  • Мнения: 14
Аз да подбутна темичката. В Азалия се оказва, че няма места. От агенцията ми предлагат да проверят Сириус Бийч. Освен, че плажът пред Сириус не е хубав, други какви отзиви има за хотела?

# 94
  • Мнения: 2 867
Аз да подбутна темичката. В Азалия се оказва, че няма места. От агенцията ми предлагат да проверят Сириус Бийч. Освен, че плажът пред Сириус не е хубав, други какви отзиви има за хотела?
За Сириус съм чела лоши отзиви. М/у другото ако твърдо държиш да не си на Слънчев ден, все пак може да ползваш плажа, който наистина е най-хубав от целия курорт. Има хубава свободна зона, а може и с наем на чадър и шезлонг (които преди бяха по 6 лв, сега не знам), има влакчета с които може да се придвижвате до там. Ние бяхме 2009 година в Марина (на Сл. ден) и мога да кажа, че храната беше много вкусна, сега не знам какво е качеството. Като цяло се усеща леко западане по миналогодишни външни впечатления. Има и вътрешен басейн с добри размери и приятна вода.

Други варианти в курорта са Аква Азур или Естрея Резиденс/Палас (мисля че също имат и вътрешни басейни, но не се намира на плажа самия хотел). В тези не съм била, но може да провериш за мнения в нета.

# 95
  • Мнения: 5
моля, препоръчайте ми хотел с басейн с минерална вода. Вече установих, че на Слънчев ден няма свободни места .......
На първо четене се сещам за хотел Света Елена. За съжаление е разположен на магистралата за Златни пясъци, но иначе става.

# 96
  • Мнения: 5
моля, препоръчайте ми хотел с басейн с минерална вода. Вече установих, че на Слънчев ден няма свободни места .......
На първо четене се сещам за хотел Света Елена. За съжаление е разположен на магистралата за Златни пясъци, но иначе става.
Преди седмица имахме клиенти, настанени в Сириус Бийч и бяха доволни. Децата им са предпочитали да стоят на басейна, но плажът до хотела е хубав. Реално плажната ивица започва от Сириус, минава покрай Азалия и свършва на Слънчев ден. В  морето до Сириус извира топла минерална вода. Клиентите имаха забележки към качеството на храната, но като цяло бяха доволни от почивката.

# 97
  • Мнения: 299
Dokolkoto sum 4ela / za nqkolko godini stava vupros / za Sirius vinagi e imalo zabelejki kum hranata.Ne sa dovolni izob6to horata po4ivali tam.

# 98
  • Мнения: 6 304
То и за Слънчев ден има забележки към храната.

# 99
  • Мнения: 2 867
Минералната вода, която тече отнякъде е след плажа на Сириус, ако не се лъжа след като се минат скалите откъм кораба (северната страна на хотела), обаче миналата година я нямаше тази вода.

Половината или повече даже от плажа пред Азалия миналата година беше с мръсна вода (южната част от плажа). Предположих че е заради заведение в тази зона, но къде точно се намира дали над или под пътя не съм сигурна сега. Водата ставаше чиста чак в по-северната част на плажа на Азалия.
Това което пиша може и да не важи за тази година, все пак ситуациите търпят промени, но да споделя все пак какво съм забелязала.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Хотел Чайка доста ни разочарова.Не бихме повторили никога.
Вчера на вечеря дадоха развалена манджа.Има дни,в които почти няма какво да се яде.Ще се удавим в гадна кайма.А колко беше хубаво в първите дни.Персонала в ресторанта е надменен.На моменти се чувстваме като натрапници


Минералната вода, която тече отнякъде е след плажа на Сириус, ако не се лъжа след като се минат скалите откъм кораба (северната страна на хотела), обаче миналата година я нямаше тази вода.


и тази година я няма водата

# 101
  • Мнения: 281
В Свети Константин и Елена има свободен минерален басейн, на който ходим след плажа вечер или когато няма слънце.

# 102
  • Мнения: 79
В хотел Глория хубаво ли е?
Ще се радвам,ако някой сподели впечатленията си от хотела,става ли за малки деца,плажа как е?

# 103
  • София
  • Мнения: 6 374
От малка ходя в Св.Св.Константин и Елена и тази година пак ще сме там  Simple Smile Ние се подвизаваме в станцията на БНБ. Плажа е точно срещу станцията, дели ги една улица. Нощувката е 40лв. за трима.
Повече информация да дадеш ще може ли?
Всеки ли може да отседне там, изхранването от какъв тип е, условията в базата?

Извинявам се за забавянаето с отговора - Да, може и без карти да се отседне в станцията  Peace


нищо подобно. това е ведомствена база, в която е просто абсурд да попадне случаен човек през силния сезон. нито има сайт, нито работи като хотел.

# 104
  • Мнения: 556
И аз събирам мнения за х-л Глория, от утре сме там,надявам се да ни хареса  Wink

Общи условия

Активация на акаунт