Ужасен запек при 7 месечно бебе

  • 3 068
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Да, така е глицериновите свещички са за краен случай-даже на лекарствената листовка пише, че не са подходящи за ежедневна употреба. Но в нашия случай се наложи само веднъж да ги ползвам, защото той беше разхлабен, но не можеше да изхвърли твърдата тапа в края на червата.
Иначе препоръчват повече мляко, защото е на кърма детето, ако е на АМ не знам дали е удачно. А за 7 месечно дете безмлечна диета е недопустимо според мен...
Попитай ако може някой да ти прати сиропче Фрутилакс.Може и при вас да го има.Направен е от смокиня и синя слива.Не е така драстичен като Дуфалак и Лактулоза регулира изхожданията с няколко приема и доста по-добро решение от глицериновите свещи.

# 16
  • Мнения: 274
Аз съм давала но бебчо и чай разхлабващ на Блевит-Л на гранули е-съдържа сини сливи и други плодове.Помагаше ни!

# 17
  • Мнения: 2 231
според мен пюретата от сливи и круши действат беотказно, даже още по-хубаво като се разредят с водичка, дуфалак в краен случай  Peace

# 18
  • Мнения: 15 379
След като даваш овесена вода, то това означава, че си въвела глутен и постепенно можеш да включиш и овесена каша. Ако в нея добавиш пюре от сини сливи или круша, резултатът ще бъде перфектен.
Пюрето от тиква също разхлабва. Добавяй по лъжичка екстра върджин в пюрето на обяд.
Предлагай и повече вода. Щом кърмиш и ти яж по-разхлабващи храни.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
Нашият запек беше също много сериозен и го решихме с глицеринови свещички и Лактулоза....

Общи условия

Активация на акаунт