Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 81

  • 56 296
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • софия
  • Мнения: 1 052
Ей тва ми осмисли деня! Twisted Evil Обичам го този човек бе!  Heart Eyes
и на мен!!!

Браво Shatzi

# 646
  • Мнения: 0
Да, тия панталони от къде се взеха  newsm78 И тя с тази блуза ли беше при психоложката?

В другия форум предполагат, че Мустафа я е накарал да се преоблече. Той също е с други дрехи. И може би е оставил и дрехите в колата.
Така е! До четвърък - предположения, сценарии...  ooooh!

# 647
  • Мнения: 1
Уф, изчетох ви най-накрая. От няколко дни не мога да влизам често в темата. Но днес ми се отвори възможност за малко релакс, и познайте какво - пред компа съм неотлъчно почти 4 часа. Защото и филма, и темата ми действат като наркотик (не че знам как действа наркотика де), но започна ли, няма спиране. Има толкова неща, за които си струва човек да благодари на всички пишещи в темата. Но преди всичко на нашите чудесни преводачки, на този великолепен екип от момичета, които ни радват с преводите и ни осигуряват невероятното удоволствие да се радваме пълноценно на любимия сериал. Благодаря ви, поднасям ви своята искрена обич и уважение за труда и желанието с което правите всичко това.

   newsm51 newsm20 newsm51 newsm20 newsm51 newsm20

Трейлърите, и двата, са ужасяващи. Но все си мисля и аз, че монтажът не следва хронологията на събитията в епизода. Все пак знаем, че се прилагат различни трикове, за да се закове вниманието на драгия зрител. Въпреки това има факти, които ме изкарват от равновесие. Това влечуго е решило да постигне болните си амбиции, но си прави криви сметки. Първо - омразата и презрението на ФГ едва ли биха го ощастливили много, а за отмъщението на Керим не си представям какво го очаква. Сега виждам, че Shatzi е открила доказателство за предположенията ми.


Снимката на Лили също е показателна, какво значи "Керим в действие". Размазани страхливи мутри на "смелите" Ердоан и Селим. Искам и Мюнир да отнесе един ъперкут по "ракетната площадка",  с която отразява слънцето.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 15 нови отговора.

Ей, не си поплювате, пишете с такава скорост, че едва ли поста ми остава актуален. Ама, нейсе, аз да си кажа. Joy hahaha

# 648
  • София
  • Мнения: 11
Скрит текст:
nianta, мен това много ме човърка и няма да го скрия в спойлер. От началото на филма до сега имаме една невинна Фатмагюл, която е виновна изначално може би защото е просто жена. До тук тя няма един свободен избор. Всичко и се случва защото някой друг го е поискал. И сега, година и половина след "случката" бившия годеник се сеща, че трябва да отмъсти и да си върне годеницата. И как? Ами като я отвлече. Има може би 16 епизода до края, но едва ли ще оставят това момиче на мира. Дори и да се избави от Мустафа, ще се захванат с нея Яшаранови. Дори любовта между Фатмагюл и Керим някак ми нагарча. Тук също тя нямаше избор.

.....  newsm10 smile3521

Скрит текст:
Добре дошла у домаааа ...  hahaha Joy

# 649
  • Мнения: 2
Момичета здравейте, за първи път пиша в тази тема, но този филм ме плени и ми е много интересен. Нямам време да чета всичко  което сте изписали.Вие си коментирате нещата който ви вълнуват за сериала.
 Много ви моля да ми  кажете от къде да си сваля сериите,(но да са с субтитри) до сега съм теглила от master-tb.com,  но там са само до 51 епизод.
 Този сериал така ми хареса............моля ви кажете от къде да тегля.
 Много ще съм ви благодарна  bouquet

# 650
  • Мнения: 4 529
irenkaaa0108,виж на първа страница на тази тема. Там ги има всички , излезли до момента!

# 651
  • Мнения: 0
Момичета,страхотни сте.Няма по-добри от Вас.

# 652
  • Мнения: 2 229
След тази снимка се чувствам по-облекчена,но едновременно с това изтощена и изпразнена от съдържание,ударена с лопата и какво ли още не......
Ще съм по-спокойна,когато ги видя гушнати един в друг,забравили за околния свят и за всички.....

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 34 232


Момичето с панталон. Вероятно това са дрехи от дома на Мустафа - нали ония бяха  там.

# 654
  • Мнения: 826
След тази снимка се чувствам по-облекчена,но едновременно с това изтощена и изпразнена от съдържание,ударена с лопата и какво ли още не......
Ще съм по-спокойна,когато ги видя гушнати един в друг,забравили за околния свят и за всички.....
Ей това исках да кажа няколко поста по-нагоре!  Simple Smile

# 655
  • Мнения: 1
zapisvam se i az pri vas, mn mi haresva filma

# 656
  • Мнения: 2 229
Mомичета,съзнавате ли как си играят Едже и Мелек с нас-те са способни да ни побъркат ooooh! Няма такъв психически стрес-все едно мен отвлякоха или аз търся Фатма ooooh! Ама че масова истерия предизвикаха тези двечките големи бели птици Mr. Green-в момента съм им бясна и скоро няма да ми мине.....

# 657
  • Мнения: 0
rivva, mariana51, dettodorowa къде ви изчезнаха аватарите?! Преобличате ли се?!  Thinking  Wink

# 658
  • Мнения: 82
А дали Керим няма да влезе в затвора точно заради тези изпълнения, дето толкова им се радваме? Мюнир ще подаде оплакване и..., а не дай Боже и Мусти да се гътне!
Скрит текст:
Ривка, и аз съм у дома... Hug

# 659
  • Мнения: 2 229
rivva, mariana51, dettodorowa къде ви изчезнаха аватарите?! Преобличате ли се?!  Thinking  Wink

Ама аз хич не съм видяла,че го няма newsm78 Никой ли не го вижда newsm78

Общи условия

Активация на акаунт