Белгия - 23

  • 46 394
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 600
Здравейте...отдавна не съм писала,чета ви всеки ден обаче...
Охлаа...на мен и 3 ми деца са след термина,мислех малкия като е трети ще е по-рано,но лекарката ме успокои-щом така е 1;така ше са vсички...малко тi остава,за 3 дни няма как да качиш много...
 Simple Smile

# 691
  • Мнения: 4 841
Тя няма да качи, но детето да. Моя син го родих седмица преди термин, тоест го извадиха преди термина със секцио и беше 4,500кг. Човекът изобщо нямаше никакво намерение да си излиза. Не искам и да мисля, ако бях си дочакала термина или пък по - лошо преносила какво зверче щеше да излезе.
Има и друго - по принцип второто дете се ражда по - тежко на кг от първото. Това не е "закон", но в повечето случаи е така. Поне лекарите това коментираха около девойките с второ.

Стискам палци всичко да мине добре и накрая да има на яве едно хубаво пухкаво и здраво бебе.

# 692
  • Мнения: 240
Аз вчера имах подготвителни контракции и отидохме до клиниката за тонове. Бебето си е екстра, а аз имам само 2см разкритие. Така и не знам колко голям да го очакваме. Довечера съм при моя гинеколог, дано ме гледа на ехографа. Казват, че след като този път съм по-слаба на кг би трябвало и бебето да е по-малко. С първата бременност към края на 9-ти месец бях с близо 8кг повече отсега. Ще видим, страх не страх трябва да излиза вече  Laughing


Къде се губи Блонди?


# 693
  • Мнения: 1 069
ohlalaa, стискам палци всичко да е ОК. Пусни едно СМС-че да не те мислиме толкова много. Ако си съгласна ще ти пусна моя телефон на ЛС  Wink

А килограмите на майката не са свързани с кг на бебето. Не те ли гледаха на ехограф като ходи в клиниката? Хайде дано не е голямо бебчето...

# 694
  • Мнения: 1
И аз да кажа в подкрепа на Нели. Килограмите на мама са си на мама на дупето Wink.
Аз с втората бременност бях качила само 4кг и родих 4 кг бебе, а пъврия път 8-9 и се роди 3,600. Моя приятелка качи 30 и роди 2,900кг. Важното е да са здравички, нали са си наши бебчовците и килограмите.
Стискам ви палци момичета!
И малко ви завиждам  Wink  bouquet

# 695
  • Мнения: 240
На ехограф не са ме гледали от близо месец, аз затова така се чудя какво се случва с бебчо. Само тоновете. Добре, че нямам проблемна бременност, че щях да откача тук при това оскъдно следене на бременността...

Нели, ще ти пусна ЛС  Wink

# 696
  • Мнения: 305
Момичета, къде ги събирате тези бебета по 4кг и отгоре? Моето се роди 2900, манекенка  Laughing

Охлалаа, и аз започнах да се вълнувам. Пожелавам ти леко раждане и едно здраво бебче. Praynig

# 697
  • Мнения: 4 841
Как къде  newsm78  Бях станала като хипопотам. Чак ме е срам да си пусна снимка във фейсбук. Бях два пъти по огромна от всичките ми бременни приятелки

# 698
  • Мнения: 305
Как къде  newsm78  Бях станала като хипопотам.
Mr. Green   Абе и аз, да си призная  Laughing  Ама пак родих малко бебче. А после всички килца изпишках за няколко месеца  Laughing

# 699
  • Мнения: 4 841
Късметлийка. Аз покрай кърменето на пук на всички правила си понатрупах още. В нормалните си години бях около 80кг, а сега съм 105 - 109 срам и ужас. Сега пак имам супер нередовен начин на живот и не мога да смъкна особено. Мисълта само за диета ме травмира и ме кара да ям повече, така че и това ми отпада като вариант.

# 700
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Малко отчет и от мен.Преди малко се върнах от преглед и монитор.Всичко ни е наред с дребка.Вече е станала 2965 г и по думите на лекарката е заела добра позиция за старт,но според нея скоро нямало да ме огрее   #Crazy.
Вече се нося като бременна слоница и едвам дишам,та само се моля да не стават пак такива жеги,че направо не се издържаше. Дадоха ми някакъв документ за подпис за да ме ваксинират за дифтерит,а също и рецепта за мъжа ми да си вземе и той ваксина.
На вас давали ли са ви подобно нещо?
Баткото има скорошна ваксина от БГ и затова за него нищо не казаха.Сестрата каза,че понеже в Белгия била разпространена тази болест и затова взимали превантивни мерки.
Хайде хубав и ползотворен ден от мен! Охлала стискам палци да минава всичко бързо!!!! Hug Praynig

# 701
  • Мнения: 305
Дадоха ми някакъв документ за подпис за да ме ваксинират за дифтерит,а също и рецепта за мъжа ми да си вземе и той ваксина.
На вас давали ли са ви подобно нещо?
Сега, докато си бременна ли да те ваксинират? Shocked   Слагат ли се ваксини на бременни?

Блонди, как си? Бебка как е? Снимахте ли я?

# 702
  • Мнения: 0
Бони,така ми обясни сестрата,а и след това лекарката пита за този документ,за да го подпише.
И на мен ми се стори странно та затова реших да ви питам и вас.

# 703
  • Мнения: 1 069
Дадоха ми някакъв документ за подпис за да ме ваксинират за дифтерит,а също и рецепта за мъжа ми да си вземе и той ваксина.
На вас давали ли са ви подобно нещо?
Сега, докато си бременна ли да те ваксинират? Shocked   Слагат ли се ваксини на бременни?

И на мен ми казаха същото, но доколкото аз разбрах ваксинирането на майката и бебето става до 12 часа след раждането или 24 ч. не помня точно. Но таткото трябва да го направи преди раждането

# 704
  • Мнения: 305
Мен не са ме ваксинирали, не знам как е сега. Все пак съм раждала преди 8 години  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт