Белгия - 23

  • 46 404
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 305
Охлалаа,тука ли си? Проверявам те всеки ден,ама нещо ми се губиш  Simple Smile. Да си нямаме бебче ? Wink

# 676
  • Мнения: 1 069
bonni, тя се е разписала последно днес в 12.22 минути  Joy и аз я дебна  Mr. Green

# 677
  • Мнения: 240
Тук съм, все така кръгла и 2 в 1. Алекс всеки ден ми приготвя куфара на вратата, ама уви все още не ми трябва  Mr. Green
Преди 1 седмица имах подготвителни контракции и после нищо. Аз ви казвам, всички ще родят, а ние ще си стоим все така на топличко  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 305
bonni, тя се е разписала последно днес в 12.22 минути  Joy и аз я дебна  Mr. Green
Не се е разписала в нашия форум. Аз не следя кой къде другаде пише   Simple Smile

# 679
  • Мнения: 1 069
ohlalaa, видя ли как те мислим! Хайде стискаме палци всичко е да е ОК. На теб термина ти беше 6-ти юни нали?

И до като не дойде момента да се похвалиш - всеки ден по три пъти да ни се отчиташ - има ли те или те няма  Hug Heart Eyes Hug

bonni, тя се е разписала последно днес в 12.22 минути  Joy и аз я дебна  Mr. Green
Не се е разписала в нашия форум. Аз не следя кой къде другаде пише   Simple Smile

 smile3534 Аз обаче съм на всякъде  smile3534

БЛОНДИ ми се скри от погледа  smile3506  Знам, че е на линия, ама нещо ни заряза НАС  smile3516

# 680
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
Детство мое
 
 

Детство мое, реално и вълшебно,
детство мое, така си ми потребно.
Все се мъча света да обгърна
яхнал пръчка при тебе да се върна.

Ах в юмрук ръждив петак да скрия
пак със кучето да вдигна олелия,
пак с пипер да поръся филия
от хляба чер.

Детство мое, на ръст едноетажно,
детство мое, за мен така е важно,
щом студено ми стане да мога
да се взема от детския огън.

Все се мъча света да обгърна,
яхнал пръчка при тебе да се върна,
всеки ден по една дяволия
да е от мен.

 
  ura ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА - МАЛКИ, ГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО - ГОЛЕМИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА !!!!  baloni ВЕСЕЛ ДЕН !!!!  baloni

# 681
  • Мнения: 240
Ето ме и днес  Laughing Да, Нели, на 06.06 ми е термина  Wink Явно бебето чака да си изчистя къщата първо, да видим дали утре това ще стане  Mr. Green Толкова исках да излезе по-рано, защото Алекс се роди 4,150кг,  54см- два дни след термина. Предполагам по-лесно е раждането на по-малко бебе. А сега и не знам какво бебе очаквам, защото никой не ме гледа на ехограф последния път.

Честит празник на всички дечица и от мен!  baloni


# 682
  • Мнения: 0
Честит празник и от мен на всички малки,големи и вече пораснали дечица!!!!    bigdance2

# 683
  • Мнения: 44
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WYTrXYvNjlc


Честит празник на дечицата ни и на всички пораснали или непораснали  Hug

# 684
  • Мнения: 41
Здравейте момичета Hug

Весел празник на всички малки и големи момичета и момчета. Едно безгрижно детство  love001
 
 Да дам отчет на бързо в сряда бях на консултация. Всичко е наред при мен , бебето е около 1890гр ,
а аз за сега +8 кг. Все още шйката на матката ми е 44 мм  Embarassed , много съм щастлива , че успях да устискам до тук . Просто в такъв момент нямам думи с които да опиша как се чувствам , не остана много на финалната права сме. На 02.07 ще ми режат конеца и от там нататък само бебето ще реши кога ще излиза Wink. Дано само до тогава да няма изненади Praynig

Преключихме с боядисването на стаята , мебелите са монтирани , всичко е изпрано и изгладено . Само куфара остава да си стегна , но в сряда поисках списък от гинеколожката с това което трябва да нося за болницата така, че и това ще свърша тези дни.

Не се включвам често , но ви следя изкъсо всеки ден Peace

ohlalaa леко раждане мила . Дано всичко да мине по вода и да се завърнеш успешно у дома Hug

И още нещо само можете да се радвате , че бебетата не искат да излизат по-рано Peace. Ако знаете , че преди 4 години всичко на света бих дала само и само Лаура да не беше толкова малка и недоносена с три месеца. Така , че по- добре така отколкото да с лутате между живота  и смърта всеки ден и всяка секунда да се питате: ще живее ли детето ми? Peace На никой не го пожелавам !!! Само за доносени и преносени бебоци да чета  в темичката ни Laughing. Но и вие сте прави по-малки бебета по-лесно се раждат. Peace.

Аз май ще се опитам без епидурал , че при серклажа ми сложиха и три часа проклинах света направо . Ей верно много зле го понесах това обездвижване, не че е имало странични ефекти или нещо друго. Просто за мен беше гадно усещане , което ако зависи от мен бих искала да си го спестя за напред. Wink

Не исках да ви разтройвам . Hug

Весел ден на всички

# 685
  • Мнения: 112
Миналата седмица имаше полиция пред нас. Стояха 6 часа, влизаха криминолози на първия етаж. Оттогава не виждам съседите, ясно ми беше, че нещо зловещо се е случило, но чак днес намерих време да потърся инфо.
Попаднах на това:
http://m.nieuwsblad.be/sp/nieuwsartikel.xhtml?ContentID=3459517&Front=y
Аз не разбирам от фламандски, но доколкото преведох  - мъжът е застрелял жена си? Направо не мога да повярвам - всеки ден ни поздравяваше с широка усмивка (единствен в блока), няколко пъти ни е давал пресни яйца за децата от фермата си, помогна ни с багажа като се нанасяхме, помогна ни с разрешението за сателитната антена...
Извинете, че измествам темата, но имах нужда да споделя с някого...

# 686
  • Мнения: 4 842
Много неприятно. От моя фламандски разбрах, че той я е застрелял и после се е самоубил. Намерили са труповете им.

# 687
  • Мнения: 1
Лаис,  за да измеся и аз тази неприятна тема да кажа нещо. Всеки път като ти видя лентичката долу и много се радвам. И аз искам такава да си сложа, ама моя път ще да е по- дълъг  Laughing Гледам че ти напредваш, бравос  Peace Кажи как, че аз от стрес нещо почнах да трупам вместу да свалям Sad, на мен май промяна ми трбва.

# 688
  • Мнения: 572
Лаис,  Shocked Shocked Shocked  Shocked Shocked нямам думи!...

# 689
  • Мнения: 240
Добро утро, момичета!

Много неприятна случка, Лаис! Но хората понякога какви ли не ги вършат... нека се наслаждаваме на хубавите моменти, то лоши винаги се намират. Аз една седмица преживявах новината, че първата ми учителка тук си е отишла от рак от този свят, а тя с 3 малки деца...

muyldermans, аз имах предвид раждане 1-2 седмици преди термина, което според мен си е напълно нормално, защото бебето тогава е развито и няма проблем. Много качват през последния месец, а бебче над 4кг си е големичко. В Бг ми се размина секцио, просто защото бях много упорита, че искам във вода. Е, във водата не стана точно защото беше голямо бебе, но поне си родих нормално. Наистина си представям какво си преживяла първия път. Мъжът ми е роден в 8-ми месец и 1 месец е бил в кувиоз  Cry

mur4ica, и аз качват от стрес. Купи си колело, аз това мисля да направя като родя.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт