Горд Юрдек от храститИ наднича, шпионира Баба Марта с мартИницитИ кат' тича!-19

  • 45 335
  • 690
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 802

Вий що така сЪ стряскатИ?  Rolling Eyes hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

http://bgflash.com/flash/20529/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%BC%D1%8F%D1%85.html

 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Ама кУчо ко стреснато ги гледа тези сладки  Joy Joy Joy Joy Joy

Иначи аз са върнах, вечи официално в болничен за още 30 дена  bowuu нИ сЪ наложи да викам  Mr. Green

Зу .... знам чи ша си кенгур скоро ... дажи като дойдем с мъжо на Варна на гости на майка ми след някоя и друга година шИ возим децата в морската на раходка  Mr. Green Hug
въх чи дълго изричение, ама знам, чИ сте ма разбрали  Hug

Сега само това ми се прави  Tired hahaha hahaha hahaha


нИ знам кой го разхождат така, ама не му завиждам  Shocked hahaha hahaha hahaha



# 46
  • Мнения: 11 828

те Еликсата и Нера май са дивяли снощи заедно  Crossing Arms Joy Joy Joy Joy




Ей ги в ранните часове на нощта  hahaha hahaha
 и после вече се губят за известно време, но тук намираме Ели и трябва да е мноо зле щом е заровила глава в купчина лед  Whistling ooooh! hahaha

# 47
  • Мнения: 7 118

Ей ги в ранните часове на нощта  hahaha hahaha


 и после вече се губят за известно време, но тук намираме Ели и трябва да е мноо зле щом е заровила глава в купчина лед  Whistling ooooh! hahaha

Аааа, като прочетох за заравянето, тогава разбрах що има ранички на Дзурличката  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Фейти, дай Боже да разхождаме едни хубави бебоци в морската!  Praynig Hug Hug Hug

Бобо, туй ти ли си? На оназ твойта песен денсиш, а?  Joy Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 11 828

Сега само това ми се прави  Tired hahaha hahaha hahaha



Лежи ти се до прозореца ли  Shocked Shocked Joy Joy Joy. Радваме се, че не си вадила мегафона хади почивай тогаз 30 дни Laughing.
Пунеже ме мързи да мисля, я кажете сЯ вий ко мислите да изпия ли Ино кафе  newsm78

Ето да ви покажа украинска панда  hahaha hahaha

Зу там абсУлютно съм аз, а за песента не питай имаме нова  ooooh! от друг стил (за разнообразие) , така че танците продължават Joy Joy

# 49
  • Мнения: 7 118
Аз съм очарователна просто днес  hahaha hahaha hahaha



Ей ги пак онез партизанки  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 50
  • Мнения: 2 802
Аз съм очарователна просто днес  hahaha hahaha hahaha




 Thinking обаче има прилика с аватарчето ти  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 7 118
Аз съм очарователна просто днес  hahaha hahaha hahaha




 Thinking обаче има прилика с аватарчето ти  Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Бобек, разбирам, че си музикална, обаче се опасявам, че може да се счупиш тъй, както сЪ джаскаш

# 52
  • Мнения: 11 828
Ехооо накъде така  newsm78 hahaha hahaha

Фейти много си гола днес  hahaha hahaha

Нери се мъчи да фокусира ама то на пияна глава  не е лесно Whistling hahaha

Мъчи те ма да мисля значи Thinking амчи реших ще пия кафе  Joy Joy

# 53
  • Мнения: 7 118
Бобо, забравих, че трябва да мисля, душа...вземи пий едно кафе  hahaha hahaha hahaha

После ей така енергична ще си  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 2 802
Бобо, забравих, че трябва да мисля, душа...вземи пий едно кафе  hahaha hahaha hahaha

После ей така енергична ще си  hahaha hahaha hahaha hahaha



Зузо ... откачалник такъв  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 55
  • Мнения: 11 828
Бобо, забравих, че трябва да мисля, душа...вземи пий едно кафе  hahaha hahaha hahaha

После ей така енергична ще си  hahaha hahaha hahaha hahaha



 smile3532 smile3532 само дет си нямам висилка тука, ама ще измисля къде да я изразходвам тъз енергия  Joy Joy

# 56
  • Мнения: 11 828
Идвам с още един компромат за нашите снощни моми убави  hahaha hahaha hahaha


Ели нъл повече носи още се държи на крака rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 57
  • Мнения: 7 118
Идвам с още един компромат за нашите снощни моми убави  hahaha hahaha hahaha


Ели нъл повече носи още се държи на крака rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ще умра!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 58
  • Мнения: 7 118
Бобо, тука пак чИтеш на детето книжките май  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



Нера определено не е издържала на темпото на Еликсата...чак вкусът си е загубила Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 11 828
Бобо, тука пак чИтеш на детето книжките май  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




Кво чета аз напрао на котаракът в чизми съм са спретнала и ги играя тез приказки  Crazy Joy Joy Joy

А ето и кавалерите на нашите булки....чакат ги напразно за следобедно кафе hahaha hahaha

Фейт ама и ти вЕрно се умори с тоз болничен и права спиш  hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт