Случи ми се нещо странно VIII

  • 134 214
  • 834
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 547
Касита, интересно, ти предчувсташ само лошите неща. Не можеш да ги избегнеш, само биваш предупредена за тях. И майка ми е като теб- знае, че ще стане нещо лошо, но не може да го предотврати. Просто знае и го чака.
Какъв ли е смисълът на тези предупреждения?

Не зная какъв е смисълът.
Но не, предчувствам и хубави неща, като например случката, която писах за работата ми, но са по-малко наистина. Иначе да, живея с усещанията за нещо, зная, че ще се случи и чакам.

# 46
  • България
  • Мнения: 757
Побутвам темичката за странностите  Wink
Все чакам да се престраша и да разкажа моите си  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 371
Случка от преди 3-4 месеца. Аз и моя близка приятелка си говорим, до нас играе синът й на почти 3 годинки. Приятелката ми ми съобщава радостната новина, че очаква второто си дете, аз съм много приятно изненадана и я поздравявам. Синът й се обръща към нас и казва "бебето няма да се роди" роди се, но не и живо...  Cry

Имам съсед, който вдига сам парче дърво, което трима здрави мъжаги не могат.... изпил е почти половин литър някаква течност за кола и оцеля. Лекарят е  казал, че който и да е друг човек ако изпие дори и една четвърт от същата течност ще почине веднага. Лежа 3 часа на бетон посред зима, облечен само с тениска и пак оцеля....  има още какви ли не странности... в началото ми се струваше измислица, но след като видях някои неща с очите си, мисля да не посещавам имота в близките 20 години....

Какви хора има само на този свят...

# 48
  • Мнения: 62
Предимно сънища, по стара традиция  Laughing

Напоследък аз имам странности с песа. Вечно лае срещу нещо, докато сме сами.
Следи нещо, гони нещо, маха с опашка. Не му обръщам внимание, защото , реално,
какво мога да направя?
Но снощи такъв вой нададе към нищото, като вълк  Shocked
Никога не го бях чувал такъв.
Погалих го, дръпнах го, той беше уплашен.

Дали и животните имат въобръжание? Не вярвам в духове и ала бала сенки по стени.
Гарантирам, че нямаше нищо освен мен кучето и дивана в тая част.
Мислех си, понеже и други са се оплакали от странности на кучета и котки, дали пък
не долавят някакви честоти, които ние не можем, и те да ги подлудяват?


П.П. За пореден път:
направете си тема "питай касита"
или проверявайте тази за сънищата.
тук говорим за случи ми се нещо странно.

# 49
  • Мнения: 19


Имам съсед, който вдига сам парче дърво, което трима здрави мъжаги не могат.... изпил е почти половин литър някаква течност за кола и оцеля. Лекарят е  казал, че който и да е друг човек ако изпие дори и една четвърт от същата течност ще почине веднага. Лежа 3 часа на бетон посред зима, облечен само с тениска и пак оцеля....  има още какви ли не странности... в началото ми се струваше измислица, но след като видях някои неща с очите си, мисля да не посещавам имота в близките 20 години....

Какви хора има само на този свят...
Тоя съсед да не се казва Чък Норис

# 50
  • Мнения: 60
Много често ми се случва онова нещо където му викат deja vu, че е обяснено от науката знам, но е толкова противно и неприятно, а и факта, че познавам хора които твърдят, че никога не са го преживели ме тормози още повече.

# 51
  • Мнения: 54
Кучетата така или иначе сънуват, няма да се учудя, ако имат развинтено въображение.
Въпреки, че в случая не мисля, че то е причината. Аз вярвам в такива неща, и вярвам, че не само животните, но и децата(ососбено най-малките), виждат и усещат присъствия. На мен също ми се е случвало кучето ни да ръмжи, насочено към привидно нищо. Но кой знае Whistling Случвало ми се е и дете да говори за бъдещи събития, без никой да ги подозира дори.

# 52
  • Мнения: 60
И аз се чудя какъв е смисълът на лошите предчувствия. Спомням си 99-та, отидохме с колежка на почивка в Приморско, на втория ден майка й скъса телефона да звъни , поне 30 пъти се обади, да си тръгваме, имала лошо предчувствие , през нощта се случи земетресението в Турция,  на нас не ни помогна с предупрежденията, цялата квартира стоеше в двора уплашена и вцепенена,не ме питайте аз и тя какво очаквахме благодарение на нейните предчувствия. И какво ако наистина я бяхме послушали да си тръгнем...

# 53
  • България
  • Мнения: 757
Dave Lombardo ,животинчето да не долавя някакви звуци, които са в неговия честотен спектър?
Всички знаем за кучегони и подобни...Почнаха даже да слагат в контактите си разни устройства за прогонване на мишки, вредни насекоми и прочие.
Все си има обяснение това държание, нещо дразни животното явно.

# 54
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879

Напоследък аз имам странности с песа. Вечно лае срещу нещо, докато сме сами.
Следи нещо, гони нещо, маха с опашка. Не му обръщам внимание, защото , реално,
какво мога да направя?
Но снощи такъв вой нададе към нищото, като вълк  Shocked
Никога не го бях чувал такъв.
Погалих го, дръпнах го, той беше уплашен.

Дали и животните имат въобръжание? Не вярвам в духове и ала бала сенки по стени.
Гарантирам, че нямаше нищо освен мен кучето и дивана в тая част.
Мислех си, понеже и други са се оплакали от странности на кучета и котки, дали пък
не долавят някакви честоти, които ние не можем, и те да ги подлудяват?

Моята дъщеря редовно се зазяпва в нищото. Скоро ще стане на годинка, но още от бебе като започна да фокусира го прави това. Но винаги е на периоди, като в един период гледа в различна точка. Като по-малка се хипнотизираше в единия ъгъл на стаята. После измести фокуса малко. А сега гледа в релсата на завесите, точно по средата. И нещо видимо я притеснява, защото това го прави като заспиваме легнали една до друга. Както се е успокоила и вече ще заспи и изведнъж рязко обръща глава и почва да се взира там. След малко пак се обръща към мен и започва да се унася. И така няколко пъти.

Котката ми също много се заглеждаше във въздуха.

П.П. За пореден път:
направете си тема "питай касита"
или проверявайте тази за сънищата.
тук говорим за случи ми се нещо странно.

Нали в предната тема уточнихме, че пророческите имат място тук.  Grinning

# 55
  • Мнения: 10 547
Хах, Ломбардо, значи неща, които ми се случват, т.е. моите сънища са нещо нормално. Благодаря, но ще остана тук да се състезавам с кучето ти за приза по-по-най. Вероятно съм по-голяма кучка от него. Аз не тълкувам сънищата си, аз ги изживявам обикновено на следващия ден.

Преди Нова Година бяхме на кратка почивка и отседнахме в хотел, в който никога не сме били преди това. Вечерта, когато слагах малкото си дете за ляга, на две години и половина е, то се загледа в една от лампите в стаята и "се заговори" с друго дете, което плаче и чака майка си да дойде да го вземе. На сутринта първото, което направи е, да погледне към ъгъла и да каже "добро утро" на детето. Даже ме попита, дали аз не зная кога ще дойдат да  вземат "детето с крилетата", както казва на крила.
Хотелът е малък, семеен, заговорихме се със собственичката на следващия ден по повод случката и тя каза, че миналата година друго дете е водило сходни разговори, а кучето на гости на хотела било неспокойно по време на целия им престой, прекъснат именно заради странното му поведение.

# 56
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
снощи сънувах , че гледам един  огромен  басейн с прозрачно чиста вода, после един по-малък  -пак  с чиста вода , но около  зелена  трева   - и едни хора тръгнаха към басейна и по ходилата им има полепнала трева и аз си мисло-ооооооо   ,сега тази трева ще замърси водата и гледам  на повърхността на водата се носят   тревички и сено...  Ако някой може да разтълкува съня-ще съм  много заинтересувана!

# 57
  • Мнения: 54
Касита, и аз имам подобна случка, с едно момиченце (3г.), което гледаше около мен и ми повтаряше, че няма де ме бие повече.  Grinning Казах и, че знам, че няма да ме бие, а тя отговори, че не говори на мен. Продължаваше да си убеждава "приятелката". Оказа се, че в къщата беше починало момиченце. Предполагам случая е сходен.

# 58
  • Мнения: 62
Dave Lombardo ,животинчето да не долавя някакви звуци, които са в неговия честотен спектър?
Всички знаем за кучегони и подобни...Почнаха даже да слагат в контактите си разни устройства за прогонване на мишки, вредни насекоми и прочие.
Все си има обяснение това държание, нещо дразни животното явно.


Живея на висок етаж, но и според мен долавя разни звуци, които човек не може.
Най-логично ми е такова обяснение.


Прочески да, ама може ли вече осем теми да се нищи дежа вюто като такова и сънната прализа ли там, кво беше  Laughing

# 59
  • Мнения: 106
снощи сънувах , че гледам един  огромен  басейн с прозрачно чиста вода, после един по-малък  -пак  с чиста вода , но около  зелена  трева   - и едни хора тръгнаха към басейна и по ходилата им има полепнала трева и аз си мисло-ооооооо   ,сега тази трева ще замърси водата и гледам  на повърхността на водата се носят   тревички и сено...  Ако някой може да разтълкува съня-ще съм  много заинтересувана!
За пореден път - тук не тълкуваме сънища Tired .

Общи условия

Активация на акаунт